Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Хуст


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Хуст

Довідковий телефон автовокзалу: 03142-43684
Адреса автовокзалу Хуст: вул. Івана Франка 118
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
01:20ЧернівціУжгородИкарус 256
05:25РахівУжгородБАЗ 079
05:40Усть ЧорнаУжгородdodge спринтер СБВС-
05:45БогданУжгородБАЗ 079
05:52ДраговоУжгородХАЗ 3250 ВС-
06:00ХустВишковоПАЗ 4324 ВС-
06:00ХустПолянаПАЗ 32054
06:10ЯсіняУжгородБАЗ 079 СБВС-
06:20ХустБерезовоПАЗ 32054
06:25УгляУжгородБАЗ 079
06:30Сан.ШаянУжгородИкарус 250ВТЧТСБ -
06:30Сан.ШаянУжгородИкарус 250ПНСРПТВС
06:30ХустІв.ФранківськБАЗ 079
06:30ХустВільшаниI VAN СБВС-
06:35Великий БичківУжгородБАЗ 079
06:50ТячівЛьвів 8БАЗ 079
06:52РахівУжгородБАЗ 079 СБВС-
06:55ХустУжгородMercedes спринтер
07:00МукачевеРахівБАЗ 079
07:00ХустЗаломПАЗ 32054 ВС-
07:00ХустЛиповецььПАЗ 32054 ВС-
07:00ХустЛункаПАЗ 32054
07:00ХустМедвежийПАЗ 32051
07:00ХустМонастирецьПАЗ 32054СБ -
07:00ХустОлександрівкаПАЗ 3205 СБВС-
07:10ХустМонастирецьПАЗ 32054 СБВС-
07:20ТарасівкаУжгородБАЗ 079 СБ-
07:30ХустБоронявоПАЗ 3205 СБВС-
07:30ХустВелятиноПАЗ 4234 СБВС-
07:30ХустРокосово 2ПАЗ 32054 ВС-
07:35ХустУжгородMercedes спринтер СБВС-
07:40СваляваСолотвиноVolkswagen lt35
07:40ХустВишковоПАЗ 4324 ВС-
07:40ХустКриваПАЗ 32051 ВС-
07:40ХустЛипчаПАЗ 32054 СБВС-
07:40Широкий ЛугУжгородБАЗ 079 ВС-
07:45ХустГесПАЗ 32053 СБВС-
07:50ХустБерезовоПАЗ 32054
08:00РахівУжгородБАЗ 079
08:00ХустЗаломПАЗ 32054
08:00ХустКриваПАЗ 32051
08:00ХустЛиповецььПАЗ 32054 ВС-
08:00ХустРокосово 2ПАЗ 32054 ВС-
08:10ХустІршаваБАЗ 079 ВС-
08:10ХустЗолотарьовоПАЗ 32054 СБВС-
08:10ХустЛипецька ПолянаПАЗ 32054 СБВС-
08:10ХустМонастирецьПАЗ 32054 СБВС-
08:15МукачевеІв.ФранківськБАЗ 079 -
08:20ХустВелятиноПАЗ 4234 СБВС-
08:25ХустУжгородБогдан а091 СБВС-
08:30ХустКрайниковоПАЗ 3205 СБВС-
08:30ХустРокосово 2ПАЗ 32054 ВС-
08:35ХустКопашневоПАЗ 32054 ВС-
08:35ХустЛипчаПАЗ 32054
08:40ХустКриваПАЗ 32051СБ -
08:40ХустЛьвів 8БАЗ 079 -
08:40ХустЧумальовоMercedes спринтер СБВС-
08:45ХустБоронявоПАЗ 3205 СБВС-
08:45ХустЗолотарьовоПАЗ 32054СБ -
08:45ХустКриваПАЗ 32051 СБВС-
08:50ЛопухівУжгородИкарус 250
08:50ХустГесПАЗ 32053 ВС-
08:55ХустОлександрівкаПАЗ 3205 СБВС-
09:00ХустМонастирецьПАЗ 32054СБ -
09:00ХустРокосово 2ПАЗ 32054 ВС-
09:05ХустКопашневоПАЗ 32054
09:05ХустКриваПАЗ 32051
09:05ЯсіняУжгородБАЗ 079
09:10ХустБерезовоПАЗ 32054
09:10ХустМонастирецьПАЗ 32054 СБВС-
09:15Міжгір'яУжгородБАЗ 079
09:20ХустВелятиноПАЗ 4234 СБВС-
09:20ХустВишковоПАЗ 4324 ВС-
09:30ХустЗолотарьовоПАЗ 32054 СБВС-
09:30ХустКрайниковоПАЗ 3205 СБВС-
09:30ХустЛипецька ПолянаПАЗ 32054 ВС-
09:30ХустРокосово 2ПАЗ 32054 ВС-
09:35ХустКопашневоПАЗ 32054 ВС-
09:40УжгородРахівБАЗ 079 СБВС-
09:40ХустКриваПАЗ 32051СБ -
09:45ХустБоронявоПАЗ 3205 СБВС-
09:45ХустЛипчаПАЗ 32054 СБВС-
09:45ХустПолянаПАЗ 32054
09:45ХустУжгородфорд транзит 16
09:50Прага ФлоренсТячівNeoplan 116ВТПТВС
09:50Прага ФлоренсТячівNeoplan 116
09:50ХустКриваПАЗ 32051 СБВС-
10:00ХустЛиповецььПАЗ 32054
10:00ХустРокосово 2ПАЗ 32054
10:00ХустХмельницькийБАЗ 079
10:05МукачевеКоломияБАЗ 079

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Хуст

Автовокзал Хуст не цілодобовий. У проміжку часу з 01:20 по 05:25 автостанція не працює. Цей проміжок становить 4 годин. 5 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Хуст вказано 303 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Хуст: 03142-43684

Найперший рейсовий автобус відправляється в 01:20 від автовокзалу Чернівці до населеного пункту Ужгород. Це автобус моделі ikarus-256. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-sprinter відправляється в 22:30 з міста Хуст в Чернівці. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 2 годин. 50 хвилин. Квитки на автобус на станції Хуст можна купити в касі за адресою вул. Івана Франка 118. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Ужгород, Рокосово, Копашнево, Крива, Золотарьово, Рахів, Велятино, Монастирець, Липовецьь, Драгово, Вишково, Липецька Поляна, Липча, Гес, Бороняво, Олександрівка, Березово, Крайниково, Данилово, Тячів, Мукачеве, Залом, Чумальово, Ів.Франківськ, Прага Флоренс, Кошельово, Поляна, Ясіня, Львів, Прага Желінского. Через автостанцію Хуст проходить всього 59 різних маршрутів.



Пошук