Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Єнакієве


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Єнакієве

Довідковий телефон автовокзалу: (06252) 2-29-44 (062) 386-64-68, 386-65-07
Адреса автовокзалу Єнакієве: ул. Щербакова, 64
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
05:15ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
05:30ЄнакієвеДонецькБАЗ 23 ВС-нет
05:30ЄнакієвеНовотроїцьке БпБАЗ 30
05:34ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
05:40ЄнакієвеДебальцевеБАЗ 23
05:40ЄнакієвеМайорск КппБАЗ 21
05:59ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
06:00ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
06:00ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
06:00ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
06:10ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
06:10ЄнакієвеМайорск КппБАЗ 21
06:15ЄнакієвеЖдановкаРута 16
06:19ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
06:30ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
06:30ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
06:30ЄнакієвеМайорск КппБАЗ 21
06:35ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
06:39ЄнакієвеГорлівкаПАЗ 23
06:40ЄнакієвеДебальцевеБАЗ 23
06:40ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
06:50ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
06:59ЄнакієвеГорлівкаПАЗ 23
07:10ДебальцевеДонецькБАЗ 23
07:10ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
07:20ЄнакієвеЖдановкаРута 16
07:24ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
07:30ЄнакієвеДебальцевеБАЗ 23
07:30ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
07:30ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
07:30ЄнакієвеМайорск КппБАЗ 21
07:40ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
07:44ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
07:50ЄнакієвеДонецькБАЗ 23ПНПТ
08:00ЄнакієвеДонецькБАЗ 23 ПНПТ-нет
08:00ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
08:10ЄнакієвеДонецькБАЗ 23ПНПТ
08:14ЄнакієвеГорлівкаПАЗ 23
08:20ГорлівкаСевастопільеос 53ПНСРСБ
08:25ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
08:30ГорлівкаЛуганськБАЗ 079
08:30ДебальцевеДонецькБАЗ 23
08:30ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
08:30ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
08:44ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
08:45ЄнакієвеЖдановкаРута 16
09:00ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
09:00ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
09:00ЄнакієвеМайорск КппБАЗ 21
09:05ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
09:10ЄнакієвеДонецькБАЗ 23ПТ
09:14ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
09:15ГорлівкаМосква НовоясеневскаяNeoplan 52СРПТВС
09:15ГорлівкаСевастопільMercedes 53ПНСРЧТПТСБВС
09:20ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
09:30ДебальцевеДонецькБАЗ 23
09:35ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
09:40ДонецькДебальцевеБАЗ 23
09:44ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
10:00ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
10:00ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
10:00ЄнакієвеМосква НовоясеневскаяMercedes 20ВТЧТСБ
10:04ЄнакієвеГорлівкаПАЗ 23
10:10ЄнакієвеДебальцевеБАЗ 23
10:20ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
10:24ЄнакієвеГорлівкаПАЗ 23
10:30ДонецькДебальцевеБАЗ 23
10:30ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
10:30ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
10:40ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
10:44ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
10:45ЛуганськДонецькI VAN 25
11:00ГорлівкаСанкт ПетербургNeoplan 50
11:00ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
11:00ЄнакієвеЖдановкаРута 16
11:00ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
11:04ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
11:15ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
11:30ГорлівкаЯлтаNeoplan 46ПНПТ
11:30ЄнакієвеДонецькБАЗ 23
11:30ЄнакієвеКіровськеБАЗ 29
11:34ЄнакієвеГорлівкаПАЗ 23
11:35ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
11:45ГорлівкаРостовMercedes 35
11:50ДонецькДебальцевеБАЗ 23
12:00ДебальцевеДонецькБАЗ 23
12:00ЄнакієвеМакіївкаI VAN 25
12:04ЄнакієвеГорлівкаIveco 23
12:20ЄнакієвеДонецькБАЗ 23ВС
12:30ЄнакієвеДонецькБАЗ 23ПТ

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Єнакієве

Автовокзал Єнакієве не цілодобовий. У проміжку часу з 19:20 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 40 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Єнакієве вказано 158 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Єнакієве: 06252 2-29-44 062 386-64-68, 386-65-07

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Єнакієве до населеного пункту Макіївка. Це автобус моделі i-van-25. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-23 відправляється в 19:20 з міста Донецьк в Дебальцеве. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 40 хвилин. Квитки на автобус на станції Єнакієве можна купити в касі за адресою ул. Щербакова, 64. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Донецьк, Горлівка, Макіївка, Кіровське, Дебальцеве, Ждановка, Майорск Кпп, Севастопіль, Москва Новоясеневская, Луганськ, Старый Оскол, Ростов, Санкт Петербург, Новотроїцьке Бп, Ялта. Через автостанцію Єнакієве проходить всього 15 різних маршрутів.



Пошук