Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Царичанка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Царичанка

Довідковий телефон автовокзалу: 05690 3-24-71
Адреса автовокзалу Царичанка: вул. Комсомольська, 90
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00НенадивкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:10ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:15ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:20МаячкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:40БабайковкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
06:00ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
06:15ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
06:30ОрлівкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
06:55ОрлівкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
07:10ОрликДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:30ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:35Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
07:50НенадивкаДніпропетровськ АвцMercedesЧтВс
07:50ЮрьевкаДніпропетровськ АвцMercedesПнВтСрПтСб
08:00Дніпропетровськ АвцОрлівкаMercedesЕжеднев
08:00Дніпропетровськ АвцРомныБАЗ 079ПнВтЧтПтСбВс
08:05ОрлівкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
08:35ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
08:50Дніпродзержинськ 1Полтава 1БАЗ 079Ежеднев
08:50МихайловкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
09:00Дніпропетровськ АвцМиргородIvecoЕжеднев
09:00Полтава 1Кривий Ріг 1БАЗ 079ПнВтЧтПтСбВс
09:10Дніпропетровськ АвцПолтава 1спринтер (18) ежеднев
09:10ОрлівкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
09:35Дніпропетровськ АвцБабайковкаMercedesЕжеднев
09:40ЦаричанкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
09:55Дніпропетровськ АвцЩербиновкаMercedesЕжеднев
10:00Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
10:10ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
10:20Полтава 1Дніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
10:35БабайковкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
11:00ЩербиновкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
11:15ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
11:20Дніпропетровськ АвцОрлівкаMercedesЕжеднев
11:40Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
11:40ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
12:10Дніпропетровськ АвцНенадивкаMercedesЕжеднев
12:10ОрлівкаДніпропетровськ АвцMercedesВт
12:10ОрлівкаДніпропетровськ АвцMercedesПнСрЧтПтСбВс
12:25Дніпропетровськ АвцЛебединБАЗ 079Ежеднев
12:25ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
12:30ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
12:45Дніпропетровськ АвцРудькиMercedesЕжеднев
13:10ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
13:30ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
13:40МиргородНікопольRenault (53) ежеднев
13:55Дніпропетровськ АвцОрлівкаБАЗ 079Ежеднев
13:55НенадивкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
14:17МихайловкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
14:30Полтава 1Дніпропетровськ Авцспринтер (18) ежеднев
14:40Дніпропетровськ АвцБабайковкаMercedesЕжеднев
14:45ОрлівкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
15:10ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
15:25Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
15:30Дніпропетровськ АвцНенадивкаMercedesЕжеднев
15:30ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
15:45ОрлівкаДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
16:00Полтава 1Дніпродзержинськ 1БАЗ 079Ежеднев
16:10Дніпропетровськ АвцЩербиновкаMercedesЕжеднев
16:15ЦаричанкаДніпропетровськ АвцMercedesПтВс
16:35ЛозуваткаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
16:40Дніпропетровськ АвцЛозуваткаMercedesЕжеднев
16:50Дніпропетровськ АвцОрликMercedesЕжеднев
16:55СумиКривий Ріг 1MercedesЕжеднев
17:00Полтава 1Кривий Ріг 1MercedesЕжеднев
17:10НенадивкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
17:15Дніпропетровськ АвцОрлівкаБАЗ 079Ежеднев
18:15ОрлівкаДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
20:20Дніпропетровськ АвцПолтава 1БАЗ 079Ежеднев


Додаткова інформація щодо автостанції Царичанка

Автовокзал Царичанка не цілодобовий. У проміжку часу з 20:20 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 8 годин. 40 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Царичанка вказано 69 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Царичанка: 05690 3-24-71

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Ненадивка до населеного пункту Дніпропетровськ Авц. Це автобус моделі mercedes. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 20:20 з міста Дніпропетровськ Авц в Полтава 1. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 8 годин. 40 хвилин. Квитки на автобус на станції Царичанка можна купити в касі за адресою вул. Комсомольська, 90. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Дніпропетровськ, Лозуватка, Орлівка, Полтава, Кривий Ріг, Ненадивка, Щербиновка, Бабайковка, Дніпродзержинськ, Орлик, Нікополь, Рудьки, Ромны, Лебедин, Миргород. Через автостанцію Царичанка проходить всього 15 різних маршрутів.



Пошук