Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Житомир


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Житомир

Довідковий телефон автовокзалу: (0412) 412303
Адреса автовокзалу Житомир: ул. Киевская, 93
Сторінка: 123456
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:00Київ 1Мог.ПодільськийNeoplan
00:25Київ 1БрестMercedesПНСРПТСБ
01:20ХарківЧернівці 1Mercedes
01:35Мог.ПодільськийКиїв 1Neoplan
02:25ГороденкаКиїв 1Икарус 250 ВС-нет
02:25СокиряниКиїв 1Икарус 250
02:30ТрускавецььКиїв 1NeoplanПНВТСБВС
02:50Кам.ПодільськийКиїв 1Mercedes 3010
02:52Кам.ПодільськийКиїв 1Mercedes 3010
03:45ХустКиїв 1Икарус 250
04:00Ів.Франківськ 2Київ 1Икарус 250
04:50ЖитомирСт.ЧоповичіРута 19
04:50ЧернівціКиїв 1Volvo
04:55НововолинськКиїв 1Икарус 250 ПН-нет
05:10ЖитомирСвятошиноIveco 18
05:30ВерховинаКиїв 1Mercedes
05:30ЖитомирАвратинфольксваген18
05:30ЖитомирН.ВолинськийРута 19
05:40ЖитомирСанаторій "Дениші"ПАЗ
05:40ЖитомирСвятошиноIveco 18
05:50ЖитомирВ.ПічРута 19
05:50ЖитомирМиропільРута 22
06:00ЖитомирКиянкаРута 18ПНВТСРЧТПТ
06:00ЖитомирКиянкаЛАЗ 695СБ
06:00Москва "Новоясеневська"ЧернівціNeoplan
06:05ЖитомирВереснаРута 17
06:10ЖитомирКатеринівкаyonyi СБВС-нет
06:10ЖитомирКатеринівкаyonyiСБВС
06:15ЖитомирПанасівкаРута 18
06:15ЖитомирЧайківкаПАЗ 672
06:20ЖитомирМалинVolkswagen
06:25ЖитомирВінниця 1БАЗ 30
06:25ЖитомирЧернігівБАЗ 079
06:25ЖитомирЯруньБАЗ 29
06:30ЄмільчинеКиїв 5Mercedes 18
06:35ЖитомирГрушкиMercedes 21
06:40ЖитомирМохначкаMercedes 21
06:40ЖитомирСловечнеБАЗ 079
06:40ЖитомирТурчинівкаMercedes 18
06:45ЖитомирЖовтий БрідБАЗ 25
06:50ЖитомирВ.ПічРута 19
06:50ЖитомирМалинРута 19
06:50ЖитомирХмельницький 1БАЗ 079
07:00ЖитомирМалинVolkswagen
07:00ЖитомирН.ВолинськийIveco 18
07:00ЖитомирРадомишльMercedes 18
07:00ЖитомирСвятошиноIveco 18
07:05ЖитомирКоростеньMercedes 18
07:10ЖитомирЄмільчинеyouyi
07:10ЖитомирРоманівMercedes 21
07:15Біла ЦеркваСвіноуйсьцеMercedes
07:20ЖитомирВ.ПічРута 19
07:20ЖитомирСвятошиноБАЗ 079
07:25ОлевськКиїв 1ЛАЗ 699
07:30ЖитомирМалинMercedes 18
07:35БердичівЄмільчинеMercedes 12
07:40ЖитомирБаранівкаБАЗ 29
07:40ЖитомирЛуцькБАЗ 079
07:40ЖитомирОлевськyonyi
07:40МалинХмільникБАЗ 079
07:50ЖитомирВ.ПічРута 19
07:50ЖитомирРадомишльРута 18
07:50ЖитомирСвятошиноБАЗ 079
07:55ЖитомирІршанськБАЗ 079
08:00ЖитомирВінниця 1ЗАЗ 26
08:00ЖитомирЗарубинціПАЗ 4234
08:00ЖитомирОвручMercedes 18
08:10ЖитомирБердичівЗАЗ 26
08:10ЖитомирНов.ЧорторіяРута 19
08:10ЖитомирОлевськyonyi
08:10ЖитомирСвятошиноIveco 18
08:15МалинСтанишівка Обл.Дит.ЛікMercedes 18
08:20ЖитомирВ.ПічРута 19
08:25БердичівМалинБАЗ 079
08:25БердичівОвручMercedes 18
08:25ЖитомирСтовпівфольксваген18
08:30ВалбжихКиїв 1Mercedes
08:30ЖитомирМакарівкаMercedes 21
08:30ЖитомирМалинMercedes 18
08:30ЖитомирРогізноMercedes 18
08:30ЖитомирСвятошиноIveco 18
08:35ЖитомирПилиповичіБАЗ 25
08:35МалинВінниця 1БАЗ 079
08:40НововолинськЗапоріжжяbovaПНСРПТ
08:50ЖитомирІвановичіПАЗ 3205
08:50ЖитомирІршанськБАЗ 079
08:50ЖитомирВ.ПічРута 19
08:50ЖитомирСвятошиноБАЗ 29
08:55ЖитомирБердичівРута 19
08:55ЖитомирКоростеньMercedes 18 ВС-нет
08:55ЖитомирМиропільMercedes 17

Сторінка: 123456

Додаткова інформація щодо автостанції Житомир

Автовокзал Житомир працює цілодобово. Максимальний інтервал між автобусами займає менше години: 55 хвилин, тобто можна без проблем виїхати в будь-який час дня чи ночі. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Житомир вказано 524 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2017-07-24. Телефон автостанції Житомир: 0412 412303

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:00 від автовокзалу Київ 1 до населеного пункту Мог.Подільський. Це автобус моделі неоплан. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes відправляється в 23:55 з міста Київ 1 в Верховина. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 5 хвилин. Квитки на автобус на станції Житомир можна купити в касі за адресою ул. Київская, 93. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Святошино, Київ, Малин, В.Піч, Н.Волинський, Бердичів, Коростень, Радомишль, Вінниця, Олевськ, Ємільчине, Овруч, Іршанськ, Баранівка, Романів, Словечне, Миропіль, Хмельницький, Брусилів, Авратин, Нововолинськ, Ружин, Чернівці, Кам.Подільський, Познань, Хмільник, Киянка, Базар, Катеринівка, Любар. Через автостанцію Житомир проходить всього 154 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук