Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Житомир


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Житомир

Довідковий телефон автовокзалу: (0412) 412303
Адреса автовокзалу Житомир: ул. Киевская, 93
Сторінка: 1234567
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:25Київ 1БрестMercedes
01:20ХарківЧернівці 1Mercedes
01:30Київ 1ВроцлавMercedesСРПТВС
02:25ГороденкаКиїв 1Икарус 250 ВС-нет
02:25СокиряниКиїв 1Икарус 250
02:30ТрускавецььКиїв 1Neoplan
02:50Кам.ПодільськийКиїв 1Mercedes 3010
03:45ХустКиїв 1Икарус 250
04:00Ів.Франківськ 2Київ 1Икарус 250
04:20ТрускавецььГомельман
04:50ЖитомирСт.ЧоповичіIveco 18
04:50ЧернівціКиїв 1Volvo
04:55НововолинськКиїв 1Икарус 250 ПН-нет
05:00ЖитомирВ.ПічРута 0
05:10ЖитомирСвятошиноIveco 18
05:30ЖитомирАвратинфольксваген18
05:30ЖитомирН.ВолинськийРута 19
05:40ЖитомирМалинMercedes 18
05:40ЖитомирСанаторій "Дениші"ПАЗ
05:40ЖитомирСвятошиноIveco 18
05:50ЖитомирВ.ПічРута 0
05:50ЖитомирМиропільРута 22
06:00ЖитомирДовжикГАЗ 33213
06:00ЖитомирЗарічаниБАЗ 20
06:00ЖитомирКиянкаРута 18ПНВТСРЧТПТ
06:00ЖитомирКиянкаЛАЗ 695СБ
06:00ЖитомирЧайківкаПАЗ 672
06:05ЖитомирВереснаРута 17
06:10ЖитомирКатеринівкаyonyi
06:15ЖитомирПанасівкаРута 18
06:20ЖитомирВ.ПічРута 0
06:20ЖитомирМалинVolkswagen
06:25ЖитомирВінниця 1БАЗ 30
06:25ЖитомирЧернігівБАЗ 079
06:25ЖитомирЯруньIveco 18
06:30ЄмільчинеКиїв 5Mercedes 18
06:30ЖитомирМалинРута 18 ВТЧТ-нет
06:30ЖитомирСоколовський МасивГАЗель
06:35ЖитомирГрушкиMercedes 21
06:40ЖитомирМохначкаMercedes 21
06:40ЖитомирСловечнеБАЗ 079
06:40ЖитомирТурчинівкаMercedes 15
06:45ЖитомирЖовтий БрідЛАЗ 699
06:50ЖитомирВ.ПічРута 0
06:50ЖитомирМалинIveco 18
06:50ЖитомирХмельницький 1БАЗ 079
07:00ЖитомирМалинVolkswagen
07:00ЖитомирН.ВолинськийIveco 18
07:00ЖитомирРадомишльРута 18
07:00ЖитомирСвятошиноIveco 18
07:05ЖитомирКоростеньMercedes 18
07:05ЖитомирОдесаVolvo 37
07:10ЖитомирЄмільчинеyouyi
07:10ЖитомирРоманівMercedes 21
07:20ЖитомирВ.ПічРута 0
07:20ЖитомирСвятошиноБАЗ 079
07:25ОлевськКиїв 1ЛАЗ 699
07:30БаранівкаКиїв "Київ З/В"Volkswagen
07:30ЖитомирМалинMercedes 18
07:35БердичівЄмільчинеMercedes 12
07:40ЖитомирБаранівкаРута 17
07:40ЖитомирЛуцькБАЗ 079
07:40ЖитомирОлевськyonyi
07:40МалинХмільникБАЗ 079
07:50ЖитомирВ.ПічРута 0
07:50ЖитомирРадомишльРута 15
07:50ЖитомирСвятошиноБАЗ 079
07:55ЖитомирІршанськБАЗ 079
08:00ЖитомирВінниця 1ЗАЗ 26
08:00ЖитомирЗарубинціПАЗ 4234
08:00ЖитомирОвручMercedes 18
08:10ЖитомирБердичівЗАЗ 26
08:10ЖитомирНов.ЧорторіяРута 19
08:10ЖитомирОлевськyonyi
08:10Н.ВолинськийКиїв 5Iveco 18
08:15МалинСтанишівка Обл.Дит.ЛікMercedes 18
08:20ЖитомирВ.ПічРута 0
08:25БердичівМалинБАЗ 079
08:25БердичівОвручMercedes 18
08:25ЖитомирСтовпівфольксваген18
08:30ЖитомирМакарівкаMercedes 21
08:30ЖитомирМалинMercedes 18
08:30ЖитомирРогізноРута 18
08:30ЖитомирСвятошиноIveco 18
08:30Київ "Київ З/В"СалерноNeoplanЧТВС
08:35ЖитомирПилиповичіБАЗ 25
08:35МалинВінниця 1БАЗ 079
08:50ЖитомирІвановичіЛАЗ 695
08:50ЖитомирІршанськБАЗ 079
08:50ЖитомирВ.ПічРута 0
08:50ЖитомирСвятошиноMercedes 508

Сторінка: 1234567

Додаткова інформація щодо автостанції Житомир

Автовокзал Житомир працює цілодобово. Максимальний інтервал між автобусами займає менше години: 55 хвилин, тобто можна без проблем виїхати в будь-який час дня чи ночі. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Житомир вказано 547 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2016-09-23. Телефон автостанції Житомир: 0412 412303

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:25 від автовокзалу Київ 1 до населеного пункту Брест. Це автобус моделі mercedes. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан відправляється в 23:50 з міста Київ 1 в Нововолинськ. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 35 хвилин. Квитки на автобус на станції Житомир можна купити в касі за адресою ул. Київская, 93. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Святошино, Київ, Малин, В.Піч, Бердичів, Н.Волинський, Коростень, Вінниця, Радомишль, Олевськ, Овруч, Іршанськ, Ємільчине, Баранівка, Миропіль, Романів, Хмельницький, Словечне, Варшава, Авратин, Брусилів, Ружин, Дубрівка, Вроцлав, Хмільник, Чернівці, Івановичі, Киянка, Райлікарня, Зарубинці. Через автостанцію Житомир проходить всього 159 різних маршрутів.



Автостанції міста



Пошук