Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Червоний Луч


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Червоний Луч

Довідковий телефон автовокзалу: 06432-38952
Адреса автовокзалу Червоний Луч: Луганское шоссе, 14
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:55Красний ЛучРынокИкарус 250
06:00Красний ЛучСєвєродонецькволжанин 41
06:00Красний Луч- ПригородДебальцевеволжанин 41
06:15Красний ЛучДонецьк ЗахіднийРута 19
06:15Красний ЛучЛуганськ 1волгобас 29
06:35Красний Луч- ПригородДебальцевеПАЗ 4234
06:40Красний ЛучХарківNeoplan 46
07:00Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
07:00РовенькиДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
07:05Красний ЛучЛуганськ 1волжанин 41ВС-нет
07:10АнтрацитЛуганськ 1волгобас 29
07:20АмвросіївкаЛуганськ 1БАЗ 079
07:25Алчевськ 1Антрацитман 29СБ-нет
07:30АнтрацитСтахановРута 19
07:35ФащевкаАнтрацитПАЗ 32054
07:45Красний ЛучЛуганськ 1волжанин 41
07:50ТорезЛуганськ 1Богдан 26
08:00Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
08:10Красний ЛучАнтрацитПАЗ 21
08:25Красний ЛучДніпропетровськБАЗ 079
08:30АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
08:40Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
08:45АнтрацитАлчевськ 1ман 29СБ-нет
08:45Красний Луч- ПригородДебальцевеволжанин 41
09:00РовенькиДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
09:10Красний ЛучЛуганськ 1волжанин 41
09:20Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
09:45Красний ЛучАнтрацитПАЗ 21
09:50ДебальцевеКрасний Луч- Пригородволгобус 30
09:50Донецьк ЗахіднийСвердловськБАЗ 079
09:55АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
09:55Красний ЛучЛуганськ 1ЗАЗ
09:56РубіжнеАнтрацитБАЗ 079
09:59Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
10:05АнтрацитФащевкаПАЗ 32054
10:05Донецьк ЗахіднийЛуганськ 1ман 29
10:30Красний Луч- ПригородДебальцевеПАЗ 4234
11:03АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
11:20Красний ЛучРынокИкарус 250
11:20Луганськ 1Антрацитволгобас 29
11:35Красний ЛучЛуганськ 1волжанин 41
11:40АнтрацитРубіжнеБАЗ 079
11:50ТаганрогСєвєродонецькИкарус 250
11:55РостовСєвєродонецькИкарус 250
11:55СєвєродонецькРостовИкарус 250
12:00СтахановАнтрацитРута 19
12:15ФащевкаАнтрацитПАЗ 32054
12:30Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
12:30СєвєродонецькТаганрогБАЗ 079
12:35АнтрацитЛуганськ 1волгобас 29
12:55ГорлівкаРостовИкарус 250
13:00Красний ЛучЛуганськ 1волжанин 41
13:00Красний Луч- ПригородДебальцевеволжанин 41
13:00Луганськ 1ТорезБогдан 26
13:16РостовДонецькИкарус 250
13:25Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
13:40Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
13:45ДебальцевеКрасний Луч- Пригородволгобус 30
13:45Красний ЛучЛуганськ 1волжанин 41
14:00АнтрацитСтахановРута 19
14:10АнтрацитФащевкаПАЗ 32054
14:35Луганськ 1Донецьк Західнийман 29
14:35СвердловськДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
14:39Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
14:45Красний ЛучАнтрацитПАЗ 21
14:45Красний ЛучЛуганськ 1волгобас 29
15:00Красний Луч- ПригородДебальцевеПАЗ 4234
15:05АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
15:15Луганськ 1АмвросіївкаБАЗ 079
15:18ДонецькРостовИкарус 250
15:30РостовГорлівкаИкарус 250
15:35Донецьк ЗахіднийРовенькиБАЗ 079
15:35Луганськ 1Антрацитволгобас 29
15:55Красний ЛучЛуганськ 1ЗАЗ
16:00Красний Луч- ПригородДебальцевеволжанин 41
16:05Алчевськ 1Антрацитман 29СБ-нет
16:20ТорезЛуганськ 1Богдан 26
16:45Красний ЛучАнтрацитПАЗ 21
17:00Донецьк ЗахіднийРовенькиБАЗ 079
17:08АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
17:20АнтрацитАлчевськ 1ман 29СБ-нет
17:20Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
17:30Красний ЛучЛуганськ 1ПАЗ 4234ВС
17:40Красний Луч- ПригородДебальцевеПАЗ 4234
17:55Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
18:15АнтрацитЛуганськ 1БАЗ 079
18:16СтахановАнтрацитРута 19
18:25Луганськ 1АнтрацитБАЗ 079
19:55Луганськ 1ТорезБогдан 26
20:05ДебальцевеКрасний Луч- Пригородволгобус 30


Додаткова інформація щодо автостанції Червоний Луч

Автовокзал Червоний Луч не цілодобовий. У проміжку часу з 20:05 по 05:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 50 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Червоний Луч вказано 90 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Червоний Луч: 06432-38952

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:55 від автовокзалу Красний Луч до населеного пункту Рынок. Це автобус моделі ikarus-250. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус волгобус-30 відправляється в 20:05 з міста Дебальцеве в Красний Луч- Пригород. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 50 хвилин. Квитки на автобус на станції Червоний Луч можна купити в касі за адресою Луганськое шоссе, 14. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Антрацит, Луганськ, Дебальцеве, Донецьк Західний, Ростов, Красний Луч- Пригород, Сєвєродонецьк, Фащевка, Торез, Рынок, Стаханов, Алчевськ, Ровеньки, Донецьк, Горлівка, Амвросіївка, Рубіжне, Дніпропетровськ, Свердловськ, Харків, Таганрог. Через автостанцію Червоний Луч проходить всього 21 різних маршрутів.



Пошук