Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Нижні Ворота


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Нижні Ворота

Довідковий телефон автовокзалу: 03136-41300
Адреса автовокзалу Нижні Ворота: вул. Народна 3
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:30Міжгір'яУжгородБАЗ 079
07:00ВербяжВоловецььПАЗ 32054СБВС -
07:05Міжгір'яУжгородБАЗ 079
07:55Міжгір'яУжгородБАЗ 079
09:25КолочаваУжгородVolvo б12
09:37Н.ВоротаВоловецььПАЗ 3205 СБВС-
10:00ВиноградівЛьвівБАЗ 079
10:05Львів 8УжгородБАЗ 079
10:10Н.ВоротаВоловецььПАЗ 4234ВТ
10:50Н.ВоротаВоловецььПАЗ 3205 СБВС-
11:05Міжгір'яУжгородБАЗ 079
12:45УжгородМіжгір'яБАЗ 079
14:02УжгородМіжгір'яБАЗ 079
15:40Міжгір'яУжгородБАЗ 079
15:45УжгородЛьвів 8БАЗ 079
15:47УжгородМіжгір'яБАЗ 079
16:55УжгородКолочаваVolvo б12
17:00ЛьвівВиноградівБАЗ 079
18:41УжгородМіжгір'яБАЗ 079
18:55КалушПрага ФлоренсNeoplan 117СРСБ -


Додаткова інформація щодо автостанції Нижні Ворота

Автовокзал Нижні Ворота не цілодобовий. У проміжку часу з 18:55 по 06:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 35 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Нижні Ворота вказано 20 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Нижні Ворота: 03136-41300

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:30 від автовокзалу Міжгір'я до населеного пункту Ужгород. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан 117 відправляється в 18:55 з міста Калуш в Прага Флоренс. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 11 годин. 35 хвилин. Квитки на автобус на станції Нижні Ворота можна купити в касі за адресою вул. Народна 3. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Ужгород, Міжгір'я, Воловецьь, Львів, Прага Флоренс, Колочава, Виноградів. Через автостанцію Нижні Ворота проходить всього 7 різних маршрутів.



Пошук