Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Жашків


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Жашків

Довідковий телефон автовокзалу: 04747-62378
Адреса автовокзалу Жашків: ул. Одесская, 2
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
04:45МонастирищеЧеркасиБАЗ 26 СБВС-нет
05:30ЖашківПавлівкаПАЗ 60СР
05:30ЖашківПобійнаПАЗ 60 СРСБ-нет
06:00ЖашківБезпечнеПАЗ 21ВТЧТВС
06:00ЖашківЗелений РігПАЗ 60ЧТВС
06:00ЖашківКривчункаПАЗ 60СРЧТ.
06:00ЖашківМедоватаПАЗ 60 СРСБ-нет
06:00ЖашківН ГребляПАЗ 60 СРСБ-нет
06:00ЖашківОдаяПАЗ 60ВТЧТВС
06:00ЖашківСкибинПАЗ 60ЧТВС
06:00МонастирищеЧеркасиБАЗ 26
06:10ХристинівкаКиїв 1БАЗ 30
06:45ЖашківЧеркасиБАЗ 29
07:00ЖашківМарійкаПАЗ 60ЧТВС
07:00ЖашківСкибинПАЗ 60
07:00ЖашківТ ХутірПАЗ 60ЧТВС
07:00МонастирищеЧеркасиБАЗ 26
07:05МонастирищеКиїв "Півд"БАЗ 30
07:20УманьЧеркасиБАЗ 30ЧТПТВСПН
07:30ЖашківЗелений РігПАЗ 60ВТ
07:30ЖашківЗелений РігПАЗ 60СР
07:30ЖашківСорокотягаПАЗ 60ВТЧТПТВС
07:35ЛисянкаУманьБогдан 30
08:00ЖашківМарійкаПАЗ 60ВТ
08:00ЖашківОлександрівкаПАЗ 60 СБ-нет
08:00ЖашківСкибинПАЗ 60
08:00ЖашківТетерівкаПАЗ 21ЧТВС
08:00Київ 1МиколаївNeoplan 49
08:05СавраньКиїв 1БАЗ 30
08:10МонастирищеКиїв "Півд"БАЗ 28
08:20БлаговіщенськеКиїв 1Iveco 35
08:35ЖашківУманьSetra
08:35Київ 1Б.ДністровськNeoplan 49
08:40ГайсинКиїв 1Mercedes 25
08:40ЖашківТ ХутірПАЗ 60 СБ-нет
09:00ЖашківСкибинПАЗ 60ЧТВС
09:15ГайворонКиїв 1ГАЗель 12
09:15ТростянецььКиїв 1БАЗ 30
09:30Київ 1МиколаївMercedes 50
09:30Київ 1МиколаївSetra 50
09:35МонастирищеКиїв "Півд"БАЗ 21
09:50ЖашківН ГребляПАЗ 60 СРСБ-нет
09:55Київ 1ТальнеБАЗ 30
10:00ЖашківКривчункаПАЗ 60ЧТ.
10:00ЖашківМарійкаПАЗ 60ЧТВС
10:00ЖашківОлександрівкаПАЗ 60ЧТВС
10:00ЖашківСкибинПАЗ 60ЧТВС
10:00ЖашківСорокотягаПАЗ 60ВТЧТПТВС
10:00Київ "Київ"ОбодівкаSetra
10:00Київ 1ПіщанкаБАЗ 079
10:15Київ "Півд"БілкиБАЗ 30
10:20МонастирищеКиїв "Півд"БАЗ 30
10:30ЖашківТетерівкаПАЗ 21ЧТВС
10:35ТальнеКиїв 1ЛАЗ 699
10:40ГайворонКиїв 1ЛАЗ 699
10:40ЖашківЗелений РігПАЗ 60ЧТВС
10:40Київ 1ПодільськБАЗ 079
10:45ЖашківТ ХутірПАЗ 60ЧТВС
11:00ЖашківСкибинПАЗ 60ЧТВС
11:00ТепликКиїв 1Mercedes 50
11:15БершадьКиїв 1Икарус 256
11:15ЖашківМедоватаПАЗ 60 СРСБ-нет
11:15ЖашківОлександрівкаПАЗ 60ЧТВС
11:20ЖашківБезпечнеПАЗ 21ВТЧТВС
11:20МонастирищеКиїв "Півд"БАЗ 30
11:25Київ 1БершадьЛАЗ 697
11:30ЖашківМарійкаПАЗ 60ПТ
11:30ЖашківОдаяПАЗ 60ВТЧТВС
11:30ЖашківПавлівкаПАЗ 60СР
11:30ЖашківПобійнаПАЗ 60 СРСБ-нет
11:40Київ 1МаньківкаБАЗ 30
11:50УманьЛисянкаБогдан 30
12:00ЖашківЗелений РігПАЗ 60ВТ
12:00ЖашківКиїв 1БАЗ 30
12:00ЖашківСкибинПАЗ 60ЧТВС
12:00НовоархангельськКиїв 1там 44
12:05Київ 1ПодільськБАЗ 079
12:13Черкаси 3МонастирищеБАЗ 29
12:15ЖашківОлександрівкаПАЗ 60 СБ-нет
12:15СавраньКиїв 1БАЗ 30
12:25Київ 1КропивницькийБАЗ 079
12:30ЖашківЗелений РігПАЗ 60СР
12:35МиколаївКиїв 1Neoplan 49
12:45ЖашківТ ХутірПАЗ 60 СБ-нет
13:00ЖашківКривчункаПАЗ 60СР
13:00ЖашківМарійкаПАЗ 60ВТ
13:00ЖашківОдаяПАЗ 60ПТ
13:00ЖашківСкибинПАЗ 60 ЧТВС-нет
13:00Київ 1ПодільськБАЗ 079
13:25Б.ДністровськКиїв 1Neoplan 49
13:35Київ "Півд"МонастирищеБАЗ 30

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Жашків

Автовокзал Жашків не цілодобовий. У проміжку часу з 18:55 по 04:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 50 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Жашків вказано 131 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Жашків: 04747-62378

Найперший рейсовий автобус відправляється в 04:45 від автовокзалу Монастирище до населеного пункту Черкаси. Це автобус моделі баз-26. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-50 відправляється в 18:55 з міста Київ 1 в Теплик. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 50 хвилин. Квитки на автобус на станції Жашків можна купити в касі за адресою ул. Одесская, 2. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Київ, Скибин, Черкаси, Монастирище, Київ "Півд", Зелений Ріг, Олександрівка, Марійка, Т Хутір, Умань, Миколаїв, Одая, Кривчунка, Павлівка, Подільськ, Гайворон, Тетерівка, Побійна, Безпечне, Н Гребля, Сорокотяга, Медовата, Теплик, Коблеве, Ладижин, Саврань, Гайсин, Городківка, Христинівка, Тростянецьь. Через автостанцію Жашків проходить всього 42 різних маршрутів.



Пошук