Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Терни


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Терни

Довідковий телефон автовокзалу: (0564) 38-64-97
Адреса автовокзалу Терни: вул. Арсент'єва
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:35Кривий Ріг 1ЧеркасиMercedesПнПтСбВс
07:05Кривий Ріг 1ВерхньодніпровськMercedesЕжеднев
07:30ТерниДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:45Жовті ВодиГенічеськБАЗ 079Ежеднев
08:15ТерниЖовті ВодиБогданЕжеднев
08:25Кривий Ріг 1КременчукMercedesЕжеднев
08:45Рудник ЛенинПетрово Кир.БАЗЕжеднев
09:05ВерхньодніпровськКривий Ріг 1БАЗ 079Ежеднев
09:35Кривий Ріг 1КомсомолMercedesЕжеднев
10:10Рудник ЛенинОлександріяБАЗ 079Ежеднев
10:40ТерниЖовті ВодиБогданЕжеднев
10:45СветловодКривий Ріг 1IvecoЕжеднев
13:30ТерниЖовті ВодиI VANЕжеднев
13:45Кривий Ріг 1ВерхньодніпровськБАЗ 079Ежеднев
14:15Кривий Ріг 1СветловодIvecoЕжеднев
14:20П'ятихаткиНікопольMercedesЕжеднев
14:45ТерниДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
15:10ВерхньодніпровськКривий Ріг 1БАЗ 079Ежеднев
15:50ТерниЖовті ВодиБогданЕжеднев
16:00Кривий Ріг 1ЧеркасиБогданЕжеднев
16:25Рудник ЛенинПетрово Кир.БАЗЕжеднев
18:55ТерниЖовті ВодиБогданЕжеднев


Додаткова інформація щодо автостанції Терни

Автовокзал Терни не цілодобовий. У проміжку часу з 18:55 по 06:35 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 40 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Терни вказано 22 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Терни: 0564 38-64-97

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:35 від автовокзалу Кривий Ріг 1 до населеного пункту Черкаси. Це автобус моделі mercedes. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус богдан відправляється в 18:55 з міста Терни в Жовті Води. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 11 годин. 40 хвилин. Квитки на автобус на станції Терни можна купити в касі за адресою вул. Арсент'єва. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Жовті Води, Кривий Ріг, Черкаси, Верхньодніпровськ, Петрово Кир., Дніпропетровськ, Светловод, Олександрія, Нікополь, Кременчук, Генічеськ, Комсомол. Через автостанцію Терни проходить всього 12 різних маршрутів.



Пошук