Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Краматорськ


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Краматорськ

Довідковий телефон автовокзалу: (06264) 5-10-20 (062) 386-64-68, 386-65-07
Адреса автовокзалу Краматорськ: б. Машиностоителей, 28
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:05КраматорськКпп МайорскБАЗ 25
05:10КраматорськЛиман Ж/ДПАЗ 3205
05:25КраматорськКпп МайорскБАЗ 25
05:25Слов'янськДобропілляГАЗель 12
05:30КраматорськДружківкаБАЗ 30 СБВС-нет
05:30КраматорськХарківма3
05:36КраматорськСлов'янськПАЗ 42
05:40КраматорськКпп МайорскБогдан 23
05:45КраматорськДружківка М-К ЮжныйБАЗ 30
05:50КраматорськСоледарРута 19
05:56КраматорськДобровольеБАЗ 079
06:00КраматорськБердянськYutong 35
06:00КраматорськБороваяРута 16
06:00КраматорськДружківкаБАЗ 30
06:00КраматорськКпп МайорскБАЗ 25
06:00КраматорськСлов'янськПАЗ 42
06:10КраматорськДружківка М-К ЮжныйБАЗ 30 СБВС-нет
06:10КраматорськПокровскПАЗ 672
06:10Слов'янськДружківка М-КРута 17
06:15КраматорськКпп МайорскMercedes 18
06:15Слов'янськДнепрБАЗ 079
06:25КраматорськСлов'янськПАЗ 20ПНВТСРЧТПТСБ ВС-нет
06:30КраматорськДружківкаБАЗ 30
06:35ДружківкаСлов'янськПАЗ 3205
06:35Слов'янськБелозерскРута 17
06:35Слов'янськКонстантиновка ДпБАЗ
06:35Слов'янськПокровскГАЗель 12
06:40КраматорськДружківкаБАЗ 30
06:40КраматорськКпп МайорскБогдан 23
06:45КраматорськХарківма3
06:45КраматорськЯцкоеРута 19
06:50Константиновка ЖдСвятогірськБАЗ 079
06:50КраматорськБахмутРута 19
06:50КраматорськСлов'янськПАЗ 20
07:00КраматорськДружківкаБАЗ 30 СБВС-нет
07:00КраматорськКпп МайорскБАЗ 25
07:00СвятогірськЗапоріжжяБАЗ 079
07:05БарвенковоПокровскБАЗ 079
07:05КраматорськПетрівськеРута 23СБВС
07:08КраматорськСлов'янськПАЗ 42
07:15КраматорськБахмутГАЗель 12
07:15КраматорськДружківка М-К ЮжныйБАЗ 30
07:20КраматорськСлов'янськПАЗ 42
07:20МиколаївкааКпп МайорскБАЗ 23
07:20Слов'янськПокровскГАЗель 12
07:30БахмутХарківман а 13
07:30КраматорськБахмутБАЗ 079
07:30КраматорськДружківкаБАЗ 30
07:30КраматорськЛиман Ж/ДПАЗ 3205
07:35БахмутКривий РігБАЗ 079
07:35ПокровскСлов'янськБАЗ 079
07:36КраматорськСлов'янськПАЗ 42
07:37СелидовеСлов'янськРута 19
07:45КраматорськДружківкаБАЗ 30 СБВС-нет
07:45ТорецкСлов'янськБАЗ 079
08:00КраматорськДружківка М-К ЮжныйБАЗ 30
08:00КраматорськНоводонецкРута 16
08:00КраматорськСлов'янськПАЗ 20
08:00СвятогірськМаріуполь 2БАЗ 25
08:00Слов'янськДружківкаПАЗ 3205
08:05ТорецкЛиманБАЗ 079
08:10Дружківка М-КСлов'янськРута 17
08:10КраматорськДобропілляРута 19
08:15КраматорськДружківкаБАЗ 30
08:15КраматорськСєвєродонецькБАЗ 23
08:15ПокровскСлов'янськБАЗ 079
08:24КраматорськСлов'янськПАЗ 20
08:25СвятогірськБердянськБАЗ 27
08:30КраматорськДружківкаБАЗ 30 СБВС-нет
08:35КраматорськСлов'янськПАЗ 42
08:35ПокровскХарківБАЗ 29
08:35Слов'янськКпп МайорскБАЗ 23
08:40Константиновка ДпСлов'янськБАЗ
08:45КраматорськБахмутБАЗ 23
08:45КраматорськДружківкаБАЗ 30
08:45КраматорськСлов'янськПАЗ 42
08:55ТорецкВроцлавNeoplan 50ВТ
09:00КраматорськСлов'янськПАЗ 42
09:05Мирноград М-Н СветлыйСлов'янськБАЗ 25
09:15КраматорськДружківка М-К ЮжныйБАЗ 30 СБВС-нет
09:15Слов'янськТорецкБАЗ 079
09:20КраматорськСлов'янськПАЗ 42
09:25НовогродовкаСлов'янськБАЗ 25ПНВТСРЧТПТСБ ВС-нет
09:25Слов'янськБелицкоеБАЗ 079
09:30БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 45ВС
09:30БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 45ЧТ
09:30СвятогірськКонстантиновка ЖдБАЗ 079
09:30Слов'янськДружківка М-КРута 17
09:35КраматорськКпп МайорскРута 19
09:39КураховеПолтававанхул 56
09:40КраматорськДружківка М-К ЮжныйБАЗ 30

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Краматорськ

Автовокзал Краматорськ не цілодобовий. У проміжку часу з 19:55 по 05:05 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 10 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Краматорськ вказано 251 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Краматорськ: 06264 5-10-20 062 386-64-68, 386-65-07

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:05 від автовокзалу Краматорськ до населеного пункту Кпп Майорск. Це автобус моделі баз-25. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-24 відправляється в 19:55 з міста Харків в Покровск. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 10 хвилин. Квитки на автобус на станції Краматорськ можна купити в касі за адресою б. Машиностоителей, 28. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Слов'янськ, Дружківка, Дружківка М-К Южный, Бахмут, Кпп Майорск, Покровск, Святогірськ, Харків, Лиман, Москва, Добропілля, Дружківка М-К, Торецк, Маріуполь, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Белозерск, Краснодар, Константиновка Дп, Мирноград М-Н Светлый, Курахове, Санкт-Петербург, Селидове, Яцкое, Доброволье, Запоріжжя, Ростов, Соледар, Воронеж, Барвенково. Через автостанцію Краматорськ проходить всього 45 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук