Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Кіровоград-2



Довідковий телефон автовокзалу: 0522-373236
Адреса автовокзалу Кіровоград-2: пр. Правди, 1
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
11:30Кропивницький 2Оситняжка НРута 17
11:30Кропивницький 2Созонівкачаз
11:30Кропивницький 2Степове КРута 18
11:35Кропивницький 2ОвсяниківкаРута
11:35Кропивницький 2ОмельгородБАЗ
11:45Кропивницький 2МорквинаРута 18СРПТВС
11:45Кропивницький 2НовоукраїнкаРута 18
11:50Кропивницький 2МогутнєБАЗ 14
11:55Кропивницький 2ОленівкаРута
12:00Кропивницький 2Інгуло-Кам'янкаMercedesПНСРЧТСБВС
12:00Кропивницький 2БезводняРута
12:00Кропивницький 2БобринецььРута 22ПНВТСРЧТ
12:00Кропивницький 2Веселівка АБАЗ 14
12:00Кропивницький 2ГубівкаЛАЗ 695
12:00Кропивницький 2Злинкаyouyi 27
12:00Кропивницький 2НовоігорівкаРута СР-нет
12:00Кропивницький 2Олексіївка БРута 22ПТСБВС
12:00Кропивницький 2ОситняжкаПАЗ 32054ПТСБВС
12:05Кропивницький 2КвіткаРута
12:10Кропивницький 2ВисьРута 17
12:10Кропивницький 2Рубаний МістРута
12:15Кропивницький 2НовомиргородЛАЗ 695
12:15Кропивницький 2НовоукраїнкаБогдан 25
12:15Кропивницький 2ФедорівкаРута 17
12:25Кропивницький 2ПокровськеРута
12:30Кропивницький 2Аджамка КінцПАЗ 3205
12:30Кропивницький 2ГлодосиMercedes 711ПТВС
12:30Кропивницький 2ЛіскиMercedes 711СР
12:30Кропивницький 2ОситняжкаПАЗ 32054ПНВТСРЧТ
12:30Кропивницький 2ПетровеMercedes 25ПНВТСРЧТ
12:30Кропивницький 2СмолінеРута 18
12:30Кропивницький 2Созонівкачаз
12:30ОлександріяБобринецььИкарус 250
12:40Кропивницький 2ЧервоновершкаПАЗ 27
12:50Кропивницький 2Мала ВискаMercedes 609
13:00Кропивницький 2Дар'ївкаРута 18
13:00Кропивницький 2Знам'янкаРута.22
13:00Кропивницький 2ЛистопадовеРута 18
13:00Кропивницький 2НовоукраїнкаБогдан 27
13:00Кропивницький 2РодниківкаРута 18ПТВС
13:00Кропивницький 2Червоний ЯрПАЗ 672
13:10Кропивницький 2ГаївкаГАЗель 11
13:20Кропивницький 2КопанкиРута
13:30Кропивницький 2БілозернеРута а0482
13:30Кропивницький 2ВільнеПАЗ 21
13:30Кропивницький 2КриничнеБогдан 20
13:30Кропивницький 2НовоукраїнкаMercedes
13:30Кропивницький 2Созонівкачаз
13:40Кропивницький 2БіляївкаПАЗ 23
13:40Кропивницький 2ВеселівкаРута а0482ВТЧТПТВС
13:40Кропивницький 2ВолодимирівкаПАЗ 30
13:40Кропивницький 2КоханеРута а0482ПНСРСБ
13:45Кропивницький 2Інгуло-Кам'янкаMercedesПТ
13:50Кропивницький 2АдабашMercedes 17
14:00Кропивницький 2КлинціПАЗ 32054
14:00Кропивницький 2ОбознівкаПАЗ 4234
14:00Кропивницький 2ОстрівкаРута ПТ-нет
14:00Кропивницький 2СмолінеI VAN a0
14:10Кропивницький 2ДолинськаЛАЗ 699 ВС-нет
14:10Кропивницький 2КраснопілкаРута 23
14:20Кропивницький 2АпрелівськеIveco 18ПНПТ
14:20Кропивницький 2НовоградівкаIveco 18 ПНПТ-нет
14:20Кропивницький 2ОвсяниківкаРута
14:25Кропивницький 2ВисьРута 16
14:25Кропивницький 2ПетровеMercedes 19
14:30Кропивницький 2ДокучаєвеРута а0482
14:30Кропивницький 2КазарняБАЗ 14
14:30Кропивницький 2Созонівкачаз
14:30Кропивницький 2ТуріяIveco ВС-нет
14:35Кропивницький 2Олександрівка ДMercedes 608
14:40Кропивницький 2ПривілляБАЗ 14
14:45ОлександріяНовоукраїнкаБогдан 25
14:50Кропивницький 2ВільнеПАЗ 21 СБВС-нет
15:00Кропивницький 2БобринецььРута 17ПТВС
15:00Кропивницький 2НовомиргородРута 15
15:00Кропивницький 2ОситнаРута 16
15:00Кропивницький 2ФедорівкаРута 17
15:10Кропивницький 2БобринецььРута а0482
15:10Кропивницький 2МануйлівкаЗАЗ а07ai 30
15:10Кропивницький 2МогутнєБАЗ 14
15:15КропивницькийІванівкаMercedes 17ПНСРПТВС
15:20Кропивницький 2НовоолександрівкаРута
15:20Кропивницький 2НовоукраїнкаБогдан 27
15:25Кропивницький 2ПокровськеГАЗель 12
15:25Кропивницький 2СозонівкаРута 17
15:30Кропивницький 2ПетроострівРута 17
15:30Кропивницький 2Пл.ТашликРута 15ПТСБВС
15:30Кропивницький 2Созонівкачаз
15:30Кропивницький 2ЦвітнеРута а0483
15:40НовомиргородКривий РігMercedes 17
16:00Кропивницький 2ГубівкаЛАЗ 695

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Кіровоград-2

Автовокзал Кіровоград-2 не цілодобовий. У проміжку часу з 21:00 по 05:35 автостанція не працює. Цей проміжок становить 8 годин. 35 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Кіровоград-2 вказано 248 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Кіровоград-2: 0522-373236

Наступні напрямки найбільш популярні: Новоукраїнка, Созонівка, Бобринецьь, Новомиргород, Оситняжка, Губівка, Федорівка, Покровське, Вільне, Смоліне, Петрове, Вись, Могутнє, Овсяниківка, Інгуло-Кам'янка. Час з 11:30 по 16:00. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 66 маршрут.


Автостанції міста



Пошук