Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Генічеськ


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Генічеськ

Довідковий телефон автовокзалу: 0-5534-3-27-48
Адреса автовокзалу Генічеськ: ул. Казакова, 6
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00ГенічеськХерсонБАЗ 079
05:50ГенічеськСтрілковеMercedes 18
05:53ГенічеськМоскаленкоIvecoСРСБ
06:30ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
06:35СтрілковеХерсонБАЗ 25
07:00ГенічеськВінниця 1тур а 4072
07:20ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
07:25ГенічеськЖовті ВодиБАЗ
07:30ГенічеськКпп ЧонгарMercedes 20
08:00ГенічеськЗапоріжжяMercedes 18
08:00ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
08:05ГенічеськХерсонБАЗ 079
08:15ГенічеськШтефан ВодеNeoplan 25
09:00ГенічеськКривий РігБАЗПТСБВС
09:15ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
09:15Н.СірогозиЧонгарИкарус 250
09:35СтрілковеХерсонБАЗ
09:40Н.СірогозиЩастливцевоЛАЗ 699
10:00ГенічеськСтрілковеБАЗ 079
10:50СкадовськМоскваNeoplan
11:00ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
11:00ГенічеськЩастливцевоБАЗ 079
11:00НовотроїцькДніпроИкарус 250
11:00НовотроїцькДніпроscania 48
11:15ГенічеськСтрілковеMercedes 18
11:20ГенічеськЖдановоIveco
11:35ГенічеськХерсонБАЗ 25
11:45ГенічеськБоевое ГIvecoПНЧТ
11:45ГенічеськМоскаленкоIvecoВТСРПТСБ
12:00ГенічеськВеснянкаI VAN 20
12:10ГенічеськЧервонеуо уо 38 ВС-нет
12:20ГенічеськНовогригорівкамитсубиси 27ПНЧТ
12:30ГенічеськЧонгарMercedes 20
13:00ГенічеськВікторівкаБАЗ 079СР
13:00ГенічеськПавлівкаХАЗ 3250
13:00ГенічеськЩастливцевоБАЗ 079
13:15ГенічеськСкадовськMercedes 16
13:20ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
13:50ГенічеськХерсонтойота 23
14:00ГенічеськН.СірогозиMercedes 18
14:20ДніпроНовотроїцькscania 48
14:30ГенічеськЗапоріжжяMercedes 16
14:34ХерсонЩастливцевоБАЗ
14:35ГенічеськХерсонБАЗ 079
15:05ГенічеськХерсонMercedes 18
15:30ДніпроНовотроїцькИкарус 250
16:00ГенічеськКпп ЧонгарMercedes 20
16:00ГенічеськСтрілковеMercedes 18
16:00ГенічеськХерсонБАЗ
16:00ЧонгарН.СірогозиИкарус 250
16:48ЩастливцевоХерсонБАЗ
17:10ГенічеськНовотроїцькБАЗ
18:00ГенічеськН.ОлексіївкаБАЗ 079
18:05ХерсонСтрілковеБАЗ 25
18:05ЩастливцевоН.СірогозиЛАЗ 699
19:35ХерсонСтрілковеБАЗ


Додаткова інформація щодо автостанції Генічеськ

Автовокзал Генічеськ не цілодобовий. У проміжку часу з 19:35 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 25 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Генічеськ вказано 56 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Генічеськ: 0-5534-3-27-48

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Генічеськ до населеного пункту Херсон. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз відправляється в 19:35 з міста Херсон в Стрілкове. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 25 хвилин. Квитки на автобус на станції Генічеськ можна купити в касі за адресою ул. Казакова, 6. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Херсон, Н.Олексіївка, Стрілкове, Щастливцево, Н.Сірогози, Новотроїцьк, Москаленко, Чонгар, Дніпро, Запоріжжя, Кпп Чонгар, Вікторівка, Новогригорівка, Павлівка, Скадовськ, Червоне, Жовті Води, Веснянка, Москва, Штефан Воде, Вінниця, Жданово, Боевое Г, Кривий Ріг. Через автостанцію Генічеськ проходить всього 24 різних маршрутів.



Пошук