Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Хмельницький


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Хмельницький

Довідковий телефон автовокзалу: 0382-789357,789355
Адреса автовокзалу Хмельницький: Винницкое шоссе, 23
Сторінка: 12345
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:00ГусятинКиївNeoplan 316 ПН-нет
00:20СучаваКиївм3 ііі
00:30КиївІ.ФранківськNeoplan 116
01:00МиколаївНеапольNeoplan 39ЧТ
01:05ЗапоріжжяСучавам3 ііі
01:20КиївГороденкаMercedesСБВТ
02:10ЯремчаКиївNeoplan 116ЧетныеПС
02:15ХерсонПознаньм3 ііі
02:35КиївСучавам3 ііі
02:50ВінницяВаршавам3 іііЧТВС
03:00ВінницяБеневентом3 іііПТ
03:00ПознаньСкадовськм3 ііі
03:15КиївЯремчаNeoplan 116ЕЧетныеПС
04:05ОдесаЧернівціNeoplan 316
04:45ХмельницькийРівнеБогдан 27
04:55ХарківЧернівціMercedes
05:05ХерсонСучавам3 ііі
05:10ЛодзьКам.Подільськийм3 ііі
05:10ХмельницькийГроттамінардам3 іііЧТ
05:10Хмельницький 2ТернопільБАЗ 079
05:15БрестКам.ПодільськийMercedes
05:20ХмельницькийМог.Подільськийм3 ііі
05:20ХмельницькийСошнеVolkswagen lt35
05:25ХмельницькийКам.ПодільськийMercedes 22
05:50ХмельницькийРівнем3 ііі
05:55ХмельницькийРудківціVolkswagen lt35
06:00СкадовськПознаньм3 ііі
06:00ХмельницькийРівнеman
06:10ХмельницькийПонінкаMercedes
06:10ХмельницькийСирватинціMercedes 19
06:10Хмельницький 2Вінниця 2м3 ііі ЧТ-нет
06:15ХерсонВаршаваman
06:15ХмельницькийКур.СатанівБАЗ 079
06:20ХмельницькийІ.ФранківськБогдан а09212
06:20ХмельницькийСокиряним3 ііі
06:25Хмельницький 2ЯмпільБАЗ 079 ПТ-нет
06:30ХмельницькийКам.ПодільськийMercedes
06:30ХмельницькийКовельБАЗ 079
06:30Хмельницький 2ХарківціБАЗ 079
06:35ХмельницькийН.УшицяMercedes 21
06:45СтарокостянтинівКам.Подільськийvouvo ВС-нет
06:45ЩецинН.Каховкам3 ііі
06:50ХмельницькийКишинівMercedes 18
06:50ХмельницькийТернопільБАЗ 079
07:00ВолочиськВінниця 2Renault 45
07:00ГданськХерсонм3 ііі
07:00ХмельницькийПознаньм3 ііі
07:00ХмельницькийЧемерівціyouyi
07:10ХмельницькийРівнем3 ііі
07:15ХмельницькийЯремчаБАЗ 079
07:15ХмельницькийЯремчам3 ііі
07:20ХмельницькийТернопільм3 ііі.ВС-нет
07:20Хмельницький 2Білогір'яMercedes 814
07:25ХмельницькийКам.ПодільськийMercedes 15
07:25ХмельницькийПонінкаIveco 17
07:25ХмельницькийТовтриMercedes
07:30ХмельницькийЖитомирБАЗ 079
07:30ХмельницькийН.УшицяБАЗ 079
07:35Кам.ПодільськийСт.Синяваспрінтер
07:35ХмельницькийКам.Подільськийм3 ііі
07:35Хмельницький 2Житомирм3 ііі ВТ-нет
07:40РівнеВінниця 2м3 ііі
07:45ХмельницькийЯремчам3 ііі
07:50КрасилівЧернівціSetra
07:50ХмельницькийЛуцькм3 ііі
08:00КрасилівВінниця 2Neoplan 316
08:00ХмельницькийГородокMercedes 21
08:00ХмельницькийТернопільм3 ііі
08:05ЛетичівКам.ПодільськийБАЗ 079
08:10ХмельницькийПочаївMercedes 18 ВТСР-нет
08:15ВолочиськН.УшицяБАЗ 079
08:15Кам.ПодільськийНетішинNeoplan 117
08:15МиколаївСолерноhundaiПТ
08:15ХмельницькийЧемерівціMercedes
08:20ХерсонЩецинм3 ііі
08:20ХмельницькийКур.СатанівБАЗ 079
08:25ХмельницькийМшанецьMercedes 313СБВС
08:30МелітопольКьольнм3 іііВТСБ
08:30ХерсонГамбургм3 іііВТСБ
08:30ХерсонКарлсруем3 іііВТСБ
08:30ХмельницькийЧернівцім3 ііі
08:30ЩецинХерсонм3 ііі
08:35ВінницяВаршавам3 іііЧТВС
08:40ХмельницькийКуражинMercedes 19
08:40ХмельницькийШепетівкаMercedes 19
08:45ХмільникТернопільм3 ііі
08:45ХмельницькийЛетичівMercedes 18 ПН-нет
08:55ХерсонКлайпедам3 іііВТСРСБВС
09:00СтарокостянтинівТернопільм3 ііі
09:00ХерсонГданськм3 ііі
09:00ХмельницькийКам.ПодільськийБАЗ 079

Сторінка: 12345

Додаткова інформація щодо автостанції Хмельницький

Автостанція Хмельницький працює майже цілодобово. Зверніть увагу, що є інтервал між відправленнями автобусів з 19:45 по 21:20, який складає 1 годин. 35 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Хмельницький вказано 374 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Хмельницький: 0382-789357,789355

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:00 від автовокзалу Гусятин до населеного пункту Київ. Це автобус моделі неоплан 316. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан 116 відправляється в 23:50 з міста І.Франківськ в Київ. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 хвилин. Квитки на автобус на станції Хмельницький можна купити в касі за адресою Винницкое шоссе, 23. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Кам.Подільський, Вінниця, Чернівці, Чемерівці, Тернопіль, Варшава, Щецин, Рівне, Нетішин, Славута, Київ, Яремча, Н.Ушиця, Херсон, Білогір'я, Прага, Шепетівка, Понінка, Вроцлав, Луцьк, Ізяслав, Теофіполь, Хмільник, Житомир, Летичів, І.Франківськ, Кур.Сатанів, Познань, Гданськ, Сучава. Через автостанцію Хмельницький проходить всього 137 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук