Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Моршин


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Моршин

Довідковий телефон автовокзалу: 032606-0688
Адреса автовокзалу Моршин: Ів. Франка, 51а
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
08:40Івано-ФранківськТрускавецььБАЗ 079
09:25ДолинаЛьвів 8БАЗ 079
09:25СамбірІвано-ФранківськБАЗ 079
10:40Івано-ФранківськТрускавецььБАЗ 079
11:10МоршинХустБАЗ 079
11:35КосівТрускавецььБАЗ 079
11:50СокальКалушБАЗ 079
12:10ДолинаЛьвів 8БАЗ 079
12:40ТрускавецььЧернівціБАЗ 079
13:00МоршинТячівБАЗ 079
13:35МоршинЛуцькБАЗ 079
14:00ЧортківТрускавецььБАЗ 079
14:35МоршинВижницяБАЗ 079
14:55ДолинаЛьвів 8БАЗ 079
16:50Львів 8Новий МізуньБАЗ 079 ВС-нет
17:42МоршинПерегінськБАЗ 079
18:05ЧернівціТрускавецььБАЗ 079
18:25ДолинаЛьвів 8БАЗ 079
19:15ТрускавецььКосівБАЗ 079
20:00ДолинаЛьвів 8БАЗ 079
20:20МоршинКишинівNeoplan


Додаткова інформація щодо автостанції Моршин

Автовокзал Моршин не цілодобовий. У проміжку часу з 20:20 по 08:40 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. 20 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Моршин вказано 21 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Моршин: 032606-0688

Найперший рейсовий автобус відправляється в 08:40 від автовокзалу Івано-Франківськ до населеного пункту Трускавецьь. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан відправляється в 20:20 з міста Моршин в Кишинів. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 12 годин. 20 хвилин. Квитки на автобус на станції Моршин можна купити в касі за адресою Ів. Франка, 51а. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Трускавецьь, Львів, Новий Мізунь, Перегінськ, Косів, Кишинів, Вижниця, Тячів, Івано-Франківськ, Хуст, Калуш, Чернівці, Луцьк. Через автостанцію Моршин проходить всього 13 різних маршрутів.



Пошук