Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Погребище


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Погребище

Довідковий телефон автовокзалу: 0434621540
Адреса автовокзалу Погребище: вул. Козацька, 1
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:15ПогребищеКиїв 2БАЗ 079
05:30Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079
06:00ПогребищеВасильківціЛАЗ 695ЧТВС
06:00ПогребищеВишнівкаБАЗ 079ЧТВС
06:00ПогребищеНаказнеЛАЗ 695ЧТВС
06:00ПогребищеОзернаБАЗ 079ВТЧТ
06:00ПогребищеПавлівкаПАЗ 672ЧТВС
06:00ПогребищеПаріївкаЛАЗ 695ВТЧТВС
06:00ПогребищеСтанилівкаПАЗ 672ЧТВС
06:10Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079
06:10ПогребищеСопинПАЗ 672ЧТ
06:10ПогребищеСоснівкаЛАЗ 695ЧТВС
06:15ПогребищеБулаїБАЗ 079ВТЧТВС
06:20ПогребищеБухниПАЗ 672ЧТВС
06:20ПогребищеКиїв 2БАЗ БАЗ 079
06:20ПогребищеПавлівкаПАЗ 672ПНВТСРПТ
06:20Старостинці3 Вінниця 3БАЗ 079 ПН-нет
06:30ПогребищеЛіщинціЛАЗ 695ЧТВС
06:40ПогребищеСоснівкаБАЗ 079ПТ
07:20Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079
07:30Погребище1 Погребище Ст.ПАЗ 672ЧТВС
07:45Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079
08:30ПогребищеКиїв 2БАЗ 079
08:35Соснівка3 Вінниця 3БАЗ 079ПТ
08:45ПогребищеСтаростинціЛАЗ 695ЧТВС
09:00ПогребищеКозятинПАЗ 4234 СРСБ-нет
09:10Погребище3 Вінниця 3ЛАЗ 699
10:00Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079
10:00ПогребищеПавлівкаЛАЗ 695ВС
10:05ПогребищеКиїв 2БАЗ 079 С22.03.13
10:353 Вінниця 3Київ "Київ"БАЗ 079
10:45ПогребищеДовгалівкаПАЗ 672ЧТ
10:50Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079ВТЧТВС
10:50Погребище3 Вінниця 3I VAN 28ПНСРПТСБ
11:00ПогребищеНаказнеЛАЗ 695ВС
11:30ПогребищеСоснівкаЛАЗ 695ЧТ
11:40ПогребищеВасильківціЛАЗ 695ЧТВС
11:40ПогребищеКиїв 2Volvo 53
11:45ПогребищеВишнівкаБАЗ 079ЧТВС
11:45ПогребищеЛіщинціЛАЗ 695ЧТВС
12:00ПогребищеНаказнеЛАЗ 695ЧТ
12:00ПогребищеПавлівкаПАЗ 672ЧТ
12:20ПогребищеСопинПАЗ 672ЧТ
12:30Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079
12:30ПогребищеМорозівкаПАЗ 672ЧТВС
12:30ПогребищеОчеретняИкарус 211ВТЧТ
12:30ПогребищеСоснівкаБАЗ 079ВС
13:00ПогребищеСтанилівкаПАЗ 672ЧТВС
13:10Погребище3 Вінниця 3MercedesВС
13:10Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079СБ-нет
13:10ПогребищеБулаїБАЗ 079ВТЧТВС
13:30ПогребищеСкибенціПАЗ 672ВТЧТВС
13:40ПогребищеКалинівкаБАЗ 079ВС
13:45Погребище3 Вінниця 3MercedesПТ
13:45ПогребищеОзернаБАЗ 079ВТЧТ
13:50ПогребищеКиїв 2БАЗ БАЗ 079
14:00Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079
14:05Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079
14:20Соснівка3 Вінниця 3БАЗ 079ВС
14:40ПогребищеКозятинПАЗ 4234 СРСБ-нет
15:05Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079
15:05Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079ПТ
16:10Погребище3 Вінниця 3БАЗ БАЗ 079
17:01ПогребищеМорозівкаПАЗ 672ПТ
17:153 Вінниця 3СоснівкаБАЗ 079ПТ
17:20Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079
18:00Погребище3 Вінниця 3БАЗ 079ВС
18:00Погребище3 Вінниця 3I VAN 28 ВС-нет


Додаткова інформація щодо автостанції Погребище

Автовокзал Погребище не цілодобовий. У проміжку часу з 18:00 по 05:15 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Погребище вказано 68 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Погребище: 0434621540

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:15 від автовокзалу Погребище до населеного пункту Київ 2. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус i-van-28 відправляється в 18:00 з міста Погребище в 3 Вінниця 3. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 11 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Погребище можна купити в касі за адресою вул. Козацька, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Київ, Соснівка, Павлівка, Наказне, Морозівка, Козятин, Сопин, Ліщинці, Булаї, Станилівка, Васильківці, Озерна, Вишнівка, Очеретня, Скибенці, Калинівка, Паріївка, Довгалівка, Старостинці, Бухни, Київ "Київ", Погребище Ст.. Через автостанцію Погребище проходить всього 23 різних маршрутів.



Пошук