Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Зугрес


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Зугрес

Довідковий телефон автовокзалу: 050-477-09-98
Адреса автовокзалу Зугрес:
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:58Зугрес 2ДонецькБАЗ 30
06:18СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокБАЗ 079
06:20Зугрес 2ДонецькБАЗ 23
06:20ТорезНовотроїцьке БпБАЗ 30
06:25СніжнеАлександровский БпБАЗ 23
06:40ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
07:05ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
07:10Зугрес 2ДонецькБАЗ 23 ВС-нет
07:20СніжнеНовотроїцьке БпБАЗ 079
07:30ЗугресХарцизькПАЗ 23
07:30ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
07:50ДонецькШахтарськVolkswagen 18 ЧТ-нет
07:50СніжнеМайорск БпБАЗ 25
07:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
08:20ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
08:30ЗугресХарцизькПАЗ 23
08:45ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
09:05ДонецькЛуганськБАЗ 23
09:06ДонецькЗугрес 2БАЗ 30
09:07СніжнеАлександровский БпБАЗ 25
09:15ШахтарськДонецькVolkswagen 18 ЧТ-нет
09:28Зугрес 2ДонецькБАЗ 30
09:48СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокБАЗ 079
09:50ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
10:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
10:17ДонецькЗугрес 2БАЗ 23
10:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
10:30ЗугресХарцизькфорд 16
10:55Зугрес 2ДонецькБАЗ 23
10:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
10:57ДонецькЗугрес 2БАЗ 23 ВС-нет
11:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
11:20Зугрес 2ДонецькБАЗ 23 ВС-нет
11:25ШахтарськДонецьк Крытый Р-КIveco 18
11:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
11:30ЗугресХарцизькфорд 16
11:50ДонецькШахтарськVolkswagen 18 ЧТ-нет
11:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КIveco 18
12:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
12:18СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокБАЗ 079
12:25ШахтарськДонецьк Крытый Р-КIveco 18
12:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
12:30ЗугресХарцизькфорд 16
12:36ДонецькЗугрес 2БАЗ 30
12:55Новотроїцьке БпТорезБАЗ 30
12:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КIveco 18
13:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
13:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
13:30ШахтарськДонецькVolkswagen 18 ЧТ-нет
13:40Александровский БпСніжнеБАЗ 23
13:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
14:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
14:18Зугрес 2ДонецькБАЗ 30
14:25ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
14:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
14:30ЗугресХарцизькфорд 16
14:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
15:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
15:25ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
15:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
15:30ЗугресХарцизькфорд 16
15:48СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокБАЗ 079
15:55ШахтарськДонецьк Крытый Р-КMercedes 18
16:10ДонецькШахтарськVolkswagen 18ПТСБВС
16:25Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
16:30ЗугресХарцизькфорд 16
17:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
17:11ДонецькЗугрес 2БАЗ 30
17:15ШахтарськДонецькVolkswagen 18ПТСБВС
17:20СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокMercedes 18
17:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
17:35СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокMercedes 18
18:00Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
18:30Донецьк Крытый Р-КШахтарськMercedes 18
19:25СніжнеДонецьк Дс Крытый РынокMercedes 18


Додаткова інформація щодо автостанції Зугрес

Автовокзал Зугрес не цілодобовий. У проміжку часу з 19:25 по 05:58 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 33 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Зугрес вказано 75 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Зугрес: 050-477-09-98

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:58 від автовокзалу Зугрес 2 до населеного пункту Донецьк. Це автобус моделі баз-30. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-18 відправляється в 19:25 з міста Сніжне в Донецьк Дс Крытый Рынок. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 33 хвилин. Квитки на автобус на станції Зугрес можна купити в касі за адресою . На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Шахтарськ, Донецьк Крытый Р-К, Донецьк, Харцизьк, Донецьк Дс Крытый Рынок, Зугрес, Новотроїцьке Бп, Александровский Бп, Торез, Сніжне, Майорск Бп, Луганськ. Через автостанцію Зугрес проходить всього 12 різних маршрутів.



Пошук