Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Чаплинка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Чаплинка

Довідковий телефон автовокзалу: 0-5538-2-15-88
Адреса автовокзалу Чаплинка: ул. Ленина, 22
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
02:30Кпп ЧаплинкаМиколаївИкарус 250
04:40СкадовкаХерсонIvecoПНВТСРЧТПТ
05:05ДолинськеХерсонГАЗ 3221ПНСРПТ
05:20ЧаплинкаХлібодарівкаЛАЗ 699ВТСБ
05:30БалтазарівкаХерсонБАЗ 079
05:50ІванівкаХерсонIveco СБВС-нет
06:00ЧаплинкаІванівкаЛАЗ 699ПНСРПТ
06:10ЧаплинкаДолинськеЛАЗ 699 ВС-нет
06:10ШевченкоХерсонБАЗ ВС-нет
06:39ІванівкаХерсонРута 19
07:06Асканія НоваХерсонБАЗ 079 ВС-нет
07:25НовотроїцькХерсонБАЗ 079
08:10Асканія НоваКаховкаMercedes 16
08:10СкадовськГенічеськMercedes 16
08:35ПитомникХерсонБАЗ 079
09:25БалтазарівкаХерсонБАЗ 079ВС
09:25БалтазарівкаХерсонБАЗПНВТСРЧТПТСБ
10:05ЧаплинкаХерсонБАЗ 079
10:45ЧаплинкаБалтазарівкаMercedes 18 ВС-нет
11:00ЧаплинкаАсканія НоваБАЗ 079ВС
11:10ЧаплинкаДолинськеЛАЗ 699 ВС-нет
11:30Кпп КаланчакМиколаївБАЗ
11:30ХерсонГенічеськMercedes 18
11:35ЧаплинкаМагдалинівкаMercedes 18 ВС-нет
12:00ЧаплинкаХлібодарівкаЛАЗ 699ВТСБ
12:20ШевченкоХерсонБАЗ 28ВС
12:30ЧаплинкаІванівкаЛАЗ 699ПНСРПТ
12:30ЧаплинкаПершоконстантинівкаMercedes 18 ВС-нет
12:55ЧаплинкаШевченкоMercedes 18 ВС-нет
13:01ХерсонІванівкаРута 19
13:05ХерсонСкадовкаБАЗ 079
13:30Асканія НоваХерсонБАЗ 079ВС
13:49КаховкаАсканія НоваMercedes 16
14:00ХерсонАсканія НоваБАЗ 079
14:25СкадовкаХерсонБАЗ 079
14:40ЧаплинкаБілоцерківкаMercedes 1ВТЧТСБ
14:40ЧаплинкаБалтазарівкаVolkswagen 20ПНСРПТ
15:05ХерсонСкадовкаIvecoПНВТСРЧТПТ
15:30Асканія НоваХерсонБАЗ 079
15:45ХерсонБалтазарівкаБАЗ 079
15:54ІванівкаХерсонРута 19ПТСБВС
16:00ГенічеськСкадовськMercedes 16
16:00ХерсонІванівкаIveco СБВС-нет
17:00ГенічеськХерсонMercedes 18
17:00ХерсонНовотроїцькеБАЗ 079
17:15ХерсонДолинськеГАЗ 3221ПНСРПТ
17:40ХерсонШевченкоIvecoВС
17:40ХерсонШевченкоIveco ВС-нет
18:11ХерсонІванівкаРута 19ПТСБВС
18:40ХерсонАсканія НоваБАЗ 079 ВС-нет
18:41ХерсонБалтазарівкаIvecoФІАТ ВС
19:05ХерсонБалтазарівкаIvecoФІАТ ПНВТСРЧТПТСБ
19:25ХерсонАсканія НоваБАЗ 079ВС
19:25ХерсонПитомникБАЗ 079
22:15ЧаплинкаМирнеЛАЗ 699ПТ


Додаткова інформація щодо автостанції Чаплинка

Автовокзал Чаплинка не цілодобовий. У проміжку часу з 22:15 по 02:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 4 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Чаплинка вказано 55 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Чаплинка: 0-5538-2-15-88

Найперший рейсовий автобус відправляється в 02:30 від автовокзалу Кпп Чаплинка до населеного пункту Миколаїв. Це автобус моделі ikarus-250. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус лаз 699 відправляється в 22:15 з міста Чаплинка в Мирне. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 4 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Чаплинка можна купити в касі за адресою ул. Ленина, 22. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Херсон, Балтазарівка, Іванівка, Асканія Нова, Долинське, Шевченко, Скадовка, Миколаїв, Генічеськ, Хлібодарівка, Новотроїцьке, Мирне, Питомник, Скадовськ, Першоконстантинівка, Каховка, Магдалинівка, Білоцерківка. Через автостанцію Чаплинка проходить всього 18 різних маршрутів.



Пошук