Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Рахів


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Рахів

Довідковий телефон автовокзалу: 03132-21558
Адреса автовокзалу Рахів: вул. Привокзальна 11
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
01:10УжгородЧернівціИкарус 256
01:15УжгородЧернівціИкарус 256
03:00РахівУжгородБАЗ 079
03:20БогданУжгородБАЗ 079
03:50ЯсіняУжгородБАЗ 079 СБВС-
04:35РахівУжгородБАЗ 079 СБВС-
05:05РахівУжгородБАЗ 079
05:10РахівІв.ФранківськIveco 035
05:55РахівУжгородБАЗ 079
06:10РахівІв.ФранківськБАЗ 079
06:20РахівВодицяyouyi zgt 6710 СБВС-
06:35СолотвиноІв.ФранківськБАЗ 079
06:40ЯсіняУжгородБАЗ 079
07:00РахівУжгородБАЗ 079
07:25СолотвиноКам.ПодільськийMercedes 330
07:40РахівСтримбаyouyi zgt 6710 СБВС-
08:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
08:00РахівУжгородБАЗ 079 СБВС-
08:10РахівЯсіняБАЗ 079ВТЧТ
08:10РахівЯсіняБАЗ 079 СБВСВТЧТ-
08:14ТячівІв.ФранківськMercedes 709
08:40РахівУжгородБАЗ 079
08:45РахівБогданПАЗ 4234ВТЧТ
08:45РахівБогданПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
09:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
09:00РахівЛіберецьNeoplan 116ПНВТСРЧТПТСБВС -
09:05ЯсіняУжгородИкарус 45
09:10СолотвиноІв.ФранківськБАЗ 079
09:25КоломияХустMercedes 412
09:35ХустІв.ФранківськБАЗ 079
10:00РахівКосівська ПолянаПАЗ 4234ВТЧТ
10:00РахівКосівська ПолянаПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
10:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
10:00РахівЛугиПАЗ 4234ВТЧТ -
10:00РахівЛугиПАЗ 4234 ВТЧТ-
10:15РахівПідволочиськБогдан а09212 -
10:20РахівВодицяГАЗ 3221 СБВС-
10:30РахівБогданПАЗ 4234ВТЧТ
10:30РахівБогданПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
10:50РахівУжгородБАЗ 079
11:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
11:00РахівПлаюцкароса СБВС-
11:20КоломияМукачевеБАЗ 079
11:30РахівЛугиПАЗ 4234ВТЧТ
11:30РахівЛугиПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
11:30РахівСер.ВодянеMercedes СБВС-
11:55МукачевеІв.ФранківськБАЗ 079 -
12:00РахівВодицяyouyi zgt 6710 СБВС-
12:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
12:00РахівУсть ГоверлаПАЗ 4234 СБВС-
12:20РахівМукачевеБАЗ 079
12:30РахівБогданПАЗ 4234ВТЧТ
12:30РахівБогданПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
12:30РахівЛіберецьSetra s315ПН
12:30РахівЛіберецьSetra s317ЧТ
12:30РахівПрага ЖелівськогоSetra s315ВС
12:30РахівПрага ЖелівськогоSetra s317СРВТПТСБ
12:40РахівВеликий БичківПАЗ 4234ВТЧТ
12:40РахівВеликий БичківПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
12:50Ів.ФранківськМукачевеБАЗ 079
12:50Ів.ФранківськМукачевеБАЗ 079 -
12:55РахівЧорна ТисаПАЗ 4234ВТЧТ
12:55РахівЧорна ТисаПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
13:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
13:00РахівЛугиПАЗ 4234ВТЧТ
13:00РахівЛугиПАЗ 4234 ВТЧТ-
13:00РахівСер.ВодянеI VAN СБВС-
13:05РахівІв.Франківськman 9.150
13:20РахівУжгородБАЗ 079
13:30ЛьвівЛіберецьNeoplan 116ЧТ -
13:40РахівКосівська ПолянаПАЗ 4234ВТЧТ
13:40РахівКосівська ПолянаПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
13:50МукачевеКоломияБАЗ 079
13:50МукачевеКоломияБАЗ 079 -
14:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
14:01РахівСер.ВодянеVolkswagen lt46 СБВС-
14:10РахівУжгородБАЗ 079 СБВС-
14:20РахівБогданПАЗ 4234ВТЧТ
14:20РахівБогданПАЗ 4234 СБВСВТЧТ-
14:20РахівСтримбаyouyi zgt 6710 СБВС-
14:35ЧернівціУжгородMercedes 0303
14:35ЧернівціУжгородMercedes 0303 -
15:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
15:00РахівМукачевеБАЗ 079
15:10Ів.ФранківськМукачевеБАЗ 079
15:20РахівЯсіняБАЗ 079ВТЧТ
15:20РахівЯсіняБАЗ 079 СБВСВТЧТ-
15:30РахівЛугиПАЗ 4234ВТЧТ
15:30РахівЛугиПАЗ 4234 ВТЧТ-
16:00РахівКостилівкаyouyi bus zgt СБВС-нет
16:05УжгородЧернівціMercedes 0303 -

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Рахів

Автовокзал Рахів не цілодобовий. У проміжку часу з 22:40 по 01:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 2 годин. 30 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Рахів вказано 122 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Рахів: 03132-21558

Найперший рейсовий автобус відправляється в 01:10 від автовокзалу Ужгород до населеного пункту Чернівці. Це автобус моделі ikarus-256. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус ikarus-256 відправляється в 22:40 з міста Чернівці в Ужгород. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 2 годин. 30 хвилин. Квитки на автобус на станції Рахів можна купити в касі за адресою вул. Привокзальна 11. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Ужгород, Луги, Богдан, Костилівка, Ів.Франківськ, Ясіня, Мукачеве, Водиця, Косівська Поляна, Ліберець, Чорна Тиса, Коломия, Сер.Водяне, Чернівці, Солотвино, Стримба, Кобилецька Поляна, Великий Бичків, Прага Желівського, Хуст, Усть Говерла, Кошіце, Тячів, Підволочиськ, Кам.Подільський, Плаюц. Через автостанцію Рахів проходить всього 26 різних маршрутів.



Пошук