Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Трускавець


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Трускавець

Довідковий телефон автовокзалу: 03247-66280, 50263
Адреса автовокзалу Трускавець: вул. Дрогобицька, 35
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00ТрускавецььТернопільБАЗ 079
05:50ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
06:20ТрускавецььКоломияИкарус 250
06:20ТрускавецььКоломияБАЗ 079
07:00ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
07:10ТрускавецььХмельницькийнеоЛАЗ
07:20БориславУжгород 2БАЗ 079
07:30ТрускавецььВаршаваMercedes 0330ПНСРСБ
07:30ТрускавецььВаршаваMercedes 0330ПТВСВТ
07:40ТрускавецььХарківNeoplanВС ПО 31.03.17 С 01.05.17
08:05ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
08:10Львів 8БориславБАЗ 079
08:20ТрускавецььКовельБАЗ 079
08:25ТрускавецььКам.ПодільськийБАЗ 079
08:50ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
09:20ТрускавецььЛуцькБАЗ 079
09:35ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
10:00ТрускавецььКарлові ВариNeoplanСБ
10:30ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
10:30ТрускавецььПлзеньNeoplanСРСБ
10:50СтебникКарлові ВариMercedes 0330ЧТСБВТ
11:00ТрускавецььПлзеньNeoplanЧТВС
11:00ТрускавецььЧернівціИкарус 250
11:35ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
12:00Львів 8БориславБАЗ 079
12:00ТрускавецььЛюблінман 16290
12:25ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
12:50ТрускавецььБережаниI VAN
13:15ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
13:45БориславЛьвів 8БАЗ 079
13:50ТрускавецььІв.-ФранківськБогдан
14:20ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
14:30ТрускавецььКовельБАЗ 079
14:40ТрускавецььТернопільБАЗ 079
14:50ТрускавецььЛуцькБАЗ 079
15:10ТрускавецььІв.-ФранківськБАЗ 079
15:15СтебникВроцлавMercedes 0330ВСВТЧТ
15:30ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
15:50ТячівМосква Теплий СтанNeoplanПНСРПТ
16:15ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
16:30ТрускавецььЧортківБАЗ 079
17:00ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
17:30ТрускавецььБориспіль Аеропортsetra_49 С 05.04.18
17:45ТрускавецььКосівБАЗ 079
18:00ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
18:10ДрогобичВаршаваsetra
18:15Львів 8БориславБАЗ 079
19:00ТрускавецььГданськsetraВСЧТ
19:00ТрускавецььГданськsetraСР
19:10Львів 8КишинівNeoplan
19:15ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
20:30ТрускавецььЛьвів 8БАЗ 079
21:20ТрускавецььВінниця 1Mercedes 0330ЧТВС


Додаткова інформація щодо автостанції Трускавецьь

Автовокзал Трускавецьь не цілодобовий. У проміжку часу з 21:20 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 40 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Трускавецьь вказано 53 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Трускавецьь: 03247-66280, 50263

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Трускавецьь до населеного пункту Тернопіль. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-0330 відправляється в 21:20 з міста Трускавецьь в Вінниця 1. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 7 годин. 40 хвилин. Квитки на автобус на станції Трускавецьь можна купити в касі за адресою вул. Дрогобицька, 35. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Львів, Варшава, Борислав, Карлові Вари, Ів.-Франківськ, Гданськ, Луцьк, Тернопіль, Плзень, Коломия, Ковель, Бориспіль Аеропорт, Чортків, Косів, Кишинів, Вінниця, Москва Теплий Стан, Хмельницький, Ужгород, Харків, Чернівці, Люблін, Кам.Подільський, Бережани, Вроцлав. Через автостанцію Трускавець проходить всього 25 різних маршрутів.



Пошук