Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Новояворівськ


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Новояворівськ

Довідковий телефон автовокзалу: 03256-42505
Адреса автовокзалу Новояворівськ: Ів. Франка, 5
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:10НовояворівськеКам'янобрідI VAN ВС-нет
05:20НовояворівськеПеремишльИкарус 256 ВС-нет
05:50ШклоЛьвів 8БАЗ 079
06:00ЗалужжяЛьвів 4БАЗ 079
06:00НовояворівськеЯрославБАЗ 079 ВС-нет
06:10НовояворівськеТомашівБАЗ 079 ВС-нет
06:25НемирівЛьвів 4БАЗ 079
06:30Львів 4СмолинБАЗ 079
06:30НовояворівськеКолониціБАЗ 079
06:30ЯворівЛьвів 4БАЗ 079
06:35ВерещицяЛьвів 4БАЗ 079
06:40КраківецьЛьвів 4БАЗ 079
06:40НовояворівськеМужиловичіБАЗ 079 ВС-нет
06:45ОселяЛьвів 4БАЗ 079
06:45ЩеплотиЛьвів 4БАЗ 079
06:50НемирівЛьвів 4БАЗ 079
06:50ШклоЛьвів 8БАЗ 079
06:50ЯворівЛьвів 4БАЗ 079
07:00НовояворівськеНовиниБАЗ 079
07:05НемирівЛьвів 4БАЗ 079
07:10ГрушівЛьвів 4БАЗ 079
07:10НовояворівськеСмолинБАЗ 079 ВС-нет
07:15СередкевичіЛьвів 4БАЗ 079
07:20ШклоЛьвів 8БАЗ 079
07:25ЛиповецььЛьвів 4БАЗ 079
07:25Львів 8ШклоБАЗ 079
07:30ВерещицяЛьвів 4БАЗ 079
07:30Львів 4ВерещицяБАЗ 079
07:35БунівЛьвів 4БАЗ 079
07:35КраківецьЛьвів 4БАЗ 079
07:45МолошковичіЛьвів 4БАЗ 079
07:50НовояворівськеГородокI VAN
07:50ШклоЛьвів 8БАЗ 079
07:55Вовча ГораЛьвів 4БАЗ 079
08:00КолониціЛьвів 4БАЗ 079
08:00Львів 8ШклоБАЗ 079
08:00НовояворівськеМакаріБАЗ 079
08:05ЗалужжяЛьвів 4БАЗ 079
08:05Львів 4ЯворівБАЗ 079
08:05ЯворівЛьвів 4БАЗ 079
08:10Воля ЛюбинськаЛьвів 4БАЗ 079
08:15ПорубиЛьвів 4БАЗ 079
08:15ШклоЛьвів 8БАЗ 079
08:20Львів 4ДрогомишльБАЗ 079
08:30Львів 4СмолинБАЗ 079
08:30ЩеплотиЛьвів 4БАЗ 079
08:35Божа ВоляЛьвів 4БАЗ 079
08:35Львів 4ВерещицяБАЗ 079
08:35Львів 8ШклоБАЗ 079
08:35ОселяЛьвів 4БАЗ 079
08:40МалнівЛьвів 4БАЗ 079
08:40ШклоЛьвів 8БАЗ 079
08:45ІваникиЛьвів 4БАЗ 079
08:45ВерещицяЛьвів 4БАЗ 079
08:50Львів 4ЯворівБАЗ 079
09:00БунівЛьвів 4БАЗ 079
09:05ГрушівЛьвів 4БАЗ 079
09:05ЯворівЛьвів 4БАЗ 079
09:10КраківецьЛьвів 4БАЗ 079
09:15ДацькиЛьвів 4БАЗ 079
09:15Львів 8ШклоБАЗ 079
09:15ШклоЛьвів 8БАЗ 079
09:20НовиниЛьвів 4БАЗ 079
09:25Львів 4ВерещицяБАЗ 079
09:30Львів 8ШклоБАЗ 079
09:30ПорубиЛьвів 4БАЗ 079
09:35СарниЛьвів 4БАЗ 079
09:40ЛиповецььЛьвів 4БАЗ 079
09:50Львів 4НемирівБАЗ 079
09:55ВерещицяЛьвів 4БАЗ 079
10:00Львів 4ЗалужжяБАЗ 079
10:00ОселяЛьвів 4БАЗ 079
10:05ЗалужжяЛьвів 4БАЗ 079
10:10СередкевичіЛьвів 4БАЗ 079
10:20ПорубиЛьвів 4БАЗ 079
10:25ШклоЛьвів 8БАЗ 079
10:35Львів 4ВерещицяБАЗ 079
10:40ГрушівЛьвів 4БАЗ 079
10:45ВерещицяЛьвів 4БАЗ 079
10:50ШклоЛьвів 8БАЗ 079
10:55Львів 4ЯворівБАЗ 079
10:55ЯворівЛьвів 4БАЗ 079
11:00НемирівЛьвів 4БАЗ 079
11:00НовояворівськеГородокI VAN
11:05ЗалужжяЛьвів 4БАЗ 079
11:05Львів 8ШклоБАЗ 079
11:10КраківецьЛьвів 4БАЗ 079
11:15НемирівЛьвів 4БАЗ 079
11:20Львів 4НовиниБАЗ 079
11:25ЯворівЛьвів 4БАЗ 079
11:30НовояворівськеКолониціБАЗ 079

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Новояворівськ

Автовокзал Новояворівськ не цілодобовий. У проміжку часу з 22:05 по 05:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 5 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Новояворівськ вказано 233 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Новояворівськ: 03256-42505

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:10 від автовокзалу Новояворівське до населеного пункту Кам'янобрід. Це автобус моделі i-van. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 22:05 з міста Львів 8 в Шкло. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 7 годин. 5 хвилин. Квитки на автобус на станції Новояворівськ можна купити в касі за адресою Ів. Франка, 5. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Львів, Шкло, Яворів, Верещиця, Смолин, Середкевичі, Городок, Новини, Мужиловичі, Колониці, Сарни, Пісоцьке, Старичі, Поруби, Залужжя, Малнів, Дрогомишль, Немирів, Кам'янобрід, Макарі, Томашів, Бунів, Краківець, Дацьки, Іваники, Перемишль, Ярослав. Через автостанцію Новояворівськ проходить всього 27 різних маршрутів.



Пошук