Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Антрацит



Довідковий телефон автовокзалу: 06431-3-44-44
Адреса автовокзалу Антрацит: ул. Ростовская, 1
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
08:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
08:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
09:00АнтрацитЕсауловка 2ПАЗ 32054
09:00АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
09:00АнтрацитКолпаковоЛАЗ 695
09:00АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
09:00АнтрацитКрасний ЛучПАЗ 32054
09:00АнтрацитЛескиноПАЗ 32054
09:00АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
09:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
09:05АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18
09:15АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18СБВС-нет
09:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
09:20АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
09:25АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
09:25АнтрацитРынокБАЗ 079ВС-нет
09:30АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
09:30АнтрацитКолпаковоЛАЗ 695
09:30АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
09:30АнтрацитШ-Та 30ПАЗ 32054
09:30АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
09:30АнтрацитШахта 32ПАЗ 32054
09:40АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
09:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
09:50АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
09:50АнтрацитЕсауловка 2ПАЗ 32054
09:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
10:00АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
10:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
10:05АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
10:10АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
10:10АнтрацитЛескиноПАЗ 32054
10:10АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
10:15АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
10:15АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18
10:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
10:20АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
10:20АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
10:20Донецьк ЗахіднийСвердловськБАЗ 079
10:29АнтрацитРынокПАЗ 32054
10:30АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
10:30АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
10:30АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18СБВС-нет
10:30АнтрацитШ-Та 30ПАЗ 32054
10:36АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
10:40АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
10:45АнтрацитЕсауловка 2ПАЗ 32054
10:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
10:50АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
10:50АнтрацитЛескиноПАЗ 32054
10:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
11:00АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
11:00АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
11:00АнтрацитРубіжнеБАЗ 079
11:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
11:05АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
11:08АнтрацитРынокПАЗ 32054
11:10АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
11:15АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
11:15АнтрацитЛуганськ 1волгобас 29
11:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
11:20АнтрацитКрасний ЛучПАЗ 32054
11:20АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
11:25АнтрацитНиж.Нагольчик 2ПАЗ 32054
11:25АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18
11:30АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
11:30АнтрацитШ-Та 30ПАЗ 32054
11:30АнтрацитШахта 32ПАЗ 32054
11:40АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
11:45АнтрацитЛуганськ 1Икарус 255
11:45АнтрацитРынокПАЗ 32054
11:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
11:55АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
11:55АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18СБВС-нет
12:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
12:10АнтрацитЛуганськ 1волгобас 29
12:10АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
12:15АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
12:15АнтрацитЛескиноПАЗ 32054
12:15АнтрацитНиж.Нагольчик 2ПАЗ 32054
12:15АнтрацитРынокБАЗ 079ВС-нет
12:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
12:30АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
12:30АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
12:30АнтрацитКолпаковоЛАЗ 695
12:30АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
12:30АнтрацитШ-Та 30ПАЗ 32054
12:30СєвєродонецькРостовИкарус 253
12:35АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18
12:40АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
12:40АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Антрацит

Автовокзал Антрацит не цілодобовий. У проміжку часу з 20:15 по 04:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 55 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Антрацит вказано 303 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Антрацит: 06431-3-44-44

Наступні напрямки найбільш популярні: Дубівський, Ш-Та Крепенская, Красная Поляна, Садово-Хрустальное, Луганськ, Дьяково, Рынок, Каменное, Лескино, Ш-Та, Щетово, Есауловка, Колпаково, Ниж.Нагольчик, Красний Луч. Час з 08:45 по 12:40. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 19 маршрут.



Пошук