Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Олександрівка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Олександрівка

Довідковий телефон автовокзалу: 05242-32051
Адреса автовокзалу Олександрівка: вул, Чигиринська, 3
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:10ОлександрівкаКропивницькийБАЗ 079
07:00ОлександрівкаКропивницькийman ВС-нет
07:25ЦвітнаКропивницькийMercedes 17 СБ-нет
07:50МедведівкаКропивницькийMercedes 609
07:55КропивницькийКиїв ВидубичіMercedes 27ЧТПТ
08:00КропивницькийКиїв Видубичіvolvo
08:15ДолинськаКиїв ВидубичіVolkswagen lt
09:10ЧеркасиКривий РігБогдан 22
09:30ОлександрівкаКропивницькийатаман
09:35КропивницькийЧеркасиVolkswagen lt35
10:07Олександрівка РинокКрасносілляПАЗ 23ВС
10:30ЧеркасиМиколаївNeoplan
11:20ОлександрівкаКропивницькийБАЗ 079
12:00КропивницькийЦвітнаMercedes 17 СБ-нет
12:07Олександрівка РинокКрасносілляПАЗ 23ВТЧТ
12:10Олександрівка РинокВищі ВерещакиПАЗ 23ПНЧТПТВС
12:25ЧеркасиКропивницькийБогдан 25
12:45ОлександрівкаКропивницькийатаман 29
13:20МиколаївЧеркасиNeoplan
13:40ЦвітнаКропивницькийMercedes 17 СБ-нет
13:50Київ 1ХерсонБАЗ
13:55ХерсонКиїв 1БАЗ
14:15ЧеркасиКропивницькийVolkswagen lt35
14:30ОлександрівкаКропивницькийman ВС-нет
14:40КропивницькийМедведівкаMercedes 609
15:20ОлександрівкаСвітловодськБАЗ 25 ВТ-нет
16:35ОлександрівкаКропивницькийатаман
16:55КропивницькийЧеркасиБогдан 25
17:05КропивницькийЦвітнаMercedes 17ПТВС


Додаткова інформація щодо автостанції Олександрівка

Автовокзал Олександрівка не цілодобовий. У проміжку часу з 17:05 по 06:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 13 годин. 5 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Олександрівка вказано 29 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Олександрівка: 05242-32051

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:10 від автовокзалу Олександрівка до населеного пункту Кропивницький. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-17 відправляється в 17:05 з міста Кропивницький в Цвітна. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 13 годин. 5 хвилин. Квитки на автобус на станції Олександрівка можна купити в касі за адресою вул, Чигиринська, 3. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Кропивницький, Черкаси, Київ Видубичі, Цвітна, Красносілля, Медведівка, Київ, Світловодськ, Миколаїв, Кривий Ріг, Вищі Верещаки, Херсон. Через автостанцію Олександрівка проходить всього 12 різних маршрутів.



Пошук