Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Хотин


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Хотин

Довідковий телефон автовокзалу: (03731) 2-13-68
Адреса автовокзалу Хотин: ул. Шевченка, 61а
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:20ХотинБілівціMercedes 711
05:30ХотинКлішківціMercedes 711
05:35ХотинКлішківціMercedes 711ВС
05:45ХотинКругликMercedes 711 ВС-нет
06:00ХотинКлішківціMercedes 711
06:00ХотинКоленківціMercedes 711
06:00ХотинРашківMercedes 711 ВС-нет
06:00ХотинСтавчаниMercedes 711 ВС-нет
06:00ХотинЧепоносиMercedes 711
06:15ХотинКлішківціMercedes 711ВС
06:20ХотинКам.ПодільськийMercedes 310
06:30ХотинАнадолиMercedes 711 ВС-нет
06:30ХотинКлішківціMercedes 711
06:30ХотинОрестівкаПАЗ 3205 ВС-нет
06:30ЧернівціКрасилівИкарус 250
06:35ГорошоваЧернівці 4Mercedes
06:45ХотинРухотинMercedes 711 СБВС-нет
07:00ХотинБілівціMercedes 711
07:00ХотинКлішківціMercedes 711
07:00ХотинЧепоносиMercedes 711
07:00ХотинЧернівціMercedes 207
07:10ХотинКаплівкаMercedes 711 ВС-нет
07:15ХотинКругликMercedes 711 ВС-нет
07:20НовоселицяЧернівціMercedes 207
07:30ХотинКлішківціMercedes 711
07:30ХотинОрестівкаПАЗ 3205 ВС-нет
07:35ХотинРашківMercedes 711 СБВС-нет
07:40КельменціЧернівціMercedes 207
07:40ХотинАнадолиMercedes 711 ВС-нет
07:40ХотинСтавчаниMercedes 711 ВС-нет
07:45ЧернівціХмельницькийMercedes 711
08:00БорщівЧернівціMercedes 711
08:00ХотинКлішківціMercedes 711
08:00ХотинЧепоносиMercedes 711
08:05Кам.ПодільськийЧернівціMercedes 711
08:05ХотинКлішківціMercedes 711ВС
08:10ХотинКаплівкаMercedes 711 ВС-нет
08:25НовоселицяЧернівціMercedes 207
08:30СокиряниКам.ПодільськийIveco
08:30ХотинКлішківціMercedes 711
08:40Кам.ПодільськийЧернівціIveco
08:40ХотинАнадолиMercedes 711 ВС-нет
08:50ЧернівціМосквасканія ч2 нет
08:55ЧернівціБердичівБАЗ 079
09:00Н.УшицяЧернівціMercedes 711
09:00ХотинКлішківціMercedes 711
09:00ХотинЧепоносиMercedes 711
09:20ВолочиськЧернівціБАЗ 079
09:20ЧернівціШепетівкаБАЗ 079
09:55ВижницяКам.ПодільськийБогдан а091
10:00ДунаївціЧернівціMercedes 711
10:00ХотинАнадолиMercedes 711 ВС-нет
10:00ХотинКлішківціMercedes 711
10:05ХотинКлішківціMercedes 711ВС
10:15ХотинСтавчаниMercedes 711 ВС-нет
10:20Гожув ВелькопольськийЧернівціMercedes
10:20ХмельницькийСокиряниИкарус 250
10:35ГородокЧернівціIveco
10:40ХотинРашківMercedes 711 ВС-нет
11:00ВижницяНетішинMercedes 310
11:00ХотинБілівціMercedes 711
11:00ХотинКаплівкаMercedes 711 ВС-нет
11:00ХотинКлішківціMercedes 711
11:00ХотинЧепоносиMercedes 711
11:10ХотинЧернівціMercedes 207
11:15ХотинКругликMercedes 711 ВС-нет
11:25ХмельницькийЯремчаMercedes
11:25ХмельницькийЯремчаЛАЗ 697
11:45ЧернівціВінниця 2Икарус 250
11:45ЧернівціВінниця 2Neoplan
12:00КрасилівЧернівціИкарус 250
12:00ХотинАнадолиMercedes 711 СБВС-нет
12:00ХотинКлішківціMercedes 711
12:00ХотинОрестівкаПАЗ 3205 ВС-нет
12:05ХотинКлішківціMercedes 711
12:15ХотинСтавчаниMercedes 711 СБВС-нет
12:25ХмельницькийЧернівціMercedes 711
12:30ХотинРухотинMercedes 711 СБВС-нет
13:00ВолочиськЧернівціБАЗ 079
13:00ХотинБілівціMercedes 711
13:00ХотинКаплівкаMercedes 711 СБВС-нет
13:00ХотинКлішківціMercedes 711
13:00ХотинЧепоносиMercedes 711
13:05ЧернівціКам.ПодільськийMercedes 711
13:10ЧернівціБориспіль АеропортNeoplan
13:15ХотинКругликMercedes 711 СБВС-нет
13:20ЯремчаХмельницькийMercedes
13:20ЯремчаХмельницькийЛАЗ 697
13:33ЧернівціНовоселицяMercedes 207
13:40ХотинЧернівціMercedes 711
13:50ЧернівціГожув ВелькопольськийMercedes

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Хотин

Автовокзал Хотин не цілодобовий. У проміжку часу з 19:08 по 05:20 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 12 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Хотин вказано 140 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Хотин: 03731 2-13-68

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:20 від автовокзалу Хотин до населеного пункту Білівці. Це автобус моделі mercedes-711. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус сетра відправляється в 19:08 з міста Красилів в Чернівці. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 12 хвилин. Квитки на автобус на станції Хотин можна купити в касі за адресою ул. Шевченка, 61а. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Чернівці, Клішківці, Чепоноси, Анадоли, Ставчани, Кам.Подільський, Орестівка, Білівці, Хмельницький, Каплівка, Рашків, Круглик, Рухотин, Вінниця, Новоселиця, Волочиськ, Яремча, Вижниця, Сокиряни, Коленківці, Красилів, Одеса Км, Борщів, Кельменці, Дунаївці, Віньківці, Городок, Шепетівка, Бердичів, Москва. Через автостанцію Хотин проходить всього 35 різних маршрутів.



Пошук