Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Сєвєродонецьк



Довідковий телефон автовокзалу: 0645240467, 0645240187
Адреса автовокзалу Сєвєродонецьк: пр. Химиков, 61
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
13:48Лисичанськ 2БілокуракинеРута 18ВТСРЧТСБ
13:48Лисичанськ 2ПростореРута 18ПНПТВС
13:50СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
13:59Універсальний Р-КОлександрівкалиаз 677
14:00СєвєродонецькКовалівкаГАЗель 13ПТСБВС
14:00СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18
14:00СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 19ПНВТ-нет
14:00СєвєродонецькН трахань 3ПАЗ 23
14:00СєвєродонецькПопаснеРута 19
14:05Кам'янкаРубіжнеБАЗ 29
14:10СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
14:10СєвєродонецькГтв РинокРута 18СБВС-нет
14:20СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоБогдан 25ПНВС-нет
14:30СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
14:30СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18ПТСБ-нет
14:30СєвєродонецькН трахань 3ПАЗ 24 С 01.05.16
14:30СєвєродонецькШ-Та РодінаБогдан 25
14:35РубіжнеМіловеБАЗ 079
14:40СєвєродонецькКраматорськБАЗ 29 С 03.05.18
14:40СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 19СРЧТ-нет
14:45СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоГАЗель 12ПТСБ-нет
14:50КреміннаНовотошківкаПАЗ 23
14:50СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
15:00СєвєродонецькВоронове КінцПАЗ 22
15:00СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18
15:00СєвєродонецькН трахань 3Рута 19
15:00СєвєродонецькНижнєБАЗ 29 С 01.01.19
15:10БахмутКраснодарNeoplan 55 С 21.04.18
15:10СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
15:10СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоГАЗель 12СРЧТ-нет
15:15СєвєродонецькТанюшівкаПАЗ 21 С 05.12.17
15:15Станица ЛуганськаяПопаснаMercedes 18 С 11.11.17
15:20СєвєродонецькБорівськеРута 15
15:25Кам'янськеРубіжнеMercedes 50
15:30СєвєродонецькБорівськеРута 15 С 18.08.17
15:30СєвєродонецькБоровеньки КінцРута 18
15:30СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18ПНВС-нет
15:30СєвєродонецькНижнєMercedes 18 С 18.11.16
15:30СєвєродонецькСиротинеБАЗ 27СБ-нет
15:40СєвєродонецькБорівськеРута 15
15:40СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 19ПТСБ-нет
15:50СєвєродонецькГтв РинокРута 16СБВС-нет
15:50СєвєродонецькЩастяРута 17
16:00БердянськМоскваMercedes 53 С 18.04.17
16:00МаріупольМоскваMercedes 21ВТЧТПТВС С 14.02.18
16:00СєвєродонецькБорівськеРута 15
16:00СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18ПНВС-нет
16:00СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоГАЗель 12ПНВТ-нет
16:05СєвєродонецькШ-Та РодінаБАЗ 079ВС-нет
16:15СєвєродонецькН трахань 3ПАЗ 23
16:20СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
16:20СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 19ПНВС-нет
16:25СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоГАЗель 12СБВС-нет
16:28Лисичанськ 2ЛизинеMercedes 18 С 10.02.17
16:30СєвєродонецькВерхньобогданівкаПАЗ 23СБ-нет
16:30СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18СРЧТ-нет
16:30Станица ЛуганськаяЛисичанськ 2Mercedes 18 С 11.11.17
16:40СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
16:45СєвєродонецькН трахань 3ПАЗ 23
16:50СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоРута 18 С 18.08.17
17:00СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
17:00СєвєродонецькВоронове КінцПАЗ 22
17:00СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 19СБВС-нет
17:05СєвєродонецькГтв РинокРута 18СБВС-нет
17:15СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоБАЗ 29 С 18.08.17
17:20СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
17:20СєвєродонецькБоровеньки КінцРута 18
17:20СєвєродонецькЛисичанськ 2Рута 18
17:20СєвєродонецькСтаробільськРута 18
17:29Універсальний Р-КОлександрівкалиаз 677
17:30СєвєродонецькН трахань 3ПАЗ 24 С 01.05.16
17:36МіловеРубіжнеMercedes 20 С 15.01.18
17:40СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
17:40СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоБогдан 25ПНВС-нет
17:45СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоРута 18 С 18.08.17
17:45СєвєродонецькСлов'янськРута 22
18:00БахмутМоскваMercedes 20ПНВТПТВС С 24.10.18
18:00СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
18:00СєвєродонецькОрлівкаРута 16
18:05СєвєродонецькПам Ім.ГорькогоБогдан 25ПТСБ-нет
18:15СєвєродонецькГтв РинокРута 16СБВС-нет
18:20СєвєродонецькБорівськеБАЗ 22
18:35НовотошківкаКреміннаПАЗ 23
18:40СєвєродонецькБорівськеРута 15

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Сєвєродонецьк

Автовокзал Сєвєродонецьк не цілодобовий. У проміжку часу з 18:40 по 03:35 автостанція не працює. Цей проміжок становить 8 годин. 55 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Сєвєродонецьк вказано 266 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Сєвєродонецьк: 0645240467, 0645240187

Наступні напрямки найбільш популярні: Борівське, Лисичанськ, Пам Ім.Горького, Н трахань, Гтв Ринок, Рубіжне, Москва, Нижнє, Ш-Та Родіна, Боровеньки Кінц, Олександрівка, Воронове Кінц, Щастя, Сиротине, Старобільськ. Час з 13:48 по 18:40. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 30 маршрут.



Пошук