Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Львів


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Львів

Довідковий телефон автовокзалу: 032-2344444,2424505
Адреса автовокзалу Львів: вул. Стрийська, 109
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:10ЛьвівВроцлавNeoplan
01:15ЧернівціЩецінSetra_49
03:45ВаршаваДрогобичsetra_49
04:10УжгородЛуцькБАЗ 079
04:40ПрагаКамянець ПодільськийNeoplanПНВТВС
04:40ПрагаКамянець ПодільськийNeoplanЧТПТСБ
05:20ЛьвівПеремишльMercedes 0330 ВС-нет
06:00Київ 1ВроцлавVolvo б 12_46ВТСБЧТВС
06:00МиколаївЛюблінванхул_52
06:10ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
06:10ЛьвівТернопільГалАЗ
06:30ЛьвівЛуцькБАЗ 079
06:40ЛьвівЧортківБАЗ 079
06:45Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
07:05ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
07:05ЛьвівЛуцькБАЗ 079
07:10БидгощІвано-ФранківськNeoplanСРВС
07:10ГданськІвано-ФранківськванхулВССР
07:10ГданськУманьванхулПН
07:10ГданськУманьванхулЧТ
07:15ЛьвівХмільникБАЗ 079
07:15ЛьвівХмільникман 16290_44
07:30Львів 8КутиБАЗ 079
07:40ЛьвівЛуцькБАЗ 079
07:40ЛьвівХустБАЗ 079
07:45МоршинЛюблінман
08:00Київ 1ВроцлавванхулСРПТВС
08:00ЛьвівМогилів-ПодільськийБАЗ 079
08:00Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
08:15БоннХерсонсканія_49ВТ
08:15БоннХерсонсканія_49СБ
08:15ХернеХерсонсканія_49ВТ
08:15ХернеХерсонсканія_49СБ
08:20ВроцлавКиїв "Київ З/В"NeoplanПНСРЧТПТВС
08:20ВроцлавХерсонNeoplanСБВТ
08:20ЛьвівЛуцькБАЗ 079
08:25КьольнХерсонсканія_49ВТ
08:25КьольнХерсонсканія_49СБ
08:30ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
08:30ЛьвівЧортківБАЗ 079
08:50Львів 8СнятинБАЗ 079
09:10Львів 8ЧернівціI VAN_26
09:10Львів 8ЧернівціБАЗ 079
09:10Новий РозділЛуцькБАЗ 079
09:15Львів 8ХустБАЗ 079
09:20ЛуцькМоршинБАЗ 079
09:30ЛьвівТернопільMercedes спринтер
09:40ЛьвівВаршаваsetra_49
10:00ВроцлавЧернівціNeoplanПНВТСРЧТ
10:00ВроцлавЧернівціNeoplanПТСБ
10:00ЛьвівЛуцькБАЗ 079
10:10Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
10:15ЛьвівКамянець ПодільськийБАЗ 079
10:30ЛьвівБережаниMercedes спринтер СБВС-нет
10:35ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
10:40ЛьвівТульчинSetra_49
11:00ЛьвівТернопільMercedes спринтер
11:10Львів 8КосівMercedes
11:10Львів 8КосівБАЗ 079
11:15ЛьвівЛюбешівMercedes 612
11:15Львів 8ТячівБАЗ 079
12:00ЛьвівВаршаваsetra_49
12:00ЛьвівТернопільMercedes
12:25ЛьвівЛуцькБАЗ 079
12:30Львів 8ВижницяБАЗ 079
12:40ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
12:50ЛьвівПідгайціI VAN
12:50ЛьвівЧернівціБАЗ 079
13:05ЛьвівЛуцькMercedes спринтер
13:15ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
13:35ЛьвівГороденкаMercedes
13:40ЛьвівГусятинБАЗ 079
13:55ЛьвівБучачБАЗ 079
13:55ЛьвівТернопільГалАЗ
13:55Львів 8КалушБАЗ 079
14:00ЛьвівКузнецовськMercedes 33
14:00ЛьвівРівнеБАЗ 079
14:00Львів 8ВорохтаБАЗ 079
14:15ТрускавецььЛюблінман
14:25Камянець ПодільськийПрагаNeoplanВТЧТ
14:25Камянець ПодільськийПрагаNeoplanПТВС
14:25ЛьвівКоломияБогдан
14:25ХерсонПрагаNeoplanСБ
14:25ХерсонПрагаNeoplanСР
14:30ЛьвівЛуцькБогдан 27
14:30Львів 8ТячівБАЗ 079
14:30ХерсонБоннсканія_49СРСБ
14:30ХерсонКьольнсканія_49СРСБ
14:30ХерсонХернесканія_49СРСБ
14:55ЛьвівЗаліщикиБАЗ 079
14:55Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079ПТВС

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Львів

Автовокзал Львів не цілодобовий. У проміжку часу з 01:15 по 03:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 2 годин. 30 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Львів вказано 153 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2016-07-26. Телефон автостанції Львів: 032-2344444,2424505

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:10 від автовокзалу Львів до населеного пункту Вроцлав. Це автобус моделі неоплан. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан відправляється в 23:40 з міста Чернівці в Вроцлав. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 30 хвилин. Квитки на автобус на станції Львів можна купити в касі за адресою вул. Стрийська, 109. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Луцьк, Івано-Франківськ, Вроцлав, Тернопіль, Варшава, Херсон, Прага, Чернівці, Камянець Подільський, Чортків, Краків, Люблін, Гданськ, Косів, Бережани, Тячів, Яремче, Київ, Лодзь, Бучач, Хмільник, Умань, Хуст, Снятин, Солотвино, Ліберець, Кишинів, Козова, Городок, Жешув. Через автостанцію Львів проходить всього 62 різних маршрутів.



Автостанції міста



Пошук