Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Вапнярка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Вапнярка

Довідковий телефон автовокзалу: 0435032557
Адреса автовокзалу Вапнярка: пл. Вокзальна, 1
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:05ТомашпільВінниця 1БАЗ 079
05:41ВапняркаМог.ПодільськийБАЗ 079
07:10ВапняркаТомашпільБАЗ 079
07:25ВапняркаЯмпільЛАЗ 699
07:40ВапняркаТомашпільПАЗ 3205ПТ
07:45ВапняркаУманьЛАЗ 697
08:05ВапняркаМог.ПодільськийБАЗ 079
09:30ВапняркаТомашпільБАЗ 079
09:55ЦекинівкаТомашпільБогдан 27
10:20ВапняркаМог.ПодільськийБАЗ 079
10:30КрижопільВінниця 1БАЗ 079
11:45Вінниця 1КишинівMercedes 50ПНСРПТВС
11:50ВапняркаТомашпільБАЗ 079
12:15ВапняркаТомашпільБогдан 30
13:20ВапняркаМог.ПодільськийБАЗ 079
13:45ВапняркаТомашпільБАЗ 079
14:15ЯмпільКиїв 1Setra 49
14:30ВапняркаТомашпільПАЗ 3205ПТ
14:31ВапняркаЯмпільБогдан 25
15:50ВапняркаТомашпільБАЗ 079
17:45ВапняркаТомашпільБогдан 30
17:50ВапняркаТомашпільБАЗ 079


Додаткова інформація щодо автостанції Вапнярка

Автовокзал Вапнярка не цілодобовий. У проміжку часу з 17:50 по 05:05 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Вапнярка вказано 22 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Вапнярка: 0435032557

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:05 від автовокзалу Томашпіль до населеного пункту Вінниця 1. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 17:50 з міста Вапнярка в Томашпіль. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 11 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Вапнярка можна купити в касі за адресою пл. Вокзальна, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Томашпіль, Мог.Подільський, Вінниця, Ямпіль, Київ, Кишинів, Умань. Через автостанцію Вапнярка проходить всього 7 різних маршрутів.



Пошук