Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Нова Каховка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Нова Каховка

Довідковий телефон автовокзалу: 0-5549-9-06-46
Адреса автовокзалу Нова Каховка: ул. Парижской Коммуны, 3
Сторінка: 12345
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:35ОдесаЗапоріжжяMercedes 50
00:35Одеса ПривокзальнаЗапоріжжяман 40
00:45МаріупольКаушаниман 42
01:41Одеса ПривокзальнаМаріупольMercedes 50
03:20МаріупольОдеса Привокзальнаман 51
05:00Нова КаховкаДачіscania 80
05:00Нова КаховкаМасловкаscania 80
05:20Нова КаховкаТополівкаЛАЗ 695ПНВТСРЧТПТ
05:25Нова КаховкаХерсон 2БАЗ 079
05:45Нова КаховкаБериславХАЗ 3250
06:00Нова КаховкаКаховкаБогдан
06:05Нова КаховкаБериславБАЗ 45 СБВС-нет
06:10Нова КаховкаБериславБАЗ 45СБВС
06:12М.Лепетиха 2ХерсонMercedes 18 ВС-нет
06:13ГорностаївкаХерсонMercedes 18 СБВС-нет
06:15ДолинськеХерсонГАЗ 3221ПНСРПТ
06:18Нова КаховкаКаховкаБогдан
06:20Нова КаховкаКринкиПАЗ 3205(м)ВТСРЧТПТСБВС
06:20Нова КаховкаХерсонMercedes 22 ВС-нет
06:25Нова КаховкаБериславБАЗ 45 СБВС-нет
06:25ЧорнянкаШтефан ВодеSetra 30
06:27Нова КаховкаКаховкаБогдан
06:30БалтазарівкаХерсонБАЗ 079
06:30Нова КаховкаКозацькеРута 25
06:35Нова КаховкаБериславБАЗ 45СБВС
06:35Нова КаховкаЧорнянкаЛАЗ 695
06:36Нова КаховкаКаховкаБогдан
06:40Нова КаховкаМиколаівкаПАЗ 3205
06:40Нова КаховкаТополівкаЛАЗ 695
06:40ЧорнянкаХерсонMercedes 18
06:45Нова КаховкаКаховкаБогдан
06:50Нова КаховкаБериславХАЗ 3250 СБВС-нет
06:50Нова КаховкаХарківNeoplan
06:54Нова КаховкаКаховкаБогдан
06:55К.ЛагеряХерсонMercedes 16 СБ-нет
07:00ІванівкаХерсонХАЗ СБВС-нет
07:00Нова КаховкаБериславБАЗ 45СБВС
07:01Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:05Н.СірогозиХерсонБогдан
07:05Нова КаховкаБериславБАЗ 45 СБВС-нет
07:10Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:15ШевченкоХерсонIveco ВС-нет
07:19Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:20Нова КаховкаДачіscania 80
07:20НовотроїцькеХерсонБАЗ
07:25ІванівкаХерсонБАЗ 079ПНСРПТ
07:25В.ЛепетихаМиколаївБАЗ
07:25КаховкаКривий РігMercedes 18
07:25Нова КаховкаБериславБАЗ 45
07:28Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:30ЗаводівкаХерсонIveco 18 ВС-нет
07:30Нова КаховкаНова МаячкаVolvo
07:35Нова КаховкаКозацькеРута 25
07:37Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:40Н.СірогозиХерсонI VAN
07:40СкадовськМоскваNeoplan
07:45ІванівкаХерсонMercedes 18
07:45Нова КаховкаБериславХАЗ 3250 СБВС-нет
07:46Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:50Нова КаховкаБериславБАЗ 45СБВС
07:54Нова КаховкаКаховкаБогдан
07:55СтаролукянівкаХерсонMercedes 610
07:55ХерсонГенічеськБАЗ 079
08:00ЗеленеХерсонБАЗ 079ПНПТСБ
08:00Нова КаховкаМасловкаscania 80
08:01Нова КаховкаКаховкаБогдан
08:02В.БлаговещенкаХерсон 2Mercedes 18
08:05Верх.РогачикХерсонБАЗ ВС-нет
08:05Нова КаховкаБериславБАЗ 45 СБВС-нет
08:10Нова КаховкаКаховкаБогдан
08:15ІванівкаХерсонIveco 18 СБВС-нет
08:15Нова КаховкаБериславБАЗ 45СБВС
08:15Нова КаховкаЧорнянкаЛАЗ 695ВТСРЧТПТСБ
08:16Асканія НоваХерсонБАЗ 079 ВС-нет
08:17Н.СірогозиХерсонЛАЗ 699
08:19Нова КаховкаКаховкаБогдан
08:20ГенічеськХерсонБАЗ 079
08:20Нова КаховкаМиколаівкаПАЗ 3205
08:25Мар'янівкаХерсонБАЗ 079 ВС-нет
08:25Нова КаховкаБериславБАЗ 45 СБВС-нет
08:28Нова КаховкаКаховкаБогдан
08:30Нова КаховкаКозацькеРута 25
08:35Нижній РогачикХерсонИкарус 250
08:37Нова КаховкаКаховкаБогдан
08:40Нова КаховкаБериславБАЗ 45СБВС
08:40СкадовськКаховкаMercedes 18
08:40ХерсонВерх.РогачикБАЗ 079
08:40ХерсонЧаплинкаБАЗ 079
08:45Нова КаховкаБериславБАЗ 45 СБВС-нет
08:46Нова КаховкаКаховкаБогдан
08:50МиколаївМоскваSetra 45

Сторінка: 12345

Додаткова інформація щодо автостанції Нова Каховка

Автовокзал Нова Каховка не цілодобовий. У проміжку часу з 03:20 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 1 годин. 40 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Нова Каховка вказано 387 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Нова Каховка: 0-5549-9-06-46

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:35 від автовокзалу Одеса до населеного пункту Запоріжжя. Це автобус моделі mercedes-50. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус ман 42 відправляється в 23:50 з міста Каушани в Маріуполь. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 45 хвилин. Квитки на автобус на станції Нова Каховка можна купити в касі за адресою ул. Парижской Коммуны, 3. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Каховка, Херсон, Берислав, Козацьке, Генічеськ, Миколаівка, Іванівка, Н.Сірогози, Тополівка, Дачі, Чорнянка, Масловка, Кривий Ріг, Нова Маячка, Запоріжжя, Верх.Рогачик, Кринки, Асканія Нова, Балтазарівка, Дніпропетровськ, Скадовськ, Зміівка, Штефан Воде, Каланчак, Шевченко, Одеса, Лазурне, Мар'янівка, Новотроїцьке, Одеса Привокзальна. Через автостанцію Нова Каховка проходить всього 61 різних маршрутів.



Пошук