Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Антрацит



Довідковий телефон автовокзалу: 06431-3-44-44
Адреса автовокзалу Антрацит: ул. Ростовская, 1
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
12:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
12:50АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
12:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
12:55АнтрацитЗеленодольскоеПАЗ 32054
13:00АнтрацитЕсауловка 2ПАЗ 32054
13:00АнтрацитКрасний ЛучПАЗ 32054
13:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
13:05АнтрацитФащевкаПАЗ 32054
13:10АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
13:15АнтрацитКолпаковоЛАЗ 695
13:15АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
13:15АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
13:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
13:20АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
13:25АнтрацитНиж.Нагольчик 2ПАЗ 32054
13:28АнтрацитРынокПАЗ 32054
13:30АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
13:30АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
13:30АнтрацитСтахановПАЗ 4234
13:30АнтрацитШ-Та 30ПАЗ 32054
13:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
13:50АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
13:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
13:55СвердловськДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
14:00АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
14:00АнтрацитЛескиноПАЗ 32054
14:01ГорлівкаРостовИкарус 250
14:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
14:05АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
14:10АнтрацитНиж.Нагольчик 2ПАЗ 32054
14:10АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18СБВС-нет
14:10АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
14:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
14:20АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
14:20АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
14:25АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
14:35АнтрацитРынокПАЗ 32054
14:40АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
14:40АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
14:40АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
14:45АнтрацитНиж.Нагольчик 2ПАЗ 32054
14:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
14:55АнтрацитЕсауловка 2ПАЗ 32054
15:00АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
15:00АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18
15:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
15:05АнтрацитКрасний ЛучПАЗ 32054
15:05АнтрацитРынокБАЗ 079ВС-нет
15:10АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
15:10АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
15:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
15:20АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
15:20АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
15:30АнтрацитКолпаковоЛАЗ 695
15:30АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
15:30АнтрацитНиж.Нагольчик 2ПАЗ 32054
15:30АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
15:40АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
15:40АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
15:40АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
15:45АнтрацитЛуганськ 1волгобас 29
15:45АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18СБВС-нет
15:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
15:50АнтрацитДьяково 3ПАЗ 32054
16:00АнтрацитКрасний ЛучПАЗ 32054
16:00АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
16:00Донецьк ЗахіднийРовенькиБАЗ 079
16:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
16:10АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
16:10АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
16:10ДонецькРостовscania 43
16:20АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
16:20АнтрацитЛуганськ 1волгобас 29
16:30АнтрацитШ-Та 30ПАЗ 32054
16:30АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
16:40АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
16:40АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
16:40АнтрацитРынокПАЗ 32054
16:40АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
16:41АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
16:45АнтрацитЩетовоПАЗ 32054
16:50АнтрацитАлчевськ 1ман 29СБ-нет
16:50АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
17:00АнтрацитКрасная ПолянаПАЗ 32054
17:00АнтрацитСадово-ХрустальноеРута 18
17:00АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
17:05АнтрацитДубівськийПАЗ 32054
17:10АнтрацитЕсауловка 2ПАЗ 32054
17:10АнтрацитКаменноеПАЗ 32054
17:15АнтрацитШ-Та КрепенскаяПАЗ 32054
17:20АнтрацитКрасний ЛучПАЗ 32054

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Антрацит

Автовокзал Антрацит не цілодобовий. У проміжку часу з 20:15 по 04:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 55 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Антрацит вказано 303 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Антрацит: 06431-3-44-44

Наступні напрямки найбільш популярні: Ш-Та Крепенская, Дубівський, Луганськ, Каменное, Красная Поляна, Ниж.Нагольчик, Красний Луч, Садово-Хрустальное, Щетово, Рынок, Дьяково, Есауловка, Ростов, Колпаково, Ш-Та. Час з 12:45 по 17:20. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 22 маршрут.



Пошук