Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Оратів


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Оратів

Довідковий телефон автовокзалу: 0433021436
Адреса автовокзалу Оратів: вул. Невського, 20
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:15ОратівВінниця 3ЛАЗ 695
06:25ОратівВ.РостівкаБАЗ 079СБ
07:50ОратівЖивотівкаБогдан 26СБ
08:30ОратівЗаруддяБогдан 26СБ
10:00ОратівВінниця 3Mercedes 18
10:30ОратівЛопатинкаЛАЗ 699СБ
11:30ОратівЗаруддяБогдан 26СБ
12:25ОратівВінниця 3БАЗ 079
13:00ОратівВ.РостівкаБАЗ 079 СРПТВС-нет
13:00ОратівСологубівкаБАЗ 079ПНСБ
14:41ОратівВінниця 3Mercedes 20ВС
15:00ОратівВінниця 3Mercedes 18
15:40Київ "Південна"ІллінціБАЗ 079
16:00ОратівВінниця 3ЛАЗ 695
17:00ОратівВінниця 3БАЗ 079ВС


Додаткова інформація щодо автостанції Оратів

Автовокзал Оратів не цілодобовий. У проміжку часу з 17:00 по 06:15 автостанція не працює. Цей проміжок становить 13 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Оратів вказано 15 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Оратів: 0433021436

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:15 від автовокзалу Оратів до населеного пункту Вінниця 3. Це автобус моделі лаз 695. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 17:00 з міста Оратів в Вінниця 3. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 13 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Оратів можна купити в касі за адресою вул. Невського, 20. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Заруддя, В.Ростівка, Іллінці, Сологубівка, Лопатинка, Животівка. Через автостанцію Оратів проходить всього 7 різних маршрутів.



Пошук