Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Чигирин


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Чигирин

Довідковий телефон автовокзалу: 04730-25449
Адреса автовокзалу Чигирин: вул. Черкаська, 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:55ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
06:00ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
06:10ЧигиринОрбітаБогдан 45 СБ-нет
06:40ЧигиринКиїв ДарницяБогдан 27
06:45ЧигиринЧеркаси 3Iveco 24
07:25Чигирин НовийГалаганівкаПАЗ 45
07:30ЧигиринВершаціПАЗ 45ПНСРПТВС
07:30ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
07:40ЧигиринЗнам'янкаБогдан 27
07:45Черкаси 2Стецівська ДамбаБогдан 24
07:45Чигирин НовийГалаганівкаПАЗ 45
07:54ГалаганівкаЧигирин НовийПАЗ 45
08:10ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
08:21ГалаганівкаЧигирин НовийПАЗ 45
08:40ЧеркасиДніпроБогдан 21
09:00ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
09:10Стецівська ДамбаЧеркаси 2Богдан 24
09:40ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
10:00ЧигиринОрбітаБогдан 45ВС
10:30Черкаси 2Стецівська ДамбаБогдан 25
11:10КанівДніпроБАЗ 30
11:20ЧигиринВершаціПАЗ 45ВС
11:30ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
12:00ЧигиринВершаціПАЗ 45ПНСРПТ
12:10ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
12:45ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
12:50ДніпроКанівБАЗ 30
12:55Стецівська ДамбаЧеркаси 2Богдан 25
13:00ЧигиринГоловківкаБогдан 27 СБВС-нет
13:05ПолтаваЧеркасиБАЗ 28
13:30ЧигиринЧеркаси 3Iveco 24
13:35ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
14:30ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
14:50ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
15:20ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
16:10ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
16:10Чигирин НовийГалаганівкаПАЗ 45
16:30Черкаси 2Стецівська ДамбаБогдан 24
16:54ГалаганівкаЧигирин НовийПАЗ 45
17:00ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
17:20ЧигиринОрбітаБогдан 45 СБВС-нет
17:35Чигирин НовийГалаганівкаПАЗ 45
17:50Стецівська ДамбаЧеркаси 2Богдан 24
17:50ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
18:21ГалаганівкаЧигирин НовийПАЗ 45
18:30ЧеркасиПолтаваБАЗ 28
18:40ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27
19:20ЧигиринЧеркаси 3Богдан 27ПТ


Додаткова інформація щодо автостанції Чигирин

Автовокзал Чигирин не цілодобовий. У проміжку часу з 19:20 по 05:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 35 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Чигирин вказано 48 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Чигирин: 04730-25449

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:55 від автовокзалу Чигирин до населеного пункту Черкаси 3. Це автобус моделі богдан-27. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус богдан-27 відправляється в 19:20 з міста Чигирин в Черкаси 3. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 35 хвилин. Квитки на автобус на станції Чигирин можна купити в касі за адресою вул. Черкаська, 12. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Черкаси, Галаганівка, Чигирин Новий, Стецівська Дамба, Вершаці, Орбіта, Дніпро, Полтава, Головківка, Знам'янка, Київ Дарниця, Канів. Через автостанцію Чигирин проходить всього 12 різних маршрутів.



Пошук