Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Вінниця 2



Довідковий телефон автовокзалу: 0432464891
Адреса автовокзалу Вінниця 2: вул. Хмельницьке шосе, 107
Сторінка: 12345
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
17:25Вінниця 2ШаргородБАЗ 079
17:25Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
17:29Вінниця 2ЛітинБогдан 0
17:30Вінниця 2ЖмеринкаПАЗ 20мПТСБВС
17:30Вінниця 2КрасилівБогдан 26
17:30Вінниця 2МитенціБогдан 25ПТВС
17:40Вінниця 2Н. УшицяБАЗ 079
17:40Вінниця 2ХмільникБАЗ 079
17:40Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
17:40Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
17:41Вінниця 2ЛітинБогдан 0
17:45Вінниця 2Мог.Подільськийкит(you) 30
17:50Вінниця 2ЖмеринкаБАЗ 079
17:50Вінниця 2КалинівкаПАЗ 20м
17:53Вінниця 2ЛітинБогдан 0
17:55Вінниця 2Мур.КурилівціMercedes
17:55Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
17:55Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
17:57Вінниця 2БалинПАЗ 672 СБ-нет
18:00Вінниця 2БарБогдан 24
18:00Вінниця 2Браїлів /Центр/БАЗ 079
18:00Вінниця 2ДашківціПАЗ 672
18:05Вінниця 2ЛітинБогдан 0
18:05Вінниця 2ХмільникБогдан 28
18:10Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
18:15Вінниця 2ЛисогораMercedes 18
18:15Вінниця 2Мог.ПодільськийБАЗ 079
18:17Вінниця 2ЛітинБогдан 0
18:20Вінниця 2ЖмеринкаБАЗ 079
18:22Вінниця 2ШаргородMercedes 18ПТ
18:25Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
18:25Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
18:29Вінниця 2ЛітинБогдан 0
18:30Вінниця 2БарБАЗ 079
18:30Вінниця 2ДашківціПАЗ 672
18:30Вінниця 2ХмільникБогдан 25
18:35Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
18:35Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
18:41Вінниця 2ЛітинБогдан 0
18:45Вінниця 2ЖмеринкаБАЗ 079
18:45Вінниця 2МайданПАЗ 20м
18:50Вінниця 2Хмельницький 2атаман ЧТ-нет
18:50Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
18:53Вінниця 2ЛітинБогдан 0
18:55Вінниця 2ІскриняРута 18СРПТ
18:55Вінниця 2ДашківціРута 18 СРПТ-нет
19:00Вінниця 2МикулинціПАЗ 672
19:00Вінниця 2Мог.ПодільськийБогдан 25
19:00Вінниця 2ХмільникБогдан 27
19:05Вінниця 2ЛітинБогдан 0
19:05Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
19:05Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
19:10Вінниця 2БарMercedes 18
19:15Вінниця 2ЖмеринкаБАЗ 079
19:15Вінниця 2ЛисогораMercedes 18
19:17Вінниця 2ЛітинБогдан 0
19:20Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
19:20Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
19:29Вінниця 2ЛітинБогдан 0
19:30Вінниця 2ХмільникБогдан 25
19:41Вінниця 2ЛітинБогдан 0
19:45Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
19:50Вінниця 2ЖмеринкаБАЗ 079
20:00Вінниця 2ДашківціПАЗ 672
20:05Вінниця 2ЛітинБогдан 0
20:10Вінниця 2ХмільникБогдан 25
20:15Вінниця 2ЛисогораMercedes 18
20:25Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
20:25Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС
20:30Вінниця 2ЛітинБогдан 0
20:40Вінниця 2ЖмеринкаБАЗ 079
20:50КраснодарЧернівціNeoplan 48ПНСР
21:00Вінниця 2ЖмеринкаMercedes 18
21:00Вінниця 2ЛітинБогдан 0
21:00Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21 СБВС-нет
21:00Вінниця 2ЯкушинціБогдан 21СБВС

Сторінка: 12345

Додаткова інформація щодо автостанції Вінниця 2

Автовокзал Вінниця 2 не цілодобовий. У проміжку часу з 00:40 по 04:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 4 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Вінниця 2 вказано 440 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Вінниця 2: 0432464891

Наступні напрямки найбільш популярні: Якушинці, Літин, Жмеринка, Хмільник, Дашківці, Мог.Подільський, Лисогора, Бар, Шаргород, Майдан, Іскриня, Чернівці, Микулинці, Хмельницький, Мур.Курилівці. Час з 17:25 по 21:00. За цей проміжок часу через автостанцію проходить 21 маршрут.


Автостанції міста



Пошук