Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Перечин



Довідковий телефон автовокзалу: 03145-21240
Адреса автовокзалу Перечин: вул. Червоноармійська 28
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
12:46Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
12:50НовоселицяУжгород 2ГАЗ 3221 СБВС-
13:05БориславУжгород 2БАЗ 079
13:05Ужгород 2ЛютаПАЗ 4234
13:10Ужгород 2Туря БистраПАЗ 4234
13:11В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
13:12Туря БистраУжгород 2ПАЗ 4230
13:20Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
13:28Ужгород 2ВільшанкиПАЗ 4234 СБВС-
13:35В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
13:35Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
13:35Ужгород 2Полянська ГутаПАЗ 32051 ВС-
13:50Ужгород 2СваляваГАЗ 3221 ВС-
13:58Туря БистраУжгород 2БАЗ 079
14:02Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
14:10ПеречинНовоселицяГАЗ 3221 СБВС-
14:13ЗабрідьУжгород 2ПАЗ 32054
14:15Ужгород 2ЧорноголоваХАЗ 3250
14:20ПеречинСімерки 2ЛАЗ 695 СБВС-нет
14:20Ужгород 2НовоселицяГАЗ 3221 СБВС-
14:22Ужгород 2Туря БистраХАЗ 17
14:31Ужгород 2ЛумшориБогдан а09212
14:33В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
14:38ЗарічовоУжгород 2Богдан а0091 СБВС-
14:45СваляваУжгород 2ПАЗ 32105
14:49Ужгород 2ЛютаЛАЗ 695
14:53Ужгород 2Туря БистраПАЗ 32053 СБВС-
14:55Ужгород 2ЗарічовоБогдан а0091 ВС-
14:56В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
15:00Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
15:09В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
15:20Ужгород 2Туря БистраИкарус 250
15:25Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
15:28В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
15:36Ужгород 2ЗабрідьПАЗ 32054
15:37Ужгород 2ПорошковоПАЗ 32054
15:38Туря БистраУжгород 2ПАЗ 32051
15:45ПеречинЗарічовоVolkswagen lt35 СБВС-нет
15:45Ужгород 2БориславБАЗ 079
15:46В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
15:57УжгородЛютаПАЗ 4234
16:10Полянська ГутаУжгород 2ПАЗ 32051 ВС-
16:15ЗарічовоПеречин ЯслищеГАЗ 3221 СБВС-
16:15УжгородУжокБАЗ 079ПТ -
16:15Ужгород 2УжокI VAN 26 СБПТ-
16:17ЛумшориУжгород 2Богдан а09212
16:20Туря БистраУжгород 2ПАЗ 4234
16:20Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
16:20Ужгород 2Туря БистраПАЗ 4230
16:26В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
16:30ПеречинУжгород 2Икарус 250 СБВС-
16:35ЛютаУжгород 2ПАЗ 4234
16:40Ужгород 2ВорочовоБогдан а09212 СБВС-
16:45Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
17:05ЗабрідьУжгород 2ПАЗ 32054
17:10ВорочовоУжгород 2Богдан а09212 СБВС-нет
17:10ПеречинЗарічовоVolkswagen lt35 СБВС-нет
17:10ПеречинНовоселицяГАЗ 3221 СБВС-
17:10ПеречинСімерки 2ЛАЗ 695 СБВС-нет
17:10ПеречинСімерки 2ЛАЗ 695СБ -
17:10Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
17:11Ужгород 2ЗарічовоБогдан а0091 СБВС-
17:13ЗарічовоУжгород 2Богдан а0091 ВС-
17:15СваляваУжгород 2ПАЗ 29
17:15Ужгород 2Туря БистраБАЗ 079
17:35Ужгород 2ВільшанкиПАЗ 4234 ВС-
17:41В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
17:41ЗарічовоПеречин ЯслищеГАЗ 3221 СБВС-
17:47Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
17:51Ужгород 2Полянська ГутаПАЗ 32051 ВС-
18:01В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
18:05ПеречинЗарічовоVolkswagen lt35 СБВС-нет
18:08ЗарічовоУжгород 2Богдан а0091 СБВС-
18:10ПорошковоУжгород 2ПАЗ 32054
18:10Ужгород 2ЛумшориБогдан а09212
18:16Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
18:25Ужгород 2ВорочовоБогдан а09212 СБВС-нет
18:26Ужгород 2СваляваПАЗ 29
18:33В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
18:33ЗарічовоПеречин ЯслищеГАЗ 3221 СБВС-
18:40Ужгород 2ЛютаПАЗ 4234
18:43Ужгород 2ЗарічовоБогдан а0091 ВС-
18:50В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
18:52Полянська ГутаУжгород 2I VAN 26
19:04Ужгород 2ЗабрідьПАЗ 32054
19:25В.БерезнийУжгород 2Богдан а0091
19:25Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091
19:25Ужгород 2Туря БистраПАЗ 32051
19:32Ужгород 2ПорошковоПАЗ 32054
19:50ЛьвівУжгородБАЗ 079
20:05Ужгород 2В.БерезнийБогдан а0091

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Перечин

Автовокзал Перечин не цілодобовий. У проміжку часу з 21:02 по 06:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 28 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Перечин вказано 184 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Перечин: 03145-21240

Наступні напрямки найбільш популярні: Ужгород, В.Березний, Туря Бистра, Зарічово, Люта, Сімерки, Перечин Яслище, Новоселиця, Порошково, Ворочово, Вільшанки, Забрідь, Полянська Гута, Свалява, Лумшори. Час з 12:46 по 20:05. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 18 маршрут.



Пошук