Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Лисичанськ Ас-2


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Лисичанськ Ас-2

Довідковий телефон автовокзалу: 06451-76212
Адреса автовокзалу Лисичанськ Ас-2: ул. Свердлова, 310А
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
04:00СєвєродонецькЗелена Гураbova 50ВТПТВС
04:30ПопаснаСтаница ЛуганськаяMercedes 18 С 11.11.17
05:05Лисичанськ 2ЛоскутівкаПАЗ 4230 С 21.01.17
05:15Лисичанськ 2ВовчоярівкаMercedes 18
05:37Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 23
05:40Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18
05:45Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 27
05:45Лисичанськ 2РубіжнеПАЗ 32053ВС-нет
05:45Лисичанськ 2Станица ЛуганськаяMercedes 18 С 01.09.18
05:45Лисичанськ 2УстинівкаБАЗ 079
05:50Лисичанськ 2ЛизинеIveco 37 С 10.02.17
05:50Лисичанськ 2ТошківкаЗАЗ 26
05:50СєвєродонецькДніпроман 37
05:53Лисичанськ 2ПривілляРута 19
06:00Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18ПТСБ-нет
06:01Лисичанськ 2ПривілляРута 19
06:09Лисичанськ 2ПривілляЗАЗ 26ВС-нет
06:10Лисичанськ 2РубіжнеПАЗ 32053
06:17Лисичанськ 2С-З Червоне ПривілляРута 19
06:20Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18
06:25Лисичанськ 2ПривілляПАЗ 4203
06:33Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 27
06:40Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18ПНВС-нет
06:40СєвєродонецькСлов'янськБАЗ 079
06:41Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 079
06:49Лисичанськ 2ПривілляПАЗ 4230ВС-нет
06:50Лисичанськ 2МалорязанцевеБАЗ 079
06:57Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 079
07:00Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18ПНВС-нет
07:00Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 19ПНВТ-нет
07:00РубіжнеЗапоріжжяNeoplan 52
07:05Лисичанськ 2ПривілляРута 19
07:05Лисичанськ 2УстинівкаБАЗ 079
07:11СєвєродонецькШ-Та РодінаБогдан 25
07:15Лисичанськ 2РубіжнеMercedes 19
07:20Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18СРЧТ-нет
07:21Лисичанськ 2ПривілляЗАЗ 26
07:29Лисичанськ 2С-З Червоне ПривілляРута 19
07:30КреміннаНовотошківкаПАЗ 23
07:30РубіжнеКам'янськеMercedes 48 С 06.01.18
07:37Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 23
07:40Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 19СРЧТ-нет
07:45Лисичанськ 2ПривілляРута 19
07:45Лисичанськ 2ТошківкаЗАЗ 26
07:50Лисичанськ 2Станица ЛуганськаяMercedes 18 С 28.01.17
07:50СєвєродонецькБердянськYutong 27
07:55Лисичанськ 2РубіжнеБогдан а092ВС-нет
08:01Лисичанськ 2ПривілляРута 19
08:09Лисичанськ 2ПривілляПАЗ 4230
08:10Лисичанськ 2ВовчоярівкаMercedes 18
08:10СєвєродонецькМаріуполь 2Богдан 25 С 03.09.18
08:10СєвєродонецькНижнєMercedes 18 С 18.11.16
08:17Лисичанськ 2ПривілляЗАЗ 26ВС-нет
08:18ПопаснаСєвєродонецькБАЗ 30ВС-нет
08:20Лисичанськ 2ЗолотеБогдан 27ВС-нет
08:20Лисичанськ 2РубіжнеПАЗ 32053
08:25Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 27
08:33Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 079
08:35Лисичанськ 2ЛоскутівкаПАЗ 4230 С 13.09.16
08:40Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 19ПТСБ-нет
08:49Лисичанськ 2С-З Червоне ПривілляРута 19
09:00Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18
09:05Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 27
09:13Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 29ВС-нет
09:20Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 19ПНВС-нет
09:21Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 079
09:25СєвєродонецькДніпроMercedes 18
09:30БахмутВороніжNeoplan 50 С 03.01.19
09:30Лисичанськ 2МоскваNeoplan 50СРЧТСБ
09:30Лисичанськ 2РубіжнеMercedes 19
09:31СєвєродонецькШ-Та РодінаБогдан 25
09:33Лисичанськ 2ПривілляПАЗ 4230ВС-нет
09:37Лисичанськ 2ПривілляБАЗ 23
09:40Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18
09:45Лисичанськ 2ПривілляРута 19
09:50Лисичанськ 2МалорязанцевеБАЗ 079
10:00Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18
10:00Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18СБВС-нет
10:00НовотошківкаКреміннаПАЗ 23
10:01Лисичанськ 2ПривілляРута 19
10:05Лисичанськ 2Станица ЛуганськаяMercedes 18 С 11.11.17
10:05Лисичанськ 2УстинівкаБАЗ 079
10:09Лисичанськ 2ПривілляЗАЗ 26
10:10Лисичанськ 2РубіжнеБогдан а092ВС-нет
10:10Лисичанськ 2Ш-Та РодінаБогдан 25
10:17Лисичанськ 2ПривілляРута 19
10:20КраматорськСєвєродонецькБАЗ 079
10:20Лисичанськ 2СєвєродонецькРута 18ПНВС-нет
10:25Лисичанськ 2ПривілляЗАЗ 26ВС-нет
10:25Лисичанськ 2ТошківкаЗАЗ 26
10:30БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 55ВТПТВС

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Лисичанськ Ас-2

Автовокзал Лисичанськ Ас-2 не цілодобовий. У проміжку часу з 19:15 по 04:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 8 годин. 45 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Лисичанськ Ас-2 вказано 190 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Лисичанськ Ас-2: 06451-76212

Найперший рейсовий автобус відправляється в 04:00 від автовокзалу Сєвєродонецьк до населеного пункту Зелена Гура. Це автобус моделі bova-50. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус паз 22 відправляється в 19:15 з міста Лисичанськ 2 в Привілля. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 8 годин. 45 хвилин. Квитки на автобус на станції Лисичанськ Ас-2 можна купити в касі за адресою ул. Свердлова, 310А. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Привілля, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Ш-Та Родіна, С-З Червоне Привілля, Устинівка, Малорязанцеве, Тошківка, Станица Луганськая, Москва, Вовчоярівка, Лоскутівка, Шипилове, Нижнє, Золоте, Кремінна, Новотошківка, Лизине, Дніпро, Попасна, Білокуракине, Краснодар, Краматорськ, Ш-Та Родина, Білогорівка, Просторе, Нижнее, Кам'янське, Зелена Гура, Запоріжжя. Через автостанцію Лисичанськ Ас-2 проходить всього 36 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук