Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Новопсков


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Новопсков

Довідковий телефон автовокзалу: 06463-91344
Адреса автовокзалу Новопсков: Ленина ул. , 95
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
07:02ТанюшівкаСєвєродонецькПАЗ 21
07:05НовопсковХарківБАЗ 28 С 01.05.18
07:35КозловеСтаробільськРута 16ВС-нет
07:50МарківкаСєвєродонецькБАЗ 28
09:21РубіжнеКам'янкаБАЗ 29
09:40НовопсковКубаньПАЗВС-нет
10:00НовопсковНовобілаMercedes 18ВС-нет
10:45СєвєродонецькНовобілаIveco 25
11:00НовопсковБерезівкаПАЗ 32053ВС-нет
11:00НовопсковГанусівкаИкарус 251ВС-нет
11:25Кам'янкаРубіжнеБАЗ 29
12:00НовопсковСєвєродонецькРута 16 С 01.06.18
12:45СтаробільськКозловеРута 16ВС-нет
13:05БахмутВороніжNeoplan 49 С 21.07.18
13:10НовопсковСтаница ЛуганськаяРута 19 С 25.12.18
13:40НовопсковСєвєродонецькРута 16 С 01.06.18
14:00БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 55ВТПТВС
14:00РубіжнеМарківкаРута 19
14:10ВороніжБахмутNeoplan 49 С 04.01.19
14:10Лисичанськ 2МоскваNeoplan 50СРЧТСБ С 20.12.17
15:41НовобілаСєвєродонецькIveco 25
15:45СєвєродонецькМарківкаБАЗ 28
16:20МарківкаРубіжнеРута 19
17:45СєвєродонецькТанюшівкаПАЗ 21


Додаткова інформація щодо автостанції Новопсков

Автовокзал Новопсков не цілодобовий. У проміжку часу з 17:45 по 07:02 автостанція не працює. Цей проміжок становить 13 годин. 17 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Новопсков вказано 24 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Новопсков: 06463-91344

Найперший рейсовий автобус відправляється в 07:02 від автовокзалу Танюшівка до населеного пункту Сєвєродонецьк. Це автобус моделі паз 21. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус паз 21 відправляється в 17:45 з міста Сєвєродонецьк в Танюшівка. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 13 годин. 17 хвилин. Квитки на автобус на станції Новопсков можна купити в касі за адресою Ленина ул. , 95. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Сєвєродонецьк, Марківка, Новобіла, Рубіжне, Харків, Санкт-Петербург, Бахмут, Москва, Танюшівка, Станица Луганськая, Вороніж, Березівка, Кам'янка, Ганусівка, Старобільськ, Козлове, Кубань. Через автостанцію Новопсков проходить всього 17 різних маршрутів.



Пошук