Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Коростень



Довідковий телефон автовокзалу:
Адреса автовокзалу Коростень:
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
12:40КоростеньОхотовкаПАЗ 4234
12:40КоростеньОхотовкаПАЗ 672
12:45ОвручЖитомирMercedes 17
13:00КоростеньБардыПАЗ 672ВТПТСБ
13:00КоростеньВел.ЛесПАЗ 672ПНВТПТСБВС
13:00КоростеньМежиричкаПАЗ 672ПНСРЧТВС
13:10КоростеньКовбащинаПАЗ 4234
13:10КоростеньЛугиныПАЗ 672
13:15КоростеньЖитомирMercedes 18
13:15ОлевськЖитомирБАЗ 079
13:40КоростеньЖитомирБАЗ 079ВС
13:45КоростеньБелкаПАЗ 4234
13:50ЖитомирОвручБАЗ 079
14:00КоростеньДесятиныПАЗ 672
14:00КоростеньЖитомирMercedes 17
14:00КоростеньРадчаПАЗ 3205
14:05КоростеньЄмільчинеПАЗ 672
14:10КоростеньМал.ЗубовщинаПАЗ 672
14:10КоростеньНемеровкаПАЗ 672
14:20КоростеньЖитомирYutongПТ
14:25КоростеньЖитомирMercedes 17
14:25КоростеньНивкиПАЗ 672
14:30КоростеньЕмельяновкаПАЗ 4234
14:30КоростеньЕмельяновкаПАЗ 672
14:30ОвручРівнеБАЗ 079
14:35КоростеньСокорикиПАЗ 672
14:40ЖитомирСловечноБАЗ 079
14:40КоростеньЖитомирБАЗ 079ВС
14:45ЖитомирЛугиныMercedes 18
14:45КоростеньКлочкиПАЗ 672
14:45КоростеньОбиходыПАЗ 672
14:50КоростеньЖитомирMercedes 17
15:00КоростеньРудня Пол.ПАЗ 672
15:10КоростеньХотиновкаПАЗ 3205
15:20КоростеньХодачкиПАЗ 672
15:20СловечноЖитомирБАЗ 079
15:30КоростеньЖитомирMercedes 17ВСПН
15:40ЖитомирЖовтневоеYutong
15:45ОлевськЖитомирЛАЗ 699
15:55ЖитомирЖовтневоеЛАЗ 697
16:05КоростеньЖитомирMercedes 18ВС
16:15ЖитомирБегуньБАЗ 079
16:15КоростеньЖитомирMercedes 17ВС
16:15КоростеньЗаречьеПАЗ 4234
16:25ЖитомирКалинівкаБАЗ 079
16:25КоростеньЛугиныПАЗ 672
16:30КоростеньЖитомирБАЗ 079
16:35ЖитомирРадчаБАЗ 079
16:45ЖитомирОвручMercedes 18
16:55ЖитомирОвручMercedes 18
17:00ЖитомирЛиствинБАЗ 079
17:00КоростеньРудня Пол.ПАЗ 672
17:10КоростеньЄмільчинеЛАЗ 695
17:10КоростеньЖовтневоеЛАЗ 699
17:10КоростеньСтрумокПАЗ 672
17:20СловечноЖитомирБАЗ 079
17:30ЖитомирКопищеYutong
17:30КоростеньДесятиныПАЗ 672
17:30КоростеньЕмельяновкаПАЗ 3205
17:30КоростеньЕмельяновкаПАЗ 4234
17:30КоростеньЖитомирMercedes 17ВС
17:30КоростеньМихайловкаПАЗ 672ПНВТСРЧТПТ
17:40КоростеньЖитомирYutongПТ
17:40КоростеньХодачкиПАЗ 672
17:50ЖитомирОвручПАЗ 4234
18:00КоростеньБелкаПАЗ 4234
18:00КоростеньЖитомирMercedes 18
18:10КоростеньЛуковецПАЗ 672
18:15ЖитомирЛипникиБАЗ 079
18:20КоростеньКалинівкаПАЗ 3205
18:30ОлевськЖитомирБогдан
18:45ЖитомирСловечноБАЗ 079
18:50КоростеньКормаПАЗ 672
19:00ОвручЖитомирMercedes 18
19:15ЖитомирОлевськБАЗ 079
19:30КоростеньЄмільчинеПАЗ 672
19:40КоростеньЛугиныПАЗ 3205
19:45ЖитомирСловечноБАЗ 079
20:00ЖитомирНародичиБАЗ 079

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Коростень

Автовокзал Коростень не цілодобовий. У проміжку часу з 20:00 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 0 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Коростень вказано 170 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Коростень:

Наступні напрямки найбільш популярні: Житомир, Емельяновка, Лугины, Овруч, Жовтневое, Ємільчине, Словечно, Белка, Ходачки, Калинівка, Охотовка, Рудня Пол., Радча, Десятины, Струмок. Час з 12:40 по 20:00. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 37 маршрут.



Пошук