Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Дубно



Довідковий телефон автовокзалу: (03656) 4-26-32
Адреса автовокзалу Дубно: ул. Забрама 26
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
10:45ДубноОнишківціБАЗ 079
10:45ДубноРівне Ч/З МирогощуГалАЗ 3209
10:45ДубноШумськMercedes 609 С 01.11.18
10:50ДружбаРівнеБАЗ 079
11:00ДубноНосовицяБАЗ 079ЧТСБВС
11:00ДубноПереросляMercedes 614
11:00ДубноХорупаньMercedes 609ЧТСБВС
11:00ТернопільЛуцькБогдан а092
11:10ДубноРівне Пва'залізничний'Mercedes 612
11:15ДубноДемидівкаПАЗ 3205
11:25ДубноРівнеБАЗ 079
11:30ДубноІваниничіMercedes 614
11:30ДубноКнягининПАЗ 32051
11:30ДубноЛуцькБАЗ 079
11:35ДубноБілогородкаБАЗ 079
11:35ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
11:40КовельХмельницькийБогдан а091
11:40ЛипканиРівнеMercedes 412
11:40МоскваКосівманнСРПТВС
11:43ПривільнеДитиничіI VAN a07a
11:55ДубноМлинівБАЗ 079
11:55ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
12:05ДубноКнягининMercedes 709
12:10ДубноКопаниПАЗ 3205 СБВС-нет
12:10ДубноМайданБАЗ 079
12:10ДубноПовча Ч/З МильчуБогдан а067
12:10ДубноСапанівчикБАЗ 079
12:15ДубноІваннє Ч/З БортницюБАЗ 079
12:25ДубноМлинівMercedes 412
12:25ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
12:25Київ 'видубичі'ПрагаNeoplan
12:40ДитиничіПривільнеI VAN a07a
12:45ДубноМартинівкаБАЗ 079
12:45ДубноРівне Ч/З МирогощуГалАЗ 3209
12:55ДубноМлинівБАЗ 079
12:55ДубноРівнеБАЗ 079
13:00ДубноКлинціMercedes 609
13:00ДубноМлинів Ч/З ХорупаньMercedes 609ЧТСБВС
13:00ДубноРівне Пва'залізничний'БАЗ 079
13:15ХмельницькийКовельБогдан а091
13:20ДубноНараївПАЗ 3205
13:28ПривільнеДитиничіI VAN a07a
13:30ДубноКам'яницяMercedes 614
13:30ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
13:35ДубноМлинівMercedes 609
13:40ДубноПереросляMercedes 614
13:50ДубноКомарівкаБАЗ 079
13:50ДубноМлинівMercedes 412
13:50ДубноНова ПляшеваБАЗ 079
13:50ДубноОстрогVolkswagen lt35
13:55ДубноКліпецьБАЗ 079
14:00РівнеПочаїв Ч/З КременецььБАЗ 079 СБ-нет
14:05ДубноРівнеБАЗ 079
14:15ДубноТравневеПАЗ 32051
14:20ДубноВеликі СадиБАЗ 079
14:20ДубноРівне Ч/З МирогощуГалАЗ 3209
14:20РівнеДружба Ч/З РадивилівБАЗ 079
14:25ДитиничіПривільнеI VAN a07a
14:25ДубноМлинівБАЗ 079
14:30ДубноПовча Ч/З МильчуБогдан а067
14:50ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
14:55ЧернівціМосква "Новоясенівська"ман s 2000
15:00ДубноІваннєБАЗ 079
15:00ДубноЛуцькБАЗ 079
15:00ЛуцькТернопільБогдан а092
15:10ДубноРівнеБАЗ 079
15:20ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
15:20РівнеПочаївБАЗ 079
15:30ДубноБондаріyouyi_zgt6710
15:35ДубноМізочMercedes 709
15:35РівнеЛипканиMercedes 412
15:38ПривільнеДитиничіI VAN a07a
15:40ДубноМлинівБАЗ 079
15:50КосівМоскваманнВТЧТСБ
16:00ДубноКам'яницяMercedes 614
16:05ДубноРівне Пва'залізничний'Mercedes 612
16:10ДубноРівнеБАЗ 079
16:15ДубноНараївПАЗ 3205
16:20ЛуцькПочаївБАЗ 079
16:25ДубноРівне Ч/З МирогощуГалАЗ 3209
16:30ДубноІваниничіMercedes 614
16:30ДубноДемидівкаПАЗ 3205
16:30ДубноСапанівчикБАЗ 079
16:40ДитиничіПривільнеI VAN a07a
16:40ДубноМлинівMercedes 412
16:45ДубноРівнеБАЗ 079
16:50ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
16:55Київ 2Гдиняvan hool нечетныепс с 08 .12 .18
17:00ДубноЛуцькБАЗ 079
17:00ДубноНова ПляшеваБАЗ 079
17:15ДружбаРівнеБАЗ 079

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Дубно

Автовокзал Дубно не цілодобовий. У проміжку часу з 20:05 по 00:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 4 годин. 50 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Дубно вказано 210 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Дубно: 03656 4-26-32

Наступні напрямки найбільш популярні: Рівне Ч/З Мирогощу, Рівне, Млинів, Луцьк, Рівне Пва'залізничний', Дитиничі, Привільне, Почаїв, Нова Пляшева, Повча Ч/З Мильчу, Сапанівчик, Кам'яниця, Нараїв, Демидівка, Переросля. Час з 10:45 по 17:15. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 47 маршрут.


Автостанції міста



Пошук