Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Ясинувата


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Ясинувата

Довідковий телефон автовокзалу:
Адреса автовокзалу Ясинувата:
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:55ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
06:10ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27ВС
06:10ЯсинуватаРозовка ОаРута 14
06:20ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27 ВС-нет
06:30ЯсинуватаВасильевка ДонПАЗ 20
06:40ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27
06:46В.Торецкое 35 КмДонецьк Дп АртемівськаяПАЗ 23
07:15ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
07:30ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27ВС
07:30ЯсинуватаРозовкаРута 14
07:40ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27 ВС-нет
08:00ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27
08:30Донецьк Дп АртемівськаяВ.Торецкое 35 КмПАЗ 23
09:00ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27 ВС-нет
09:15ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27ВС
09:20ЯсинуватаВасильевка ДонПАЗ 20
09:30ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
09:40ЯсинуватаРозовка ОаРута 14
09:50ЯсинуватаРозовкаРута 14
09:56В.Торецкое 35 КмДонецьк Дп АртемівськаяПАЗ 23
10:10ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27
10:45ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27
11:05Донецьк Дп АртемівськаяВ.Торецкое 35 КмПАЗ 23
11:26СтаробільськДонецьк ЗахіднийБАЗ 079
11:30ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27
11:30ЯсинуватаРозовкаРута 14
12:15ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
13:00ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
13:00ЯсинуватаРозовкаРута 14
13:10ЯсинуватаРозовка ОаРута 14
13:26В.Торецкое 35 КмДонецьк Дп АртемівськаяПАЗ 23
13:50ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27
14:20Донецьк Дп АртемівськаяВ.Торецкое 35 КмПАЗ 23
14:20ЯсинуватаВасильевка ДонПАЗ 20
14:55ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
15:10Донецьк ЗахіднийСтаробільськБАЗ 079
15:35ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмIveco 27 ВС-нет
15:41В.Торецкое 35 КмДонецьк Дп АртемівськаяПАЗ 23
16:10ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27 ВС-нет
16:20ЯсинуватаРозовкаРута 14
16:30ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмПАЗ 23 ВС-нет
16:40ЯсинуватаВасильевка ДонПАЗ 20
16:40ЯсинуватаРозовка ОаРута 14
17:05ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27
17:25Донецьк Дп АртемівськаяВ.Торецкое 35 КмПАЗ 23
17:55ЯсинуватаВ.Торецкое 35 КмБАЗ 27 ВС-нет


Додаткова інформація щодо автостанції Ясинувата

Автовокзал Ясинувата не цілодобовий. У проміжку часу з 17:55 по 05:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. 0 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Ясинувата вказано 46 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Ясинувата:

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:55 від автовокзалу Ясинувата до населеного пункту В.Торецкое 35 Км. Це автобус моделі ивеко 27. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-27 відправляється в 17:55 з міста Ясинувата в В.Торецкое 35 Км. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 12 годин. 0 хвилин. Квитки на автобус на станції Ясинувата можна купити в касі за адресою . На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: В.Торецкое Км, Розовка, Донецьк Дп Артемівськая, Васильевка Дон, Розовка Оа, Старобільськ, Донецьк Західний. Через автостанцію Ясинувата проходить всього 7 різних маршрутів.



Пошук