Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Мілове


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Мілове

Довідковий телефон автовокзалу: 06465-21141
Адреса автовокзалу Мілове: ул. Дружбы народов, 56
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
04:50МіловеСтаница ЛуганськаяБАЗ 079 С 09.08.17
05:00МіловеРубіжнеБАЗ 079
05:50МіловеСтаница ЛуганськаяБАЗ 29 С 11.09.17
06:30МіловеСтаница ЛуганськаяБАЗ 079 С 23.03.16
10:30МіловеБеловодскБАЗ 079ПНЧТВС-нет ПО 31.08.18 ВС-нет С 01.09.18
10:45МіловеСтаница ЛуганськаяИкарус 211ПНВТСРЧТ ПО 28.02.19 С 01.03.19
11:05МіловеСєвєродонецькБАЗ 29
13:00МіловеСтаница Луганськаяман 36
13:45МіловеРубіжнеMercedes 20 С 15.01.18
15:00МіловеБілокуракинеБАЗ 29СРСБ-нет ПО 11.07.18 С 12.07.18
16:30МіловеСтаница Луганськаяман 36 С 05.07.17


Додаткова інформація щодо автостанції Мілове

Автовокзал Мілове не цілодобовий. У проміжку часу з 16:30 по 04:50 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. 20 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Мілове вказано 11 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Мілове: 06465-21141

Найперший рейсовий автобус відправляється в 04:50 від автовокзалу Мілове до населеного пункту Станица Луганськая. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус ман-36 відправляється в 16:30 з міста Мілове в Станица Луганськая. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 12 годин. 20 хвилин. Квитки на автобус на станції Мілове можна купити в касі за адресою ул. Дружбы народов, 56. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Станица Луганськая, Рубіжне, Білокуракине, Беловодск, Сєвєродонецьк. Через автостанцію Мілове проходить всього 5 різних маршрутів.



Пошук