Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Свердловськ



Довідковий телефон автовокзалу: 06434-22276
Адреса автовокзалу Свердловськ: 50лет Октября, 41
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
12:45СвердловськКалининскийПАЗ 4234
12:55СвердловськБирюково КонечнаяПАЗ 4234
12:55СвердловськПос.ХарківскийБогдан 30
13:05СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
13:20СвердловськПос.ХарківскийПАЗ 4234СРВС-нет
13:25ЧервонопартизанськЛуганськ 1БАЗ 079
13:30СвердловськПос.ВолодарскПАЗ 4234ЧТ-нет
13:30СвердловськРовенькиПАЗ 673
13:40СвердловськтаховоБАЗ 079
13:45СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
13:45СвердловськЛюбимоеПАЗ 4234ПНСРПТ
13:50СвердловськБирюково КонечнаяПАЗ 4234
13:50СвердловськДарьино-ЕрмаковкаПАЗ 4234ВТЧТСБВС
14:00СвердловськМедвежанкаПАЗ 4234ПНВС-нет
14:10СвердловськРовенькиПАЗ 673
14:20СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
14:25СвердловськГуковоПАЗ 32050
14:25СвердловськПос.ХарківскийПАЗ 4234СР-нет
14:30Луганськ 1ЧервонопартизанськБогдан 29
14:40СвердловськЧервонопартизанськПАЗ 4234
14:45СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
14:45СвердловськПос.ХарківскийБогдан 30
14:55СвердловськБирюково КонечнаяПАЗ 4234
15:00СвердловськПос.ВолодарскПАЗ 4234ЧТ-нет
15:00СвердловськРовенькиПАЗ 673
15:00СвердловськЧервонопартизанськман 37
15:05ЧервонопартизанськЛуганськ 1БАЗ 079
15:25СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
15:30СвердловськПос.ХарківскийБогдан 30
15:40СвердловськПавловка 1ПАЗ 3206(м)СБВС-нет
15:45СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
15:50СвердловськПос.ХарківскийПАЗ 4234СРВС-нет
15:50СвердловськРовенькиПАЗ 673
16:00СвердловськМиколаївкааПАЗ 32054ВС-нет
16:10СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
16:10СвердловськПос.ХарківскийПАЗ 4234СР-нет
16:15СвердловськКалининскийПАЗ 4234
16:20СвердловськРовенькиПАЗ 673
16:25СвердловськМедвежанкаПАЗ 4234ПНВС-нет
16:25ЧервонопартизанськЛуганськ 1Богдан 29
16:45СвердловськЛуганськ 1Богдан 29
16:50СвердловськДарьино-ЕрмаковкаПАЗ 4234ВТЧТСБВС
17:00СвердловськПос.ВолодарскПАЗ 4234ЧТ-нет
17:00СвердловськРовенькиПАЗ 673
17:15СвердловськПос.ХарківскийБогдан 30
17:25СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
17:50СвердловськЛуганськ 1Богдан 27ВТСР
17:50СвердловськЛуганськ 1Volvo 59ВТСР-нет
18:00СвердловськПос.ВолодарскПАЗ 4234ЧТ-нет
18:00СвердловськРовенькиПАЗ 673
18:20СвердловськЛуганськ 1Богдан 29

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Свердловськ

Автовокзал Свердловськ не цілодобовий. У проміжку часу з 18:20 по 04:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 10 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Свердловськ вказано 142 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Свердловськ: 06434-22276

Наступні напрямки найбільш популярні: Луганськ, Пос.Харківский, Ровеньки, Пос.Володарск, Бирюково Конечная, Червонопартизанськ, Медвежанка, Дарьино-Ермаковка, Калининский, Павловка, Миколаївкаа, тахово, Любимое, Гуково. Час з 12:45 по 18:20. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 14 маршрут.


Автостанції міста



Пошук