Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Львів


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Львів

Довідковий телефон автовокзалу: 032-2344444,2424505
Адреса автовокзалу Львів: вул.Стрийська,109
Сторінка: 12

Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
по автовокзалу Львів
03:35Київ 1ХустNeoplan
04:10УжгородЛуцькБАЗ-079
04:40ПрагаКамянець ПодільськийNeoplanВТПТСБ
06:00МиколаївЛюблінванхул_52 ВС-нет
06:10ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ-079
06:10ЛьвівТернопільГалАЗ
06:15Київ 1Трускавецььsetra_49ПНПТСБВС
06:30ЛьвівЛуцькБАЗ-079
06:40ЛьвівЧортківБАЗ-079
06:45Львів 8Івано-ФранківськБАЗ-079
07:05ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ-079
07:05ЛьвівЛуцькБАЗ-079
07:10ГданськІвано-ФранківськманВС
07:10Львів 8УжгородБАЗ-079
07:15ЛьвівХмільникБАЗ-079
07:15ЛьвівХмільникман-16290_44
07:30Львів 8КутиБАЗ-079
07:40ЛьвівЛуцькБАЗ-079
07:40ЛьвівХустБАЗ-079
08:00ЛьвівМогилів-Подільськийотокар_27
08:00Львів 8Івано-ФранківськБАЗ-079
08:15ХернеХерсонсканія_49СБ
08:20ВроцлавКиїв ДачнаNeoplanПНВТЧТ
08:20ЛьвівЛуцькБАЗ-079
08:25КьольнХерсонсканія_49СБ
08:30КьольнХерсонсканія_49ВТ
08:30ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ-079
08:30ЛьвівЗаліщикиБАЗ-079
08:50Львів 8СнятинБАЗ-079
09:00ЛьвівМадридNeoplanЧТ
09:10Львів 8ЧернівціI-VAN_26
09:10Львів 8ЧернівціБАЗ-079
09:10Новий РозділЛуцькБАЗ-079
09:15Львів 8ХустБАЗ-079
09:20ЛуцькМоршинБАЗ-079
09:30ЛьвівТернопільMercedes-спринтер
09:40ЛьвівВаршаваsetra_49
09:40Львів 8Івано-ФранківськБАЗ-079
10:00ВроцлавІвано-ФранківськNeoplanПНВТСРЧТ
10:00ВроцлавЧернівціNeoplanПТСБ
10:00ЛьвівЛуцькБАЗ-079
10:10Львів 8Івано-ФранківськБАЗ-079
10:15ЛьвівКамянець ПодільськийБАЗ-079
10:35БуковельЛуцькБАЗ-079
10:35ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ-079
10:40ЛьвівТульчинSetra_49
11:10Львів 8КосівБАЗ-079
11:10Львів 8Косівкароса_45
11:15Івано-ФранківськШацькБАЗ-079ПТВС
11:15ЛьвівЛюбешівMercedes-612
11:15Львів 8ТячівБАЗ-079
11:20Львів 8КалушБАЗ-079
11:30ЛьвівПрагаSetra_30СБ
11:35ЛьвівЧортківБАЗ-079
11:50ТрускавецььЛуцькБАЗ-079
12:00ЛьвівТернопільMercedes
12:05Львів 8Бориспіль "Аеропорт"міцубісіsafirПТВС
12:10ЛьвівІвано-Франківськман_29
12:25ЛьвівЛуцькБАЗ-079
12:30Львів 8ВижницяБАЗ-079
12:40ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ-079
12:50ЛьвівПідгайціI-VAN
12:50ЛьвівЧернівціБАЗ-079
13:05ЛьвівЛуцькMercedes-спринтер
13:15ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ-079
13:30ЗолочівКарлові Варикароса_49ПН
13:30Львів 8ХустБАЗ-079
13:35ЛьвівГороденкаMercedes
13:40ЛьвівГусятинБАЗ-079
13:55ЛьвівБучачПАЗ 4230
13:55ЛьвівТернопільГалАЗ
13:55Львів 8КалушБАЗ-079
14:00ЛьвівКузнецовськMercedes-33
14:00ЛьвівРівнеБАЗ-079
14:00Львів 8ВорохтаБАЗ-079
14:15ТрускавецььЛюблінман 
14:25Камянець ПодільськийПрагаNeoplanЧТВС
14:25ЛьвівКоломияБогдан
14:30КіровоградТрієрNeoplan 1116ВС
14:30Київ ДачнаДортмундNeoplanСРЧТСБВС
14:30ЛьвівЛуцькБогдан-27
14:30Львів 8ТячівБАЗ-079
14:30ХерсонКьольнсканія_49СБ
14:30ХерсонКьольнсканія_49СР
14:50ХерсонПрагаNeoplanСР
14:50ХерсонХернесканія_49СР
14:55ЛьвівЗаліщикиБАЗ-079
14:55Львів 8Івано-ФранківськБАЗ-079
15:00ЧернівціДуйсбургNeoplan 1116ВТ
15:05ЛьвівРожищеміцубісi_темс
15:10ЛьвівБережаниI-VAN

Сторінка: 12

Автостанції міста


  • Розклад мікроавтобусів по автовокзалу Львів має інформаційний характер і в ньому можливі оперативні зміни та доповнення
  • Регулярність курсування маршруток по автостанції Львів вказана від початкового автовокзалу відправлення
  • Пасажирські перевезення Львів обслуговує вокзал за адресою вул.Стрийська,109
  • Довідкові телефони автовокзалу Львів: 032-2344444,2424505
  • Купити або замовити квиток на мікроавтобус можна на автостанції



Поиск