Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Львів АС-8


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Львів АС-8

Довідковий телефон автовокзалу: 0322-388308
Адреса автовокзалу Львів АС-8: пл. Двiрцева, 1 (Зал. вокзал)
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:50Львів 8ПеремишльИкарус 250 ВС-нет
06:10Львів 8ДолинаБАЗ 079
06:15Львів 8Трускавецььванхул_52
06:35Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
06:40Львів 8ДрогобичБАЗ 079 ВС-нет
06:45Львів 8ПеремишльИкарус 250 ВС-нет
06:45Львів 8Ужг0Р0ДБАЗ 079
06:50Львів 8База Відпочинку "Медик"БАЗ 079
06:50Львів 8Моршинман
06:55Львів 8Трускавецььванхул_52
07:00Київ 1Бєльсько-Бялаванхул
07:00Львів 8КутиБАЗ 079
07:10Львів 8МоршинNeoplan
07:15Львів 8КременецььБАЗ 079
07:20Львів 8Східницяванхул_52
07:35Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
07:50Львів 8МоршинNeoplan
07:55Львів 8ДрогобичБАЗ 079
08:00ЛьвівЛюблінман
08:05Львів 8Трускавецььванхул_52
08:10Київ 7 "Видубичі"Познаньванхул
08:10Львів 8ДолинаБАЗ 079
08:15Львів 8КовельБАЗ 079
08:30Львів 8ДрогобичБАЗ 079 ВС-нет
08:30Львів 8ХустБАЗ
08:35Львів 8Східницяванхул_52
08:40Львів 8МоршинБАЗ 079
08:40Львів 8ЧернівціБАЗ 079
08:40Львів 8ЧернівціБогдан
08:45Львів 8ДолинаMercedes ВС-нет
08:50Львів 8ПеремишльИкарус 250 ВС-нет
09:00Львів 8Трускавецььванхул_52
09:10Львів 8ДрогобичБАЗ 079
09:20Львів 8Моршинман
09:30СокальКалушБАЗ 079
09:40Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
09:45Львів 8ДрогобичБАЗ 079
09:55Львів 8Трускавецььванхул_52
10:00Львів 8МоршинNeoplan
10:15Львів 8Варшаваєльч
10:15Львів 8Долинаман_35
10:15Львів 8ДрогобичБАЗ 079
10:30ТрускавецььВаршавасканіяВТПТВС
10:30ТрускавецььВаршавасканіяПНСРСБ
10:35Львів 8Трускавецььванхул_52
10:40ТрускавецььКовельБАЗ 079
10:45Львів 8ДрогобичБАЗ 079
10:45Львів 8КосівБАЗ 079
10:45Львів 8ТячівБАЗ 079
10:50Львів 8КалушБАЗ 079
10:50Львів 8МоршинNeoplan
10:55Львів 8Східницяванхул_52
11:10Львів 8Моршинман
11:15Львів 8ДрогобичБАЗ 079
11:20ХерсонВаршаваNeoplan
11:25ЛуцькТрускавецььБАЗ 079
11:30Львів 8МоршинNeoplan
11:30Львів 8Трускавецььванхул_52
11:45Львів 8ДрогобичБАЗ 079
11:50Львів 8МоршинNeoplan
12:10Львів 8ВижницяБАЗ 079
12:10Львів 8ДрогобичБАЗ 079
12:20Львів 8МоршинNeoplan
12:20Львів 8Трускавецььванхул_52
12:20СкадовськПознаньSetra
12:30Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
12:35Львів 8Варшаваsetra
12:40Львів 8МоршинNeoplan
12:40Львів 8Східницяванхул_52
12:50Львів 8ДолинаБАЗ 079 ВС-нет
13:00Львів 8ВиноградівБАЗ 079
13:00Львів 8ДрогобичБАЗ 079
13:00ХерсонЩецінман_49
13:20Львів 8МоршинNeoplan
13:30Львів 8ВорохтаБАЗ 079
13:30Львів 8КалушБАЗ 079
13:30Львів 8Трускавецььванхул_52
13:50Львів 8Долинаман_55
13:50Львів 8Східницяванхул_52
13:55Львів 8ТячівБАЗ 079
14:00Львів 8ДрогобичБАЗ 079
14:00ЛьвівЛюблінман
14:05Вінниця 1Колобжегман_49ПН
14:05Львів 8Ужг0Р0ДБАЗ 079
14:10Львів 8МоршинБАЗ 079
14:20Львів 8Новий МізуньБАЗ 079 ВС-нет
14:20СтебникКарлові ВариNeoplanВТЧТСБ
14:30ТуркаПрагасканіяВТСБ
14:30ЧернівціЩецінNeoplan
14:35Львів 8Трускавецььванхул_52
14:40Львів 8МоршинNeoplan

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Львів АС-8

Автовокзал Львів АС-8 не цілодобовий. У проміжку часу з 23:55 по 05:50 автостанція не працює. Цей проміжок становить 5 годин. 55 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Львів АС-8 вказано 177 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Львів АС-8: 0322-388308

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:50 від автовокзалу Львів 8 до населеного пункту Перемишль. Це автобус моделі ikarus-250. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус ванхул відправляється в 23:55 з міста Київ 1 в Щецін. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 5 годин. 55 хвилин. Квитки на автобус на станції Львів АС-8 можна купити в касі за адресою пл. Двiрцева, 1 Зал. вокзал. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Моршин, Дрогобич, Трускавецьь, Варшава, Східниця, Долина, Щецін, Івано-Франківськ, Вроцлав, Познань, Гданськ, Перемишль, Калуш, Чернівці, Гдиня, УжгРД, Підбуж, Лодзь, Плзень, Колобжег, Тячів, Ковель, Краків, Люблін, Легніца, Київ, Зубриця, Гожув, Славсько, Кралупи. Через автостанцію Львів АС-8 проходить всього 48 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук