Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Липовець


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Липовець

Довідковий телефон автовокзалу: 0435821039
Адреса автовокзалу Липовець: вул. Ленина, 121
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
07:45ЛиповецььВікентіївкаБАЗ 079 СБ-нет
08:10ЛиповецььВінниця 3Богдан 27
08:30ЛиповецььВінниця "Грош"Богдан 29
08:30ЛиповецььГанівкаБАЗ 079СРВС
08:30ЛиповецььКиїв /Південна/БАЗ 079
08:45ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
09:10ЛиповецььВінниця "Грош"Богдан 29
09:30ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
09:30ЛиповецььУманьБАЗ 079
09:55ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
10:10ЛиповецььВікентіївкаБАЗ 079 СБ-нет
10:30ЛиповецььТрощаБАЗ 079СРВС
10:40ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
11:00ЛиповецььЛукашоваБАЗ 079СРВС
11:20ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
12:00ЛиповецььВінниця "Грош"Богдан 29
12:20ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
12:30ЛиповецььГанівкаБАЗ 079СРВС
12:55ЛиповецььВінниця "Грош"Богдан 29
13:20ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
13:40ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
14:15ЛиповецььВінниця 3Богдан 22
14:20ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
14:50ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079
14:55ЛюленціВінниця 3ПАЗ 672
15:20ЛиповецььВінниця "Грош"БАЗ 079


Додаткова інформація щодо автостанції Липовецьь

Автовокзал Липовецьь не цілодобовий. У проміжку часу з 15:20 по 07:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 16 годин. 25 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Липовецьь вказано 26 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Липовецьь: 0435821039

Найперший рейсовий автобус відправляється в 07:45 від автовокзалу Липовецьь до населеного пункту Вікентіївка. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 15:20 з міста Липовецьь в Вінниця "Грош". Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 16 годин. 25 хвилин. Квитки на автобус на станції Липовецьь можна купити в касі за адресою вул. Ленина, 121. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця "Грош", Вінниця, Вікентіївка, Ганівка, Лукашова, Троща, Умань, Київ. Через автостанцію Липовець проходить всього 8 різних маршрутів.



Пошук