Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Житомир


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Житомир

Довідковий телефон автовокзалу: (0412) 36-14-56
Адреса автовокзалу Житомир: ул. Киевская, 93
Сторінка: 1234567

Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
по автовокзалу Житомир
00:00Київ 1Мог.ПодільськийNeoplan
00:25Ап БориспільЛьвів 8 З/ВNeoplanПТСБ
01:15Мог.ПодільськийКиїв 1Neoplan
01:20ХарківЧернівці 1Mercedes
02:25ГороденкаКиїв 1Икарус-250
02:25СокиряниКиїв 1Икарус-250
02:30ТрускавецььКиїв 1NeoplanПНВТСБВС.
02:50Кам.ПодільськийКиїв 1Mercedes-3010
03:40ЧернівціКиїв 1Икарус-250
03:40Чернівці 1Київ 1Икарус-250
03:45ХустКиїв 1Икарус-250
04:00Ів.Франківськ 2Київ 1Икарус-250
04:50ЖитомирСт.ЧоповичіIveco 18
04:50ЧернівціКиїв 1Volvo
04:55НововолинськКиїв 1Икарус-250
05:05ВишковоКиїв 1Mercedes-3010
05:10ЖитомирАп БориспільIveco 18
05:30ЖитомирАвратинфольксваген18
05:30ЖитомирН.ВолинськийРута-19
05:40ЖитомирАп БориспільIveco 18
05:40ЖитомирМалинMercedes-18
05:40ЖитомирСанаторій "Дениші"ПАЗ
05:50ЖитомирВільхаРута-22
06:00ЖитомирДовжикГАЗ-33213
06:00ЖитомирЗарічаниБАЗ-20
06:00ЖитомирКиянкаРута-18ПНВТСРЧТПТ
06:00ЖитомирКиянкаЛАЗ 695СБ
06:00ЖитомирЧайківкаПАЗ 672
06:05ЖитомирВереснаРута-17
06:05ЖитомирМохначкаMercedes-21
06:09ЖитомирЗарічаниБАЗ-20
06:10ЖитомирКатеринівкаЛАЗ 695
06:10ЖитомирСвятошиноIveco 18
06:20ЖитомирМалинVolkswagen
06:25ЖитомирВінниця 1БАЗ-30
06:25ЖитомирЧернігівБАЗ-079
06:25ЖитомирЯруньIveco 18
06:30ЄмільчинеКиїв 5Mercedes-18
06:30ЖитомирВ.ПічРута-0
06:30ЖитомирМалинРута-18СРПТСБВС
06:30ЖитомирСоколовський МасивГАЗель
06:35ЖитомирГрушкиI-VAN-25
06:35ЖитомирСвятошиноMercedes-508
06:40ЖитомирПочуйкиMercedes-21
06:40ЖитомирСловечнеБАЗ-079
06:40ЖитомирТурчинівкаMercedes-15
06:45ЖитомирЖовтий БрідЛАЗ 699
06:50ЖитомирДовжикГАЗ-33213
06:50ЖитомирМалинIveco 18
06:50ЖитомирСвятошиноБАЗ-079
06:50ЖитомирХмельницький 1БАЗ-079
07:00ЖитомирВ.ПічРута-0
07:00ЖитомирМалинVolkswagen
07:00ЖитомирН.ВолинськийIveco 18
07:00ЖитомирРадомишльРута-18
07:00ЖитомирФастівБАЗ-2215
07:05ЖитомирКоростеньMercedes-18
07:05ЖитомирОдесаMercedes-21 
07:10ЖитомирЄмільчинеyouyi
07:10ЖитомирРоманівMercedes-21
07:20ЖитомирСвятошиноБАЗ-079
07:25ОлевськКиїв 1ЛАЗ 699
07:30ЖитомирМалинMercedes-18
07:35БердичівЄмільчинеMercedes-12
07:40ЖитомирБаранівкаБАЗ-079
07:40ЖитомирЛуцькБАЗ-079
07:40ЖитомирОлевськЛАЗ 699
07:40МалинХмільникБАЗ-079
07:50ЖитомирРадомишльРута-15
07:50ЖитомирСвятошиноБАЗ-079
08:00ЖитомирІршанськБАЗ-079
08:00ЖитомирВінниця 1ЗАЗ 26
08:00ЖитомирЗарубинціЛАЗ 699
08:05ЖитомирКоростеньMercedes-18
08:10ЖитомирБердичівЗАЗ-26
08:10ЖитомирНов.ЧорторіяРута-19
08:10ЖитомирОлевськЛАЗ 699
08:10Н.ВолинськийКиїв 5Iveco 18
08:15МалинСтанишівка Обл.Дит.ЛікMercedes-18
08:20БердичівОвручMercedes-18
08:25БердичівМалинБАЗ-079
08:25ЖитомирСтовпівфольксваген18
08:30ЖитомирМакарівкаMercedes-21
08:30ЖитомирМалинMercedes-18
08:30ЖитомирРогізноРута-18
08:30ЖитомирСвятошиноIveco 18
08:35ЖитомирПилиповичіБАЗ-25
08:35МалинВінниця 1БАЗ-079
08:40ЖитомирБердичівIveco 16
08:45ЖитомирТетерівський МасивРута-0
08:50ЖитомирІвановичіЛАЗ 695

Сторінка: 1234567

Автостанції міста


  • Розклад руху міжміських маршруток по станції Житомир має довідковий характер і в ньому можливі зміни
  • Періодичність курсування маршруток і автобусів по станції Житомир вказана від початкового вокзалу відправлення
  • Пасажирські перевезення Житомир обслуговує вокзал за адресою ул. Киевская, 93
  • Телефон вокзалу Житомир: 0412 36-14-56
  • Купити або замовити квиток на мікроавтобус можна на автостанції



Поиск