Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Тячів


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Тячів

Довідковий телефон автовокзалу: 03134-21252
Адреса автовокзалу Тячів: вул. Маяковського 4 а
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
04:55РахівУжгородБАЗ 079
05:05Усть ЧорнаУжгородdodge спринтер СБВС-
05:55Великий БичківУжгородБАЗ 079
06:00ТячівІв.ФранківськMercedes 709
06:00ТячівЛьвів 8БАЗ 079
06:20РахівУжгородБАЗ 079 СБВС-
06:35ТарасівкаУжгородБАЗ 079 СБ-
06:45Широкий ЛугУжгородБАЗ 079 ВС-
06:55ТячівУгляMercedes спринтер СБВС-
07:15РахівУжгородБАЗ 079
07:15ХустІв.ФранківськБАЗ 079
07:45РахівУжгородБАЗ 079
07:55МукачевеРахівБАЗ 079
08:00ЛопухівУжгородИкарус 250
08:00ТячівОкруглаПАЗ 32054 СБВС-
08:16СваляваСолотвиноVolkswagen lt35
08:30ЯсіняУжгородБАЗ 079
08:50ТячівУгляMercedes спринтер СБВС-
09:03МукачевеІв.ФранківськБАЗ 079 -
09:10РахівУжгородБАЗ 079
09:20ТячівУгляMercedes спринтер СБВС-
09:40Прага ЖелінскогоРахівSetra s315СРСБ -
09:55ТячівЛьвів 8БАЗ 079
10:00ТячівПрага ФлоренсNeoplan 116ВТЧТСБ -
10:30РахівУжгородБАЗ 079
10:35УжгородРахівБАЗ 079 СБВС-
10:40ДубовеПрага ФлоренсNeoplan 116СБ -
11:00ТячівН.АпшаMercedes 310 СБВС-
11:05МукачевеКоломияБАЗ 079
11:05МукачевеКоломияЛАЗ 699
11:05ТячівЧумальовоХАЗ СБВС-
11:15ЯсіняУжгородИкарус 45
11:20ТячівШирокий ЛугЛАЗ 695 СБВС-
11:30МукачевеРахівБАЗ 079
11:30ТячівГл.ПотікИкарус 41 СБВС-
11:30ТячівКричовоБАЗ 079 СБВС-
11:30ТячівУглядаф 18 СБВС-
11:33КоломияХустMercedes 412
11:40СолотвиноСваляваVolkswagen lt35
12:00ТячівВ.УголькаБАЗ 079 СБВС-
12:00ТячівПрага ФлоренсNeoplan 116ВТЧТСБ
12:00ТячівПрага ФлоренсNeoplan 116ПНСРПТВС -
12:00ТячівТопчиноБогдан а091 СБВС-
12:21Великий БичківУжгородtemsa lb 26
12:30ТячівМ.Уголькафорд транзит СБВС-
12:45РахівУжгородБАЗ 079
12:45ТячівВ.УголькаПАЗ 32054 СБВС-
12:50КошіцеРахівкароса lc936
12:50УжгородРахівNeoplan 117ПТСБВСПН -
13:00ТячівОкруглаПАЗ 32054 СБВС-
13:20КоломияМукачевеБАЗ 079
13:20ТячівШирокий ЛугПАЗ 3205 СБВС-
13:20УжгородРахівБАЗ 079
13:40ТячівКричовоПАЗ 32054 СБВС-
13:40УжгородЧернівціMercedes 0303 -
14:00ТячівКричовоБАЗ 079 СБВС-
14:00ТячівНімецька МокраПАЗ 32053 СБВС-
14:00ТячівНовобаровоMercedes спринтер СБВС-
14:00ТячівУжгородMercedes спринтерВС
14:05ТячівЧумальовоХАЗ СБВС-
14:20РахівЛіберецьSetra s317ЧТ
14:20РахівПрага ЖелінскогоSetra s317СБ -
14:20РахівПрага ЖелінскогоSetra s317СРВТПТ
14:23ХустКоломияMercedes 412
14:30ТячівН.АпшаMercedes 310 СБВС-
14:40РахівМукачевеБАЗ 079
14:40УжгородВеликий БичківБАЗ 079
14:45ТячівМ.УголькаБАЗ 079 СБВС-
15:00ТячівУгляMercedes спринтер СБВС-
15:10ТячівВаршаваNeoplan 212
15:10ТячівВаршаваSetra с215
15:12Ів.ФранківськМукачевеБАЗ 079 -
15:30ТячівШирокий ЛугЛАЗ 695 СБВС-
15:40УжгородРахівБАЗ 079 СБВС-
16:05УжгородРахівБАЗ 079
16:15РахівУжгородБАЗ 079 СБВС-
16:30МукачевеІв.ФранківськБАЗ 079
16:35ЧернівціУжгородMercedes 0303 -
16:40ТячівЛопухівПАЗ 32053 СБВС-
16:50РахівМукачевеБАЗ 079
17:00ТячівТарасівка 2Mercedes спринтер СБВС-
17:05УжгородУсть Чорнаdodge спринтер СБВС-
17:05УжгородЯсіняИкарус 45
17:15ТячівПрага ЖелінскогоSetra s315ВТЧТПТСБВС
17:15УжгородЯсіняБАЗ 079
17:20ТячівОкруглаПАЗ 32054 СБВС-
17:30Ів.ФранківськМукачевеБАЗ 079
17:30УжгородБогданБАЗ 079
17:40ЛьвівЛіберецьNeoplan 116ПНСРСБВС -
17:45УжгородРахівБАЗ 079
18:15РахівУжгородИкарус 250

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Тячів

Автовокзал Тячів не цілодобовий. У проміжку часу з 21:25 по 04:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 30 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Тячів вказано 99 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Тячів: 03134-21252

Найперший рейсовий автобус відправляється в 04:55 від автовокзалу Рахів до населеного пункту Ужгород. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан 117 відправляється в 21:25 з міста Рахів в Ужгород. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 7 годин. 30 хвилин. Квитки на автобус на станції Тячів можна купити в касі за адресою вул. Маяковського 4 а. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Ужгород, Рахів, Мукачеве, Угля, Прага Флоренс, Широкий Луг, Ів.Франківськ, Кричово, Коломия, Округла, Прага Желінского, Ліберець, Лопухів, Ясіня, Тарасівка, М.Уголька, Варшава, В.Уголька, Хуст, Н.Апша, Чумальово, Львів, Кошіце, Солотвино, Богдан, Усть Чорна, Великий Бичків, Чернівці, Свалява, Німецька Мокра. Через автостанцію Тячів проходить всього 33 різних маршрутів.



Пошук