Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Львів


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Львів

Довідковий телефон автовокзалу: 032-2344444,2424505
Адреса автовокзалу Львів: вул. Стрийська, 109
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:15Могилів-ПодільськийВаршаваsetra_49
01:10ЧернівціЄлена Гураsetra_49
02:00Київ 1ВалбжихSetra
03:45ВаршаваДрогобичsetra_49
04:10УжгородЛуцькБАЗ 079
04:40ПрагаКамянець ПодільськийNeoplanПНВТВС
04:40ПрагаКамянець ПодільськийNeoplanЧТПТСБ
06:10ЛьвівТернопільГалАЗ
06:10Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
06:30ЛьвівЛуцькБАЗ 079
06:40ЛьвівЧортківБАЗ 079
07:00ЛьвівЛюблінванхул
07:05ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
07:05ЛьвівЛуцькБАЗ 079
07:10БидгощІвано-ФранківськNeoplanВТПТ
07:10БидгощІвано-ФранківськNeoplanПНЧТ
07:10БидгощІвано-ФранківськNeoplanСРВС
07:10ГданськІвано-Франківськванхул
07:10ГданськІвано-ФранківськванхулВССР
07:10ГданськУманьванхулЧТ
07:10Львів 8УжгородБАЗ 079
07:15ЛьвівХмільникБАЗ 079
07:30Львів 8КутиБАЗ 079
07:40ЛьвівЛуцькБАЗ 079
07:40ЛьвівХустБАЗ 079
07:45ЛьвівМогилів-ПодільськийБАЗ 079
08:00Київ 1ВроцлавванхулСРВТПТВС
08:00Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
08:15БоннХерсонсканія_49ВТ
08:15БоннХерсонсканія_49СБ
08:15ХернеХерсонсканія_49ВТ
08:15ХернеХерсонсканія_49СБ
08:20ВроцлавКиїв "Київ З/В"NeoplanПНСРЧТПТВС
08:20ВроцлавХерсонNeoplanСБВТ
08:20ЛьвівЛуцькБАЗ 079
08:25КьольнХерсонсканія_49ВТ
08:25КьольнХерсонсканія_49СБ
08:30ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
09:10Львів 8ЧернівціI VAN_26
09:10Львів 8ЧернівціБАЗ 079
09:10Новий РозділЛуцькБАЗ 079
09:15Львів 8ХустБАЗ 079
09:20ЛуцькМоршинБАЗ 079
09:30ЛьвівТернопільMercedes спринтер
09:40ЛьвівВаршаваsetra_49
10:00ВроцлавЧернівціNeoplan
10:00ЛьвівЛуцькБАЗ 079
10:10Львів 8Івано-ФранківськБАЗ 079
10:15ЛьвівКамянець ПодільськийБАЗ 079
10:35ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
10:40ЛьвівТульчинSetra_49
10:50ПлзеньНадвірнаNeoplan ВТВС-нет
11:00ЛьвівТернопільMercedes спринтер
11:10Львів 8КосівMercedes
11:10Львів 8КосівБАЗ 079
11:15ЛьвівЛюбешівMercedes 612
11:15Львів 8ТячівБАЗ 079
11:20Львів 8КалушБАЗ 079
11:25ЛьвівБережаниMercedes спринтер СБВС-нет
11:50ТрускавецььЛуцькБАЗ 079
12:00ЛьвівВаршаваsetra_49
12:00ЛьвівТернопільMercedes
12:10ЛьвівІвано-Франківськмб спринтер_18
12:15Івано-ФранківськВаршаваsetra_49
12:20ЩецінХерсонsetra 80
12:25ЛьвівЛуцькБАЗ 079
12:30Львів 8ВижницяБАЗ 079
12:40ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
12:50ЛьвівЧернівціБАЗ 079
13:00ЛьвівЛюблінванхул
13:05ЛьвівЛуцькMercedes спринтер
13:10ЧернівціЧенстоховасканія_49
13:15ЛьвівІвано-ФранківськБАЗ 079
13:30Львів 8ХустБАЗ 079
13:35ЛьвівГороденкаMercedes
13:55ЛьвівБучачБАЗ 079
13:55ЛьвівТернопільГалАЗ
13:55Львів 8КалушБАЗ 079
14:00ЛьвівВарашMercedes 33
14:00ЛьвівРівнеБАЗ 079
14:00Львів 8ВорохтаБАЗ 079
14:00ХерсонБоннсканія_49СБ
14:00ХерсонБоннсканія_49СР
14:00ХерсонКьольнсканія_49СБ
14:00ХерсонКьольнсканія_49СР
14:00ХерсонХернесканія_49СБ
14:00ХерсонХернесканія_49СР
14:15ТрускавецььЛюблінман
14:25Камянець ПодільськийПрагаNeoplanВТЧТ
14:25Камянець ПодільськийПрагаNeoplanПТВС
14:25ЛьвівКоломияБогдан

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Львів

Автовокзал Львів не цілодобовий. У проміжку часу з 02:00 по 03:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 1 годин. 45 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Львів вказано 166 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2017-07-22. Телефон автостанції Львів: 032-2344444,2424505

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:15 від автовокзалу Могилів-Подільський до населеного пункту Варшава. Це автобус моделі setra_49. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан відправляється в 23:40 з міста Чернівці в Вроцлав. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 35 хвилин. Квитки на автобус на станції Львів можна купити в касі за адресою вул. Стрийська, 109. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Івано-Франківськ, Луцьк, Варшава, Херсон, Тернопіль, Прага, Бидгощ, Чернівці, Вроцлав, Камянець Подільський, Хуст, Калуш, Плзень, Краків, Люблін, Лодзь, Гданськ, Бучач, Бережани, Бонн, Кьольн, Яремче, Херне, Тячів, Київ, Рівне, Косів, Буковель, Солотвино, Трускавецьь. Через автостанцію Львів проходить всього 67 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук