Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Черкаси Ас-2



Довідковий телефон автовокзалу: 0472-638937
Адреса автовокзалу Черкаси Ас-2: ул. Крупской, 7
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
14:10Черкаси 2Леськи,Вул.ГеологівБогдан 21
14:10Черкаси 2МехедівкаПАЗ 21
14:15ЧеркасиСидорівкаБАЗ 28ПТВС
14:15Черкаси 2Сміла 3Богдан 0
14:20Черкаси 2ВатутіноБАЗ 28 СБВС-нет
14:20Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 20
14:25Черкаси 2БерезкиПАЗ 20
14:25Черкаси 2БудищеПАЗ 20
14:25Черкаси 2Кам'янкаИкарус 41
14:25Черкаси 2КатеринопільБАЗ 28 СБВС-нет
14:25Черкаси 2ХрещатикПАЗ 0
14:25Черкаси 2ШевченковеБАЗ 21
14:30ДніпроКанівБАЗ 30
14:30Черкаси 2Бузуків ЦентрПАЗ 20
14:30Черкаси 2Кам'янкаПАЗ 21
14:30Черкаси 2ЛящівкаБАЗ 079
14:35Черкаси 2МатвіївкаПАЗ 26
14:35Черкаси 2Сміла 3ПАЗ 20
14:45Черкаси 2Золотоноша 3ПАЗ 20
14:45Черкаси 2Леськи,Вул.ГеологівПАЗ 0
14:45Черкаси 2ХацькиБогдан 0 СБВС-нет
14:52ЧеркасиСегединціБАЗ 28ПТВС
14:55Черкаси 2БоровицяБАЗ 079
14:55Черкаси 2Сміла 3Богдан 0
15:00Черкаси 2БузуківПАЗ 20
15:00Черкаси 2В БурімкаПАЗ 30
15:00Черкаси 2ЖовнінеПАЗ 27
15:00Черкаси 2Лебедин ЗаводПАЗ 24 ВТСРЧТ-нет
15:00Черкаси 2Новомиргород.ПАЗ 28
15:10Черкаси 2Біла ЦеркваБогдан 26
15:10Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 0
15:10Черкаси 2Кр.ЛісництвоБАЗ 079
15:15Черкаси 2Сміла 3ПАЗ 20
15:20Черкаси 2ДрабівПАЗ 21
15:30ГдиняМаріупольMercedes 50ВТЧТСБВС
15:30Черкаси 2КатеринопільБАЗ 28
15:30Черкаси 2СагунівкаБогдан 20
15:30Черкаси 2ХацькиMercedes 0
15:35Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 0
15:35Черкаси 2МаньківкаБАЗ 28
15:35Черкаси 2Сміла 3Богдан 0
15:45МаріупольГдиняMercedes 50ПНСРЧТСБ
15:45Черкаси 2Леськи,Вул.ГеологівБогдан 21
15:50Кривий РігМоскваscania 51СБ С 23.06.18
15:55Черкаси 2Сміла 3ПАЗ 30
16:00Черкаси 2БерезнякиПАЗ 20
16:00Черкаси 2Вергуни К СПАЗ 20
16:00Черкаси 2ГоловятиноБАЗ 079ПТВС
16:00Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 0
16:00Черкаси 2Малий БузуківБАЗ 079 ПТВС-нет
16:00Черкаси 2МатвіївкаБАЗ 079ВС
16:00Черкаси 2МатвіївкаБАЗ 079ПТ
16:10Черкаси 2Благодатне ЦентрПАЗ 20
16:15Черкаси 2Кооп ТясминПАЗ 0
16:15Черкаси 2ПальчикБАЗ 079 ПТВС-нет
16:15Черкаси 2Сміла 3Богдан 0 С 03.05.10
16:15Черкаси 2ЯмпільБАЗ 079ПТ
16:20Черкаси 2Сміла 3ПАЗ 30
16:25Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 0
16:25Черкаси 2Леськи,Вул.ГеологівБогдан 21
16:25Черкаси 2ОржицяПАЗ 21ПТ
16:25Черкаси 2ЧорнобайПАЗ 21ВС
16:30Черкаси 2ЗолотоношаПАЗ 20
16:30Черкаси 2МельникиПАЗ 20
16:30Черкаси 2СагунівкаБогдан 20
16:30Черкаси 2УманьIveco 17 СБ-нет
16:30Черкаси 2ХацькиБогдан 0
16:30Черкаси 2Чорнявка С.С.ПАЗ 20
16:35Черкаси 2Сміла 3ПАЗ 30
16:40Черкаси 2ГельмязевБогдан 21
16:40Черкаси 2ГородищеПАЗ 3205
16:40Черкаси 2КолодистеГАЗель 12ПНСРПТ
16:40Черкаси 2СтеповеI VAN 25
16:50ЧеркасиКононівкаБогдан 25
16:55Черкаси 2Кам'янкаИкарус 41
16:55Черкаси 2Леськи,Вул.ГеологівПАЗ 0
16:55Черкаси 2Сміла 3Богдан 0
17:00Черкаси 2Бузуків ЦентрПАЗ 20
17:00Черкаси 2КорсуньMercedes 22
17:00Черкаси 2Ярошівкакіа 14 С 26.10.18
17:05Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 0ПТ
17:05Черкаси 2УманьIveco 18
17:10Черкаси 2ВатутіноБАЗ 29ВС
17:10Черкаси 2ЖовнінеПАЗ 21ПТ
17:10Черкаси 2СагунівкаБогдан 20
17:10Черкаси 2Яснозір'яБогдан 21
17:15Черкаси 2КрасенівкаПАЗ 21
17:15Черкаси 2Сміла 3ПАЗ 20
17:15Черкаси 2ХацькиБогдан 0 СБВС-нет
17:20Черкаси 2Золотоноша 3Богдан 0
17:30Черкаси 2БузуківПАЗ 20

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Черкаси Ас-2

Автовокзал Черкаси Ас-2 не цілодобовий. У проміжку часу з 22:30 по 05:20 автостанція не працює. Цей проміжок становить 6 годин. 50 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Черкаси Ас-2 вказано 317 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Черкаси Ас-2: 0472-638937

Наступні напрямки найбільш популярні: Сміла, Золотоноша, Леськи,Вул.Геологів, Хацьки, Кам'янка, Матвіївка, Сагунівка, Бузуків Центр, Ватутіно, Катеринопіль, Жовніне, Бузуків, Умань, Ямпіль, Оржиця. Час з 14:10 по 17:30. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 54 маршрут.


Автостанції міста



Пошук