Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Ямпіль


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Ямпіль

Довідковий телефон автовокзалу: 0434621348
Адреса автовокзалу Ямпіль: вул. Жовтнева, 52
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00ЯмпільВінниця 1ман 52
05:10ЯмпільВ.Кісницяман 36
05:30ЯмпільВітровкаПАЗ 672ВТПТВС
05:40ДовжокВінниця 1Mercedes 33
05:40ЯмпільБезводнеЛАЗ 695ВТПТВС
05:45ЯмпільВ.КісницяПАЗ 672ВТПТВС
05:45ЯмпільВапняркаПАЗ 672
05:45ЯмпільКачківкаЛАЗ 695ВСВТПТ
05:45ЯмпільПридністрянськеПАЗ 672ВТПТВС
05:45ЯмпільРатушЛАЗ 695ВТПТВС
05:45ЯмпільЦекинівкаПАЗ 672ВТПТВС
05:50ЯмпільБушаЛАЗ 695ВТПТВС
05:50ЯмпільМихайлівкаПАЗ 672ВТПТВС
05:50ЯмпільПідлісівкаЛАЗ 695ВТПТВС
06:00ЯмпільПисарівкаЛАЗ 695ВТПТВС
06:15ЯмпільПорогиЛАЗ 695ВТПТВС
06:20В.КісницяВінниця 1ман 36 ПН-нет
06:20В.КісницяВінниця 1ман 36ПН
06:35ЯмпільМог.ПодільськийЛАЗ 699
07:00ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
07:10ЯмпільБарБогдан
07:30ЯмпільГальжбіївкаПАЗ 672ВТПТВС
07:55ЯмпільРусаваЛАЗ 699
08:00ЯмпільВінниця 1ЛАЗ 699
08:45ЯмпільРусаваЛАЗ 699
08:50ЯмпільВінниця 1Mercedes
09:00ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
10:05ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
10:30ЯмпільРусаваЛАЗ 699
10:40ЯмпільВінниця 1ЛАЗ 699
11:20ЯмпільГальжбіївкаПАЗ 672ВТПТВС
11:20ЯмпільПорогиЛАЗ 695ВТПТВС
11:30ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
11:30ЯмпільКачківкаЛАЗ 695ВСВТПТ
11:30ЯмпільПідлісівкаЛАЗ 699ВТПТВС
11:30ЯмпільПисарівкаЛАЗ 699ВСВТПТ
11:40ЯмпільВітровкаПАЗ 672ВТПТВС
11:55ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
12:10ЯмпільБезводнеЛАЗ 699ВТПТВС
12:10ЯмпільБушаЛАЗ 699ВТПТВС
12:10ЯмпільВ.КісницяПАЗ 32054ВТПТВС
12:10ЯмпільПридністрянськеПАЗ 672ВТПТВС
12:10ЯмпільЦекинівкаПАЗ 672ВТПТВС
12:30ЯмпільКиїв 1Setra 49 С02.08.15
12:30ЯмпільМихайлівкаПАЗ 672ВТПТВС
12:30ЯмпільРатушЛАЗ 695ВТПТВС
12:55ЯмпільКлембівкаЛАЗ 699
13:00ЯмпільВінниця 1Iveco 17
13:20ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
13:20ЯмпільМог.ПодільськийЛАЗ 699
14:00ЯмпільБершадьЛАЗ 697 ЧТ-нет
14:25БушаВінниця 1Mercedes 18СБВС С 11.09.17
14:25ЯмпільВінниця 1Mercedes 18 СБВС-нет
15:00ЯмпільВінниця 1Икарус 256ВС
15:30ЯмпільВінниця 1Mercedes 18
16:00ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
17:25ЯмпільВінниця 1Богдан 23
18:10ЯмпільВітровкаПАЗ 672ВТПТВС
18:10ЯмпільКачківкаЛАЗ 695ВСВТПТ
18:10ЯмпільПридністрянськеПАЗ 672ВТПТВС
19:00ЯмпільВінниця 1БАЗ 079
21:15ЯмпільКиїв 1Setra 45


Додаткова інформація щодо автостанції Ямпіль

Автовокзал Ямпіль не цілодобовий. У проміжку часу з 21:15 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 45 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Ямпіль вказано 62 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Ямпіль: 0434621348

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Ямпіль до населеного пункту Вінниця 1. Це автобус моделі ман-52. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус сетра 45 відправляється в 21:15 з міста Ямпіль в Київ 1. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 7 годин. 45 хвилин. Квитки на автобус на станції Ямпіль можна купити в касі за адресою вул. Жовтнева, 52. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Придністрянське, Русава, Качківка, Вітровка, В.Кісниця, Пороги, Мог.Подільський, Гальжбіївка, Писарівка, Київ, Михайлівка, Безводне, Підлісівка, Ратуш, Буша, Цекинівка, Клембівка, Бершадь, Вапнярка, Бар. Через автостанцію Ямпіль проходить всього 21 різних маршрутів.



Пошук