Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Теплик


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Теплик

Довідковий телефон автовокзалу: 0435321530
Адреса автовокзалу Теплик: вул. І. Франка, 29
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00ТепликВінниця 1Богдан 25
05:00ТепликКомарівкаMercedes 18
05:30ТепликВінниця 1Mercedes 18
05:30ТепликЗавадівкаПАЗ 3205ПНПТ
05:30ТепликКостюківкаПАЗ 672ПТСРПН
05:30ТепликПетрашівкаБогдан 25СР
05:30ТепликШиманівкаПАЗ 672ВТПТ
05:50ТепликБершадьПАЗ 672 ПНСРЧТСБ-нет
06:00ТепликКомарівкаПАЗ 672ПНПТ
06:00ТепликПогорілаПАЗ 672 ВТЧТСБВС-нет
06:00ТепликПологиГАЗ 3221
06:00ТепликСоболівкаЛАЗ 699
06:00ТепликТополівкаПАЗ 672
06:30ТепликКиїв 1ГАЗель 19
06:30ТепликОрлівкаMercedes 18ПНПТ
06:40ТепликПобіркаVolkswagenПНПТ
07:10ТепликКарабелівкаПАЗ 672 СБВС-нет
07:20УманьКалішMercedes 47
07:25СоболівкаВінниця 1Mercedes 26
07:40ТепликСашаПАЗ 672 ЧТСБВСПНВТ-нет
08:30ТепликВінниця 1Mercedes 20 ВС-нет
08:30ТепликКиїв 1Mercedes 18
08:45ТепликУдичMercedes 18
09:40ТепликВінниця 1Mercedes 18
10:00ТепликКостюківкаПАЗ 672 СБВСПНВТСРЧТ-нет
10:20Вінниця 1СоболівкаБАЗ 079
10:30ТепликКарабелівкаПАЗ 672 СБВСПНВТСРЧТ-нет
11:40СоболівкаВінниця 1БАЗ 079
11:41ТепликГайсинПАЗ 32054
11:45ТепликПетрашівкаБогдан 25СР
11:45ТепликПобіркаVolkswagenПНПТ
11:50ТепликТополівкаПАЗ 672 СБВСПНВТСРЧТ-нет
12:00ТепликКомарівкаПАЗ 672 ВТЧТСБВС-нет
12:00ТепликОрлівкаMercedes 18ПНПТ
12:00ТепликПогорілаПАЗ 672 ВТЧТСБВС-нет
12:00ТепликТополівкаПАЗ 672ПНПТ
12:00ТепликШиманівкаПАЗ 672ВТПТ
12:25ТепликВінниця 1БАЗ 079
13:20ТепликКостюківкаПАЗ 672 СБВСВТЧТ-нет
13:20ТепликСашаПАЗ 672 ЧТСБВСПНВТ-нет
13:30ТепликЗавадівкаПАЗ 3205ПНПТ
14:21Київ 1БершадьSetra 55
14:45ТепликВінниця 1БАЗ 079ПТВС
15:30ТепликУманьЛАЗ 697ВС
15:55Вінниця 1БершадьБАЗ 079
16:20ТепликВінниця 1Mercedes 18
17:20ТепликКарабелівкаПАЗ 672 СБВС-нет
18:01ТепликБершадьMercedes 21


Додаткова інформація щодо автостанції Теплик

Автовокзал Теплик не цілодобовий. У проміжку часу з 18:01 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 59 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Теплик вказано 48 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Теплик: 0435321530

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Теплик до населеного пункту Вінниця 1. Це автобус моделі богдан-25. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-21 відправляється в 18:01 з міста Теплик в Бершадь. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 59 хвилин. Квитки на автобус на станції Теплик можна купити в касі за адресою вул. І. Франка, 29. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Бершадь, Тополівка, Карабелівка, Костюківка, Комарівка, Київ, Саша, Побірка, Орлівка, Соболівка, Завадівка, Петрашівка, Шиманівка, Погоріла, Умань, Гайсин, Каліш, Пологи, Удич. Через автостанцію Теплик проходить всього 20 різних маршрутів.



Пошук