Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Вижниця


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Вижниця

Довідковий телефон автовокзалу: (03730) 2-14-32
Адреса автовокзалу Вижниця: ул. Объездная, 2
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:20ВижницяЧернівці 4БАЗ
05:40ВижницяЧернівціБАЗ
05:45ВижницяЧернівціБАЗ
05:50ВижницяКам.ПодільськийБАЗ
05:55ВижницяЧернівці 4Богдан а091
06:00ЯблуницяЧернівці 4Mercedes 207ВТЧТ
06:00ЯблуницяЧернівці 4Mercedes 207ПНСРПТСБВС
06:10ПутилаЧернівціMercedes 207
06:15ВижницяВалиБогдан а091
06:30ВижницяКосівI VAN
06:30ВижницяЧернівціБогдан а091
06:30ВижницяЧернівці 4Богдан а091
06:30ВижницяЯблуницяБАЗ
06:50ВижницяКоритнеБогдан а091
06:55ВижницяЧернівціБАЗ
06:55ПутилаЧернівціMercedes 207
06:55ЧернівціКиївMercedes
06:55ЧернівціМоскваMercedes
07:00ВижницяСер МайданБАЗ
07:00ВижницяЧернівці 4БАЗ
07:05ВижницяМілієвоБогдан а091
07:10ВижницяПутилаПАЗ 3205(м)
07:15ВижницяЧернівціБАЗ
07:25ВижницяЧерешенькаБАЗ
07:25ПутилаЧернівці 4Mercedes 207
07:30ВижницяЧернівці 4Mercedes
07:40ВижницяЧернівці 4БАЗ
07:45ВижницяІспас КінцеваБАЗ
07:50ВижницяЕстакадаБогдан а091
08:05ВижницяЧернівціI VAN
08:05ВижницяЧернівці 4БАЗ
08:20Шепіт Д1ЧернівціMercedes 207
08:30ВижницяЕстакадаБогдан а091
08:30ВижницяПутилаБАЗ
08:30ВижницяЧернівці 4БАЗ
08:55ВижницяЧернівці 4БАЗ
09:05ПутилаЧернівціMercedes 207
09:10ВижницяЧернівціI VAN
09:10ПутилаЧернівціMercedes 207
09:30ВижницяІв.ФранківськI VAN
09:30ВижницяЕстакадаБогдан а091
09:30ВижницяПутилаБАЗ
09:30ВижницяЧернівці 4БАЗ
09:50ВижницяЧернівці 4Богдан а091
10:00ПутилаЧернівціMercedes 207
10:10ВижницяКосівБАЗ
10:10ЧернівціПутилаMercedes 207
10:15ПутилаЧернівціMercedes 207
10:25ВижницяЧернівціI VAN
10:30ВижницяПутилаПАЗ 3205(м)
10:35ВижницяЧернівціБАЗ
11:00ВижницяЧернівці 4БАЗ
11:00ЧернівціПутилаMercedes 207
11:10ВижницяКосівI VAN
11:25ВижницяЧернівці 4БАЗ
11:30ВижницяЛьвівБАЗ 079
11:30ВижницяПутилаПАЗ 3205(м)
11:40ВижницяЧернівціI VAN
11:45ВижницяЧернівціБогдан а091
11:55ВижницяКоритнеБогдан а091
12:10ВижницяКосівБАЗ
12:10ВижницяЧернівці 4Богдан а091
12:15ВижницяПутилаПАЗ 3205(м)
12:20ПутилаЧернівціMercedes 207
12:30ВижницяСер МайданБАЗ
12:45ВижницяЧернівці 4БАЗ
13:00ВижницяВовчинецьПАЗ 3205(м)
13:10ВижницяЧернівці 4БАЗ
13:10ЧернівціПутилаMercedes 207
13:15ВижницяБережницяБАЗПНПТ
13:15ПутилаЧернівціMercedes 207
13:30ВижницяБережонкаБАЗ
14:00ВижницяЧернівціБАЗ 079
14:00ЧернівціПутилаMercedes 207
14:20ВижницяЧернівціI VAN
14:30ВижницяЧернівці 3БАЗ
14:30ВижницяЯблуницяБАЗ
15:00ВижницяКосівБАЗ
15:00ВижницяЧернівці 3БАЗ
15:00ВижницяШепіт Д2БАЗ 079
15:05ЧернівціПутилаMercedes 207
15:10ВижницяЧернівціБогдан а091ПТВС
15:30ВижницяЕстакадаБогдан а091
15:30ВижницяЧернівці 3БАЗ
15:40ВижницяПутилаПАЗ 3205(м)
15:55ВижницяЧернівціБАЗ
16:20ВижницяЧернівці 4Богдан а091
16:20Чернівці 3ЯблуницяБАЗВТЧТ
16:20Чернівці 3ЯблуницяБАЗПНСРПТСБВС
16:30ВижницяЧернівціI VANПТВС
16:45ВижницяЧернівці 3БАЗ

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Вижниця

Автовокзал Вижниця не цілодобовий. У проміжку часу з 20:05 по 05:20 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Вижниця вказано 108 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Вижниця: 03730 2-14-32

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:20 від автовокзалу Вижниця до населеного пункту Чернівці 4. Це автобус моделі баз. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус лаз 699 відправляється в 20:05 з міста Чернівці в Путила. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Вижниця можна купити в касі за адресою ул. Объездная, 2. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Чернівці, Путила, Косів, Естакада, Яблуниця, Іспас Кінцева, Черешенька, Сер Майдан, Бережниця, Шепіт Д, Коритне, Львів, Бережонка, Вовчинець, Мілієво, Кам.Подільський, Вали, Київ, Москва, Ів.Франківськ. Через автостанцію Вижниця проходить всього 20 різних маршрутів.



Пошук