Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Петриківка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Петриківка

Довідковий телефон автовокзалу: 05634 2-46-44
Адреса автовокзалу Петриківка: вул. Калініна, 25
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:30Першотрав-КаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
05:55ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
06:22Радянск.ПолтДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
06:27КитайгородДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
07:00Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
07:00ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:20Дніпропетровськ АвцОрлівкаMercedesЕжеднев
07:20ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
07:30ОрлівкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
07:30УльянівкаДніпродзержинськ 2ХАЗЕжеднев
07:35Дніпропетровськ АвцРомныБАЗ 079ПнВтЧтПтСбВс
07:50Дніпродзержинськ 1Магдалин.MercedesПнВтПтСбВс
07:50ОрликДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
08:00Дніпропетровськ АвцЦаричанкаMercedesЕжеднев
08:00ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
08:10Дніпродзержинськ 1Полтава 1БАЗ 079Ежеднев
08:15Дніпропетровськ АвцМиргородIvecoЕжеднев
08:20ПетриковкМиколаївкааПАЗВтПтСбВс
08:30Дніпропетровськ АвцПолтава 1спринтер (18) ежеднев
08:30ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
08:35ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesПнВтСрПтСб
08:40Дніпропетровськ АвцЦаричанкаMercedesЕжеднев
08:55Дніпропетровськ АвцБабайковкаMercedesЕжеднев
09:00ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
09:10ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
09:20Дніпропетровськ АвцЩербиновкаMercedesЕжеднев
09:25Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
09:30ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
09:40Дніпропетровськ АвцПрядовкаMercedesЕжеднев
09:50Дніпропетровськ АвцЦаричанкаMercedesЕжеднев
10:00ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
10:10Дніпропетровськ АвцЧаплинкаБАЗСбВс
10:15Дніпропетровськ АвцКитайгородБАЗ 079Ежеднев
10:20Кривий Ріг 1Полтава 1MercedesЕжеднев
10:25Дніпропетровськ АвцЦаричанкаMercedesЕжеднев
10:25Магдалин.Дніпродзержинськ 1MercedesПнВтПтСбВс
10:30ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
10:30ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
10:42НікопольМиргородVolvo (55) ежеднев
10:45Дніпропетровськ АвцОрлівкаMercedesЕжеднев
10:55ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
11:00ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
11:05Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
11:10Дніпродзержинськ 2УльянівкаХАЗЕжеднев
11:20Дніпропетровськ АвцРадянск.ПолтБАЗ 079СбВс
11:20ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
11:40Дніпропетровськ АвцЛебединБАЗ 079Ежеднев
11:48Дніпропетровськ АвцНенадивкаMercedesПнВтСрЧтСбВс
11:48Дніпропетровськ АвцНенадивкаMercedesПт
12:00ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
12:10Дніпропетровськ АвцРудькиMercedesЕжеднев
12:20ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
12:30ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
13:00ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
13:20Дніпропетровськ АвцОрлівкаБАЗ 079Ежеднев
13:20Кривий Ріг 1СумиNeoplanЕжеднев
13:20ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
13:45Дніпропетровськ АвцПершотрав-КаБАЗ 079Ежеднев
13:45УльянівкаДніпродзержинськ 2ХАЗЕжеднев
13:50Дніпропетровськ АвцЦаричанкаMercedesЕжеднев
13:55ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
14:05Дніпропетровськ АвцПрядовкаMercedesЕжеднев
14:10ЦаричанкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
14:15Дніпропетровськ АвцБабайковкаMercedesЕжеднев
14:20ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
14:25Радянск.ПолтДніпропетровськ АвцБАЗ 079ПтСбВс
14:40Дніпропетровськ АвцЦаричанкаБАЗ 079ПтВс
14:45ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
14:50Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
14:50КитайгородДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
15:10Дніпропетровськ АвцНенадивкаMercedesПнВтСрЧтСбВс
15:10Дніпропетровськ АвцНенадивкаMercedesПт
15:15ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
15:20ПетриковкДдз К/Т`Мир`ПАЗВтПтСбВс
15:20ПетриковкДніпропетровськ АвцVolkswagenВс
15:35Дніпропетровськ АвцЩербиновкаMercedesЕжеднев
15:45ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
15:50Дніпропетровськ АвцПрядовкаMercedesЕжеднев
15:50Першотрав-КаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
16:00Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
16:15ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
16:25Дніпропетровськ АвцОрликMercedesПнВтСрЧтСбВс
16:37ОрлівкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
16:40Дніпропетровськ АвцОрлівкаБАЗ 079Ежеднев
16:50ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
16:50Полтава 1Дніпродзержинськ 1БАЗ 079Ежеднев
17:00Дніпродзержинськ 2УльянівкаХАЗПт
17:05ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesПтВс
17:10Дніпропетровськ АвцМаячкаMercedesПнВтСрЧтСбВс
17:15ПетриковкДніпродзержинськ ЛевБАЗ 079Ежеднев
17:20Кривий Ріг 1Полтава 1БАЗ 079ПнВтЧтПтСбВс

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Петриківка

Автовокзал Петриківка не цілодобовий. У проміжку часу з 20:00 по 05:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 30 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Петриківка вказано 111 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Петриківка: 05634 2-46-44

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:30 від автовокзалу Першотрав-Ка до населеного пункту Дніпропетровськ Авц. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 20:00 з міста Дніпропетровськ Авц в Полтава 1. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 30 хвилин. Квитки на автобус на станції Петриківка можна купити в касі за адресою вул. Калініна, 25. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Царичанка, Ненадивка, Лозуватка, Орлівка, Полтава, Прядовка, Китайгород, Ульянівка, Радянск.Полт, Миргород, Кривий Ріг, Щербиновка, Першотрав-Ка, Бабайковка, Ддз К/Т`Мир`, Маячка, Озера, Орлик, Чаплинка, Магдалин., Ромны, Миколаївкаа, Лебедин, Рудьки, Суми. Через автостанцію Петриківка проходить всього 27 різних маршрутів.



Пошук