Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Бершадь


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Бершадь

Довідковий телефон автовокзалу: 0435221083
Адреса автовокзалу Бершадь: вул. Чкалова, 3
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
04:15БершадьКиїв 1а 079 19
05:05ВійтівкаВінниця 1БАЗ 079
05:06БершадьВінниця 1БАЗ 079ПН
05:10БершадьКошаринціЛАЗ 695ВТПТВС
05:10БершадьСерединкаЛАЗ 695 ПНСРЧТСБ-нет
05:15БершадьВінниця 1БАЗ 079
05:25КрасносілкаВінниця 1БАЗ 079
05:30БершадьВійтівкаГАЗель 14ВТПТВС
05:30ЧечельникКиїв 1БАЗ 079 С 15.08.17
05:35БершадьШумилівЛАЗ 695ВТПТ
05:40ШляховаВінниця 1Setra 55
05:45БершадьОсіївкаMercedes ПНСРЧТСБ-нет
05:50БершадьЧернятка 1ЛАЗ 695ВТПТ
06:00БершадьГолдашівкаЛАЗ 695ВТПТВС.
06:00БершадьУманьЛАЗ 697
06:00БершадьЯланецьMercedes
06:10БершадьВійтівкаГАЗель 14ВТПТВС
06:10ДжулинкаВінниця 1Neoplan 35
06:15БершадьЛуговеЛАЗ 695 ПНСРЧТСБ-нет
06:20БершадьБаланівкаХАЗ 2230 ПНСРЧТСБ-нет
06:30БершадьБаланівкакавз 685
06:45БершадьТирлівкафольксфагенВТПТВС
06:50БершадьВійтівкаГАЗель 14 СБ-нет
06:55БершадьВінниця 1Mercedes С03.03.16
07:00БершадьВінниця 1БАЗ 079
07:10БершадьЧернятка 2ПАЗ 3205
07:10БершадьЯланецьMercedes
07:30БершадьБаланівкакавз 685ВТПТВС
07:45БершадьВінниця 1Богдан 29
07:45БершадьЯмпільЛАЗ 697 ЧТ-нет
07:50БершадьВійтівкаГАЗель 14 СБ-нет
08:00БершадьКиїв 1БАЗ 079
08:00ШляховаВінниця 1БАЗ 079
08:30БершадьВійтівкаГАЗель 14 СБ-нет
08:30УманьКалішMercedes 47
09:20БершадьБаланівкакавз 685ВТПТВС
09:30БершадьВінниця 1БАЗ 079
09:30БершадьЛадижинVolkswagen
09:30БершадьСавраньБАЗ 079 С 18.10.16
09:40БершадьВінниця 1БАЗ 079
09:40БершадьУманьПАЗ 4234
10:00БершадьВійтівкаГАЗель 14ВТПТВС
10:10БершадьВінниця 1Mercedes
10:17БершадьЧернятка 2ПАЗ 3205
10:30БершадьЧечельникБогдан 21ВТПТВС
10:40БершадьБаланівкакавз 685ВТПТВС
11:00БершадьКошаринціЛАЗ 695ВТПТВС
11:20БершадьВійтівкаГАЗель 14ВТПТВС
11:20БершадьОсіївкаПАЗ 3205 ПНСРЧТСБ-нет
11:30БершадьВінниця 1БАЗ 079
11:50БершадьЛуговеЛАЗ 695 ПНСРЧТСБ-нет
12:00БершадьСерединкаЛАЗ 695 ПНСРЧТСБ-нет
12:00БершадьЧернятка 1ЛАЗ 695ВТПТ
12:12БершадьЧернятка 2Mercedes
12:25БершадьВінниця 1БАЗ 079
12:30БершадьГолдашівкаЛАЗ 695ВТПТВС
13:00БершадьУманьЛАЗ 697
13:15БершадьТирлівкафольксфагенВТПТВС
13:50БершадьТернівкаГАЗ 3221 СБ-нет
14:00БершадьВінниця 1БАЗ 079
14:10БершадьУманьПАЗ 4234
14:40БершадьМог.ПодільськийБАЗ 079
14:55ШляховаВінниця 1Богдан
15:00БершадьКиїв 1Setra 55
15:17БершадьЧернятка 2ПАЗ 3205
15:50БершадьЯланецьMercedesВТПТВС
16:00БершадьВійтівкаПАЗ 3205ВТПТВС
16:05БершадьОдесаБАЗ 079
16:05БершадьЯланецьMercedes
16:10БершадьВінниця 1БАЗ 079
16:20БершадьГолдашівкаЛАЗ 695ВТПТВС.
17:00БершадьЯланецьMercedes
17:07БершадьЧернятка 2ПАЗ 3205
17:20БершадьВійтівкаПАЗ 3205 СБ-нет
17:20БершадьВінниця 1Mercedes
22:55ЧечельникКиїв 1Mercedes 32


Додаткова інформація щодо автостанції Бершадь

Автовокзал Бершадь не цілодобовий. У проміжку часу з 17:20 по 22:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 5 годин. 35 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Бершадь вказано 76 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Бершадь: 0435221083

Найперший рейсовий автобус відправляється в 04:15 від автовокзалу Бершадь до населеного пункту Київ 1. Це автобус моделі а 079-19. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-32 відправляється в 22:55 з міста Чечельник в Київ 1. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 5 годин. 20 хвилин. Квитки на автобус на станції Бершадь можна купити в касі за адресою вул. Чкалова, 3. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Війтівка, Чернятка, Баланівка, Київ, Яланець, Умань, Голдашівка, Кошаринці, Осіївка, Лугове, Тирлівка, Серединка, Тернівка, Мог.Подільський, Одеса, Чечельник, Ладижин, Шумилів, Ямпіль, Каліш, Саврань. Через автостанцію Бершадь проходить всього 22 різних маршрутів.



Пошук