Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Корсунь-Шевченківський



Довідковий телефон автовокзалу: 04735-20300
Адреса автовокзалу Корсунь-Шевченківський: ул. Юбилейная, 13
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
17:05ЖашківЧеркаси 2I VAN 25
17:30Корсунь-ШевченківськийДрабівкаБАЗ 14ВТПТВС
17:30Корсунь-ШевченківськийДрабівкаБАЗ 14ПНСРЧТСБ
17:30Корсунь-ШевченківськийКвіткиЛАЗ 35 СБ-нет
17:30СидорівкаЧеркаси 2БАЗ 28ПТВС
17:40ШполаКиїв "Видубичі"БАЗ 28
18:10СегединціЧеркасиБАЗ 28ПТВС
18:20Біла ЦеркваЧеркаси 2БАЗ 079
18:25Київ "Видубичі"ШполаБогдан 27
18:25Кривий РігКиїв "Видубичі"Mercedes 47
18:30Київ "Видубичі"Кам'янкаИкарус 250
18:30НовомиргородКиїв "Видубичі"Богдан 27

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Корсунь-Шевченківський

Автовокзал Корсунь-Шевченківський не цілодобовий. У проміжку часу з 18:30 по 05:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Корсунь-Шевченківський вказано 103 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Корсунь-Шевченківський: 04735-20300

Наступні напрямки найбільш популярні: Черкаси, Київ "Видубичі", Драбівка, Кам'янка, Квітки, Шпола. Час з 17:05 по 18:30. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 6 маршрут.



Пошук