Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Краснодон


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Краснодон

Довідковий телефон автовокзалу: 064-359-77-31
Адреса автовокзалу Краснодон: ул. Октябрьская, 3
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:45СвердловськДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
06:01СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
06:26СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
06:50КраснодонЛуганськ 1Рута 16
07:00Луганськ 1ЧервонопартизанськБогдан 29
07:06СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
07:10КраснодонЛуганськ 1Рута 16
07:22Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
07:30КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
07:36СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
07:45Луганськ 1СвердловськБогдан 29
07:55КраснодонСемейкинозил 21ВС-нет
07:56ЧервонопартизанськЛуганськ 1БАЗ 079
08:10КраснодонЛуганськ 1Рута 19
08:11СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
08:15Луганськ 1СвердловськБогдан 29
08:30КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
08:36СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
08:41Луганськ 2Урало-КавказРута 17ВС-нет
08:42Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
08:50КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
09:06СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
09:10КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
09:10Луганськ 1СвердловськБогдан 29
09:20СвердловськДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
09:30КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
09:36СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079ВС-нет
09:44Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
09:45КраснодонЛуганськ 1Рута 19
09:45Луганськ 2ИзвариноMercedes 21
09:53ЧервонопартизанськЛуганськ 1Богдан 29
10:05КраснодонЛуганськ 1Рута 19
10:05СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
10:24Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
10:25КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
10:40КраснодонЛуганськ 1Рута 19
10:46СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
11:00КраснодонЛуганськ 1Рута 16
11:02Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
11:06СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
11:15КраснодонЛуганськ 1Рута 16
11:15КраснодонСемейкинозил 21ВС-нет
11:23СвердловськЛуганськ 1Богдан 29
11:34Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
11:35КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
11:46СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
11:50КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
11:54Луганськ 1ЧервонопартизанськБАЗ 079
12:14Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
12:18СвердловськЛуганськ 1Богдан 29
12:30КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
12:34Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
12:50КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
12:52Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
13:10КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
13:16Луганськ 2Урало-КавказРута 17ВС-нет
13:18СвердловськЛуганськ 1Богдан 29
13:30КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
13:32Луганськ 1СвердловськБАЗ 079ВС-нет
13:46СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
13:50КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
13:50Луганськ 1ЧервонопартизанськБогдан 29
14:07Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
14:07ЧервонопартизанськЛуганськ 1БАЗ 079
14:10КраснодонЛуганськ 1Рута 19
14:26СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
14:29Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
14:30КраснодонЛуганськ 1Рута 19
14:35КраснодонСемейкинозил 21ВС-нет
14:45КраснодонЛуганськ 1Рута 19
14:55Луганськ 1СвердловськБогдан 29
15:00КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
15:00СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
15:20КраснодонЛуганськ 1Рута 16
15:26СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
15:30Луганськ 2ИзвариноMercedes 21
15:40КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
15:46ЧервонопартизанськЛуганськ 1БАЗ 079
15:48Луганськ 1СвердловськБАЗ 079
15:55КраснодонЛуганськ 1Рута 16
16:15КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
16:15Луганськ 1СвердловськБогдан 29
16:36Луганськ 2Урало-КавказРута 17ВС-нет
16:40Луганськ 1СвердловськБогдан 29
16:51СвердловськЛуганськ 1БАЗ 079
16:55КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
17:10КраснодонЛуганськ 1ГАЗель 12
17:30КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
17:35КраснодонСемейкинозил 21ВС-нет
17:45КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079
18:00КраснодонЛуганськ 1БАЗ 079

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Краснодон

Автовокзал Краснодон не цілодобовий. У проміжку часу з 20:25 по 05:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 20 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Краснодон вказано 97 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Краснодон: 064-359-77-31

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:45 від автовокзалу Свердловськ до населеного пункту Донецьк Західний. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус ikarus-250 відправляється в 20:25 з міста Луганськ 1 в Волгоград. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 20 хвилин. Квитки на автобус на станції Краснодон можна купити в касі за адресою ул. Октябрьская, 3. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Луганськ, Свердловськ, Семейкино, Червонопартизанськ, Урало-Кавказ, Донецьк Західний, Изварино, Волгоград. Через автостанцію Краснодон проходить всього 8 різних маршрутів.



Пошук