Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Хмельницький АС-2



Довідковий телефон автовокзалу: (0382) 795448
Адреса автовокзалу Хмельницький АС-2: ул. Шевченка, 66
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
17:30Хмельницький 2КрасилівБогдан 1
17:35ХмельницькийКам.ПодільськийБАЗ 079
17:40Хмельницький 2ДеражняПАЗ 672ПТ-нет
17:40Хмельницький 2ПисарівкаПАЗ 32051СБ-нет
17:40Хмельницький 2ЯвтухиГАЗель 11ПТ
17:40Хмельницький 2ЯрославкаПАЗ 672
17:45Хмельницький 2ВолочиськПАЗ 4334
17:45Хмельницький 2КолибаньПАЗ 4334
17:50Хмельницький 2М.КолибаньГАЗель 13
17:53ХмельницькийЗавадинціПАЗ 672
17:55Хмельницький 2ДружнеRenault 15
17:55Хмельницький 2ПархомівціПАЗ 42
18:00Хмельницький 2Западинцікавз 685СРПТСБВС
18:00Хмельницький 2Терешівціман
18:10Хмельницький 2ІванківціПАЗ 3205ВТСРСБ-нет
18:15ХмельницькийТовтриMercedes
18:15Хмельницький 2Київ 5м3 ііі
18:20Хмельницький 2КоролівкаБогдан а009201
18:25Хмельницький 2Віньківціфольксваген18
18:30Хмельницький 2БогданівціГАЗель16
18:30Хмельницький 2Віньківціфольксваген18
18:30Хмельницький 2ДавидківціMercedes 35
18:30Хмельницький 2ДеражняГАЗель
18:30Хмельницький 2ДубищеRenault
18:35Хмельницький 2КрасилівПАЗ 40
18:35Хмельницький 2Стр.СиняваманПТВС
18:40Вінниця 2ЧемерівціПАЗ 672
18:40Хмельницький 2ВолочиськБАЗ 079
19:00Хмельницький 2КиївIveco
19:00Хмельницький 2МагнишівкаПАЗ 672ПТ
19:00Хмельницький 2МасівціПАЗ 672
19:10Хмельницький 2ВолочиськБАЗ 079
19:15Хмельницький 2ТурчинціПАЗ 672ПТВС
19:25Хмельницький 2ВіньківціПАЗ 672м
19:25ЧернівціКрасилівИкарус 250
19:30Хмельницький 2ГородокMercedes 0309
19:30Хмельницький 2ДавидківціMercedes 35
19:30Хмельницький 2ДеражняMercedes 18СБ-нет
19:40БориспільСучавам3 ііі
19:40Вінниця 2КрасилівГАЗельтранзит
19:55ХмельницькийН.УшицяБАЗ 079СБ-нет
20:15Хмельницький 2КолибаньПАЗ 4334 СБВС-нет
20:30Хмельницький 2ДавидківціMercedes 35
20:40Хмельницький 2КрасилівБАЗ 079
23:30ГусятинКиївNeoplan

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Хмельницький АС-2

Автовокзал Хмельницький АС-2 не цілодобовий. У проміжку часу з 23:30 по 04:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 5 годин. 0 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Хмельницький АС-2 вказано 318 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Хмельницький АС-2: 0382 795448

Наступні напрямки найбільш популярні: Красилів, Волочиськ, Віньківці, Київ, Давидківці, Деражня, Колибань, Дубище, Богданівці, Стр.Синява, Масівці, Сучава, Н.Ушиця, Городок, Турчинці. Час з 17:30 по 23:30. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 30 маршрут.


Автостанції міста



Пошук